John McAfee (ten od antywirusa) sterroryzowany przez anty-terrorystów

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
http://edition.channel5belize.com/archives/69892

W poniedziałek o szóstej rano na posiadłość/placówkę badawczą Pana McAfee został przeprowadzony nalot anty-terrorystów w sile 30 policyjnych psów. McAfee wyszedł na zewnątrz i zobaczył jak psy wybijają drzwi od budynku mimo, że wszystkie nie były zamknięte, po czym psy skonfiskowały mu paszport i skuły go wraz z osobami towarzyszącymi. Trzymały ich na słońcu przez 14 godzin, bez wody. W międzyczasie policyjne mendy zastrzeliły mu psa (normalnego). Psy które skonfiskowały paszport stwierdziły, że go nie mają.

Zarzut - posiadanie nielegalnej broni
Właściwy powód - McAfee odmówił zapłacenia rocketu politykowi z U.D.P. Orange Walk.

No cóż. Belize też się rypie. Nawet nie boją się walnąć w Jankesa.
 
M

MichalD

Guest
No cóż. Belize też się rypie. Nawet nie boją się walnąć w Jankesa.

Ameryka Południowa nie jest najbezpieczniejszym miejscem do zamieszkiwania. Lepiej wybrać spokojne Kajmany, BVI albo Bermudy ;)
 
A

Anonymous

Guest
Myślałem, że coś w USA. W takich krajach jak Belize to można utrzymywać własną ochronę i wywołać lokalną wojnę. Jak bym był bogaty i by mi się coś przytrafiło na takim zadupiu to liczyłbym, że ktoś z rodziny wynająłby najemników.

Kolejny dowód, że klasa rządząca to swołocz do kompletnego zaorania.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tu chodzi o zamieszkiwanie w Środkowo Amerykańskich rajach podatkowych lub o wygrzewanie tyłka w ciepłym klimacie blisko swego jachtu. Wielu tak robi. Np. J. Orlin Grabbe przeniósł się do Kostaryki.

MichalD napisał:
Ameryka Południowa nie jest najbezpieczniejszym miejscem do zamieszkiwania. Lepiej wybrać spokojne Kajmany, BVI albo Bermudy ;)

Podobno wszędzie tam się robi coraz cieplej.

Premislaus napisał:
Myślałem, że coś w USA. W takich krajach jak Belize to można utrzymywać własną ochronę i wywołać lokalną wojnę.

Tam jest baza brytyjska. Zaorali by Cię nawet SAS-em i Gurkhami. A jako że nie jesteś państwem to zrobiliby manewry z Twym udziałem w roli zwierzyny.

Premislaus napisał:
Kolejny dowód, że klasa rządząca to swołocz do kompletnego zaorania.

I najgorsze jest to, że prawie wszędzie.
 
A

Anonymous

Guest
kr2y510 napisał:
Premislaus napisał:
Myślałem, że coś w USA. W takich krajach jak Belize to można utrzymywać własną ochronę i wywołać lokalną wojnę.

Tam jest baza brytyjska. Zaorali by Cię nawet SAS-em i Gurkhami. A jako że nie jesteś państwem to zrobiliby manewry z Twym udziałem w roli zwierzyny.

Fakt, to dawna kolonia brytyjska i raj podatkowy. No ale szybka akcja mająca na celu odbicie zakładnika, jak najbardziej wchodzi w grę. A jak starczy czasu to jeszcze rozwalenie szantażysty. Zanim by w Londynie podjęli decyzję, to już by koleś był na drugiej stronie globu.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Premislaus napisał:
Myślałem, że coś w USA. W takich krajach jak Belize to można utrzymywać własną ochronę i wywołać lokalną wojnę. Jak bym był bogaty i by mi się coś przytrafiło na takim zadupiu to liczyłbym, że ktoś z rodziny wynająłby najemników.

Kolejny dowód, że klasa rządząca to swołocz do kompletnego zaorania.
w belize mają najbardziej restrykcyjne prawo jeśli chodzi o broń... ochrone to możesz z pałkami mieć conajwyzej...

i jest to kraj co ma 110% stawke celną na oprogramowanie hehe
 
A

Anonymous

Guest
GAZDA napisał:
Premislaus napisał:
Myślałem, że coś w USA. W takich krajach jak Belize to można utrzymywać własną ochronę i wywołać lokalną wojnę. Jak bym był bogaty i by mi się coś przytrafiło na takim zadupiu to liczyłbym, że ktoś z rodziny wynająłby najemników.

Kolejny dowód, że klasa rządząca to swołocz do kompletnego zaorania.
w belize mają najbardziej restrykcyjne prawo jeśli chodzi o broń... ochrone to możesz z pałkami mieć conajwyzej...

i jest to kraj co ma 110% stawke celną na oprogramowanie hehe

Pewnie wystarczy tam dać w łapę jakiemuś ciulowi, jak ten wzmiankowany w newsie.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Premislaus napisał:
Pewnie wystarczy tam dać w łapę jakiemuś ciulowi, jak ten wzmiankowany w newsie.

Oczywiście że wystarczy. Ale Jankesi nie lubią płacić lokalnym kutasom haraczy. Za Regana, by pewnie tak nie fikali, bo natychmiast mieliby Grenadę i zostaliby zdyscyplinowani.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
John wrzucił na sociale zdjęcie, na którym z jakiegoś powodu ma nieźle rozorany ryj:Screenshot_20191223-231439.png
Podpisał, że spotkało go to w WalMarcie podczas Black Friday. Czy ktoś o jego statusie szuka tanich telewizorów w jebanym WalMarcie? Ciekawy jest to człowiek.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
On jest spłukany podobno.
Nie ma kasy tak jak Zbysiu 100-noga... Jeśli ja mam pieniądze w 10 miejscach, z czego 2 miejsca polskie gnoje mi zablokowali, to matematyk, informatyk o inteligencji >160IQ, p. McAfee ma ze 100 dziupli. Ma kasę, ale oficjalnie nie ma...

Ps. Co mu się stało konkretnie? Wygląda to nieciekawie. Wie kto?
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jak ktoś legalnie przekroczył $100.000.000 to tak łatwo tego nie straci. IMO poszedł sobie na Black Friday, dla rozrywki i dla socjalizacji. Amerykańska dzicz pazerna na wyprzedaże i podniecona chciwością go po prostu stratowała. Tego zachowania motłochu po prostu nie przewidział, bo z jego statusem takie odruchy i instynkty nie idą w parze.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Cześć i chwała awanturnikom!

06.10.2020 10:45

Prawdopodobnie kończy się pewna era dla Johna McAfee. Tym razem już nie uniknie wyroku. Twórca niegdyś bardzo popularnego oprogramowania antywirusowego trafił w ręce hiszpańskiej policji i czeka na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych.
Johnowi McAfee w ciągu ostatnich kilku lat zarzucano wiele. Miał być zamieszany między innymi w morderstwo i gwałt, a następnie przez wiele lat poszukiwany przez CIA. Tym razem Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych oskarżył Johna McAfee o unikanie obowiązku płacenia podatków. Stosował przeróżne przekręty, aby tego dokonać.
Prał pieniądze korzystając z nazwisk innych osób, kupując na nich nieruchomości czy nawet jacht. Sporą część majątku zamienił także na kryptowaluty, których od kilku lat jest wielkim entuzjastą. W latach 2014-2018 McAfee nie złożył zeznań podatkowych, a więc za każdy rok grozi mu do pięciu lat więzienia. W tym momencie może to być 20 lat więzienia, a niewykluczone, że wyrok będzie wyższy.

McAfee ukrywał się od co najmniej roku. Dodatkowo, grozi mu rok więzienia za każdy rok unikania aresztu w latach 2014-2018. Tak więc maksymalny wyrok rośnie już do 24 lat więzienia. McAfee został także pozwany do sądu przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Jego firma miała ukrywać fakt otrzymywania wynagrodzenia za reklamowanie ofert kryptowalutowych.
Według SEC, John McAfee miał otrzymać wynagrodzenie równe 23 milionom dolarów, które otrzymał w większości w Bitcoinach. Później sam z resztą ujawnił, że otrzymywał nawet 105 tysięcy dolarów za jeden przychylny wpis na Twitterze. Jego osobisty ochroniarz również został obarczony zarzutami w tej sprawie.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Nikomu nie pasuje. Jemu też nie.



Oczywiście, należy pozostawić otwartą furtkę dla interpretacji o tym, że życie mu się znudziło i postanowił tamtym zrobić na złość, uprawdopodobniając uprzednimi wypowiedziami wersję, że go zabiją, psując im opinię, ale też mi się wydaje, że to nie był człowiek, który by z czegokolwiek chciał rezygnować. Tym bardziej z życia.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Samobójstwo na złość służbie więziennej? To trochę mało ambitnie jak na gościa, który ganiał się po dżungli z komandosami.
Z drugiej strony od dawna był śmieszkiem, firmę sprzedał ponad 25 lat temu, następne biznesy to raczej były klapy. Prędzej by go mafia zabiła, niż państwo.
 

Północny

Active Member
95
163
McAfee wypuścił przed śmiercią token Epstein ($Whackd). Token działa tak, że każda transakcja pali 10%, a co 1000 transakcja jest palona w całości. Ticker waluty sobie nawet wydziarał, żeby po raz kolejny zaznaczyć, że nie zamierza się zabić. McAfee ustawił dead man switch, który zaczął po jego śmierci wykonywać transakcje, tym samym zmniejszając podaż $whackd. Wywołało to pump na giełdzie.

Przed śmiercią twierdził, że ma 31 TB danych dowodów na korupcje w rządzie. Na 4chanie spekulują, że mogą zostać upublicznione jak token osiągnie określoną cenę. W obrazku z literą Q, które pojawiło się na jego instagramie po śmierci jest zaszyfrowana wiadomość o tym, że upubliczni dowód na "Clinton kill list". Konto zostało usunięte.

To tak w skrócie. Poniżej linki, gdzie możecie śledzić konspirację:


View: https://odysee.com/@AlphaNerd:8/john-mcafee-got-whackd:1



View: https://odysee.com/@AlphaNerd:8/john-mcafee's-whackd-dead-man-switch:2



View: https://pastebin.com/CBiLBTbZ
(wszystko odnośnie waluty).
 
Do góry Bottom