Jerzy Urban

Hikikomori

少し変態
538
318
HHrjrCn.jpg


Jaka jest wasza opinia o Leni Riefenstahl stanu wojennego? Ja zawsze uważałem go za uzdolnionego trolla, a hejtowanie go za mijające się z celem. Fakt, że Korwin wyraźnie się z nim lubi, raczej utwierdza mnie w tym przekonaniu. Czy był tylko zwykłym oportunistą, czy są jakieś jeszcze powody żeby go nienawidzić?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Jest wybitnie inteligentny, bardzo dobry orator (jak widać powyżej ;) ), skrajny hedonista i nihilista, odrażająca kreatura, skrajny oportunista, manipulant, post - sowiecki wyrzyg. Modelowy przykład kapitalisty kompradorskiego, który obecnie działa prawie jak normalny przedsiębiorca. Nienawidzę go.
 

Polacco

Active Member
132
76
Jest wybitnie inteligentny, bardzo dobry orator (jak widać powyżej ;) ), skrajny hedonista i nihilista, odrażająca kreatura, skrajny oportunista, manipulant, post - sowiecki wyrzyg. Modelowy przykład kapitalisty kompradorskiego, który obecnie działa prawie jak normalny przedsiębiorca. Nienawidzę go.

Dlatego właśnie należy go chronić. Powinniśmy go lansować na symbol socjalizmu. Przykład romantycznego, ideowego socjalisty.
 

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
Można Urbana określać wieloma barwnymi epitetami, ale "romantyczny i ideowy socjalista"?! Myślę, że gdyby Urban to usłyszał, to zadławiłby się szampanem i kawiorem ze śmiechu. Czego mu zresztą serdecznie życzę.
 

Polacco

Active Member
132
76
Ironia, kojarzycie takie słowo?
Skoro wielu młodych ciągnie do socjalizmu bo wydaje im się, że to takie romantyczne i idealistyczne to trzeba im zaraz przywołać obraz obleśnego Urbana, żeby sprowadzić ich na ziemię.
 

k94k

Active Member
101
98
Urban ma obecnie, jak wyznaje, dwa domy, kilka samochodów, kryty basen, zatrudnia kierowcę, menedżera, dwie służące, dwie sekretarki i sześciu ochroniarzy. Jest zdrowy, choć dokucza mu spadek aktywności związany z wiekiem. Uważa się za typowego przedstawiciela kawiorowej lewicy. - Popieram idee lewicowe, jestem za równością, ale bynajmniej nie chce jej podlegać - mówi.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/urban-wszystko-obracalem-na-swoja-korzysc,1,5478188,wiadomosc.html
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
A to tłusty skurwiel. Jeśli to prawda, a najprawdopodobniej tak, to zmieniam zdanie. Wrzucić dziada do gnojówki lub szamba, a jak będzie próbował wyjść, to dziobnąć go widłami.
 
Do góry Bottom