1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Jerzy Urban

Temat na forum 'Historia' rozpoczęty przez Hikikomori, 9 Kwiecień 2013.

1. Hikikomori

Hikikomori 少し変態

Polubienia:
    287

Jaka jest wasza opinia o Leni Riefenstahl stanu wojennego? Ja zawsze uważałem go za uzdolnionego trolla, a hejtowanie go za mijające się z celem. Fakt, że Korwin wyraźnie się z nim lubi, raczej utwierdza mnie w tym przekonaniu. Czy był tylko zwykłym oportunistą, czy są jakieś jeszcze powody żeby go nienawidzić?

2. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 850
    Jest wybitnie inteligentny, bardzo dobry orator (jak widać powyżej ;) ), skrajny hedonista i nihilista, odrażająca kreatura, skrajny oportunista, manipulant, post - sowiecki wyrzyg. Modelowy przykład kapitalisty kompradorskiego, który obecnie działa prawie jak normalny przedsiębiorca. Nienawidzę go.

3. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 598
    Mam słabość do tego, co odrażające. Uwielbiam tego faceta :) Cała reszta komuchów to beznadziejne, małe kutasiki, smutasy i nudziarze, ale to jest prawdziwy czerwony Stańczyk :)

Zdjęcie też wyjebane, dołączam je do swojej kolekcji pamiątek po 3 RP :)

4. tomislav

Polubienia:
    11 850
    Podobnie jak ja, ale Urban nie mieści się w tym przedziale ;)

5. Ciek

Polubienia:
    10 598
    Spójrz na to z innej strony - ten gość zaorał "cud transformacji" jak nikt inny :) Dorzuć do tej foty z cycem fotkę Walentynowicz w kiecce z lumpa za 3 zeta i masz krótką historię III RP w formie komiksu :)

6. tomislav

Polubienia:
    11 850
    Już patrzyłem z dwóch stron, ale za każdy razem zza owalu głowy wystawały uszy :)

7. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 343
    Wszystkich komuchów powinno się rozwalić, za wyjątkiem Urbana. Ten okaz powinien być pod ochroną. Obawiam się, że gdyby żył w normalnych czasach i normalnym systemie, byłby uczciwym człowiekiem, byłby bardziej spasiony, bardziej bogaty i bardziej sprośny.

8. Polacco

Polacco Active Member

Polubienia:
    76
    Dlatego właśnie należy go chronić. Powinniśmy go lansować na symbol socjalizmu. Przykład romantycznego, ideowego socjalisty.

lernakow i Ciek lubią to.
  9. lebiediew

lebiediew Guest

Nienawidzę go.

decha_131 lubi to.
  10. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 829
    Obleśny jak sam choooy. Menda ohydna. Ale nienawidzić go nie potrafię, tak obleśny, że aż fajny.

wah, kr2y510 i (deleted member) lubią to.
  11. tomislav

Polubienia:
    11 850
    W jakim celu? Żeby promować wśród gimbazy fajność zrytego czerwonką beretu?

decha_131 lubi to.
  12. Racibor

Racibor Well-Known Member

Polubienia:
    1 888
    Można Urbana określać wieloma barwnymi epitetami, ale "romantyczny i ideowy socjalista"?! Myślę, że gdyby Urban to usłyszał, to zadławiłby się szampanem i kawiorem ze śmiechu. Czego mu zresztą serdecznie życzę.

13. Gość niedzielny

Gość niedzielny Well-Known Member

Polubienia:
    2 014
  14. Ciek

Polubienia:
    10 598
    A myślałem, że tutaj już nic mnie nie zdziwi :)

15. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 796
    Najbardziej romantycznym socjalistą to on był wtedy, gdy mówił, że rząd się sam wyżywi.

chelioss, RiGhT_WiNg i Piter1489 lubią to.
  16. Polacco

Polacco Active Member

Polubienia:
    76
    Ironia, kojarzycie takie słowo?
    Skoro wielu młodych ciągnie do socjalizmu bo wydaje im się, że to takie romantyczne i idealistyczne to trzeba im zaraz przywołać obraz obleśnego Urbana, żeby sprowadzić ich na ziemię.

17. k94k

k94k Active Member

Polubienia:
    95

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/urban-wszystko-obracalem-na-swoja-korzysc,1,5478188,wiadomosc.html

18. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 360
    Filozofia kolektywnie narzucanej władzy w pigułce.

RiGhT_WiNg lubi to.
  19. Rattlesnake

Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

Polubienia:
    1 423
    Hikikomori lubi to.
  20. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 343
    A to tłusty skurwiel. Jeśli to prawda, a najprawdopodobniej tak, to zmieniam zdanie. Wrzucić dziada do gnojówki lub szamba, a jak będzie próbował wyjść, to dziobnąć go widłami.

Rattlesnake i Gie lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.