Japy, które was drażnią

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Zaś Legwandowski. Bardzo zwracam uwagę na oczy, w tych widzę tylko i wyłącznie cwaniactwo. Za każdym razem. Czy mu zazdroszczę? Nie wiem. Na pewno nie na poziomie świadomym.

ClJktkqTURBXy9lOTZkYzdhYzNiNWQzNDc1OWJjZWYzYjU1ZGNkYzkzYi5qcGVnk5UDABHNAeDNAQ6TBc0BFMyblQfZMi9wdWxzY21zL01EQV8vNzFlMThmMDAzYWFhNTg5NzUyMDJhZjU5NDhmZjZmYzEucG5nAMIA

depositphotos_74276473-stock-photo-chameleon.jpg
To dobrze, że na zloty nie przyjeżdżasz, bo Tralalali też byś nie polubił. W oczach widać tylko żądzę bitcoinowego zysku i poszukiwania sposobu wkręcenia kogoś w jakąś piramidę finansową - i wygląda jak Lewandowski. Chociaż może to dobry pomysł na oswojenie z fobiami?
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Za to na poziomie podświadomym to on Ci się pewnie podoba, skoro dodajesz go 2 razy w tym samym temacie, na dodatek na tej samej stronie.

No właśnie rozmyślam nad regularnością w temacie Legwandowskiego :)

Na Twą sugestię nie jestem w stanie odpowiedzieć sensownie, bo jak mawiał Jung, nieświadomość jest naprawdę nieświadoma.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
To dobrze, że na zloty nie przyjeżdżasz, bo Tralalali też byś nie polubił. W oczach widać tylko żądzę bitcoinowego zysku i poszukiwania sposobu wkręcenia kogoś w jakąś piramidę finansową - i wygląda jak Lewandowski. Chociaż może to dobry pomysł na oswojenie z fobiami?

To fatalnie, bo dotąd myślałem, że Tralala jest wolny od genów legwana i wygląda tak:

MW-FO593_bitcoi_20170615163832_ZH.jpg
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Michio-Kaku-theoretical-physisist.jpg


Japa sama w sobie jest spoko, gość jest symnpatyczny. Przeczytałem jedną pop-sci o czasoprzestrzeni autorstwa Michio Kaku i bardzo mi się podobała. Niestety w końcu trafiłem na rzygi intelektualne dotyczące "demokracji" i od tego momentu go nienawidzę. Jebany skurwiel z niego. :) Tak jak o fizyce pisze racjonalnie, tak nie da się go słuchać gdy wychwala obecny system polityczny. Miałem tu nawet założyć wątek o genialnych debilach gdzie bym opisał ciągoty Einsteina do socjalizmu, Kaku do wychwalania czegoś co nazywamy "demokracją", peany na temat rządu światowego Hawkinga itd. ale wrodzona prokrastynacja mnie powstrzymała. Jak zobaczyłem w wątku Hawkinga, to mnie zmobilizoało do napisania przynajmniej komentarza.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052

To akurat jest spoko zdjęcie. Dudi jest szczególnie wkurwiający gdy się uśmiecha. Wygląda wtedy jak debilkowaty oblech wygrywający konkurs na głupka wioskowego z małopolski wschodniej. Przypomina wtedy Michajło Dudę - sotnika UPA o którym niektórzy piszą, że jest dziadkiem Dudy. Pomijając teorie spiskowe i fakt, że gnój jest z Unii Wolności a odpierdolał szopkę dla nacjo-kato pisolubów, to po prostu żywy dostawca memów typu "kiedy facetka bierze do tablicy" itp. Prezydent mem.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Dudi jest szczególnie wkurwiający gdy się uśmiecha.

29366372_10215958921142730_4347159333213941980_n.jpg

Mówiąc poważniej, mam w planie poważniej przyjrzeć się Dudzie, ponieważ nabrałem przekonania że od kilku miesięcy trwa proces przekazywania władzy Dudzie przez Kaczyńskiego i NIKT nie pomylił się bardziej niż scenarzyści Ucha Prezesa.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
bez konsultacji z Tobą ?

To jakiś żart którego nie zrozumiałem chyba. Idzie o to, że rok temu nikt by się nie spodziewał, że ze starcia z Dudą Macierewicz może wyjść nogami do przodu, jako polityczny trup. Bez żadnego stołka na osłodę. A jeszcze pół roku przzed wyborami Duda był nikim.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Póki co pokazał, że jest legwanem. Może jakiś inny pomysł?

A skrzyżowane łapy? To jakaś fascynacja połączeniem legwana z nietoperzem?

Dobra, krótki risercz. Niepotrzebnie adwokaciłeś temu człekowi, vapaus.
To chyba jakaś tajemnica, bo nie chce ujawnić znaczenia. Także, to chyba nie luz.

"Jakieś tam znaczenie jest, na pewno nie takie, o którym mogę powiedzieć. To był trochę spontan, który z jakiejś tam sytuacji kiedyś wyniknął, ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie jestem w stanie o tym powiedzieć - wyznał Robert. "
Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,15406...wego-ktory-zawsze-wykonuje-po-strzelonej.html
 
Ostatnia edycja:

vapaus

Active Member
209
251
Ale ja nie bronię jego zachowania, dla mnie to też żenada. Chłop po prostu nie zastanawia się nad wartością wykonywanego zawodu dla innych ludzi, jest oderwany od szarej rzeczywistości. Jak sam powiedział, spontan, czyli emocjonalne wysrywy.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Ja bez tego filmu żyć nie mogę, a Żona mi przypomina regularnie, że trzeba zaś oglądnąć :)
 
D

Deleted member 4683

Guest
Zwróćcie uwagę na skrzyżowane na klatce piersiowej ramiona. Właśnie takiej pozycji śpią nietoperze. Aparat gębowy pewnie emituje ultradźwięki stąd ta mimika i wystający język. Popieram Domana - na stos z nim !
 
Do góry Bottom