1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Japy, które was drażnią

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez tomislav, 15 Luty 2014.

1. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 081
    To dobrze, że na zloty nie przyjeżdżasz, bo Tralalali też byś nie polubił. W oczach widać tylko żądzę bitcoinowego zysku i poszukiwania sposobu wkręcenia kogoś w jakąś piramidę finansową - i wygląda jak Lewandowski. Chociaż może to dobry pomysł na oswojenie z fobiami?

2. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 764
    No właśnie rozmyślam nad regularnością w temacie Legwandowskiego :)

Na Twą sugestię nie jestem w stanie odpowiedzieć sensownie, bo jak mawiał Jung, nieświadomość jest naprawdę nieświadoma.

Ostatnia edycja: 10 Styczeń 2018
    wah, xawas, Doman oraz 2 uzytkowników lubi to.
  3. tomislav

Polubienia:
    11 764
    To fatalnie, bo dotąd myślałem, że Tralala jest wolny od genów legwana i wygląda tak:

wah, xawas, Doman oraz 1 użytkownik lubi to.
  4. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 294
    Obleśny dziad obmacywacz Joe Biden

5. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 096
  6. xawas

xawas Guest

Ani go słuchać ani patrzeć na niego.

sabat, snajper, wah oraz 8 uzytkowników lubi to.
  7. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 667
  8. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 737

Japa sama w sobie jest spoko, gość jest symnpatyczny. Przeczytałem jedną pop-sci o czasoprzestrzeni autorstwa Michio Kaku i bardzo mi się podobała. Niestety w końcu trafiłem na rzygi intelektualne dotyczące "demokracji" i od tego momentu go nienawidzę. Jebany skurwiel z niego. :) Tak jak o fizyce pisze racjonalnie, tak nie da się go słuchać gdy wychwala obecny system polityczny. Miałem tu nawet założyć wątek o genialnych debilach gdzie bym opisał ciągoty Einsteina do socjalizmu, Kaku do wychwalania czegoś co nazywamy "demokracją", peany na temat rządu światowego Hawkinga itd. ale wrodzona prokrastynacja mnie powstrzymała. Jak zobaczyłem w wątku Hawkinga, to mnie zmobilizoało do napisania przynajmniej komentarza.

wah, snajper i (deleted member) lubią to.
  9. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 737
    To akurat jest spoko zdjęcie. Dudi jest szczególnie wkurwiający gdy się uśmiecha. Wygląda wtedy jak debilkowaty oblech wygrywający konkurs na głupka wioskowego z małopolski wschodniej. Przypomina wtedy Michajło Dudę - sotnika UPA o którym niektórzy piszą, że jest dziadkiem Dudy. Pomijając teorie spiskowe i fakt, że gnój jest z Unii Wolności a odpierdolał szopkę dla nacjo-kato pisolubów, to po prostu żywy dostawca memów typu "kiedy facetka bierze do tablicy" itp. Prezydent mem.

wah lubi to.
  10. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
    29366372_10215958921142730_4347159333213941980_n.jpg

Mówiąc poważniej, mam w planie poważniej przyjrzeć się Dudzie, ponieważ nabrałem przekonania że od kilku miesięcy trwa proces przekazywania władzy Dudzie przez Kaczyńskiego i NIKT nie pomylił się bardziej niż scenarzyści Ucha Prezesa.

11. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 128
    bez konsultacji z Tobą ?

wah, snajper i (deleted member) lubią to.
  12. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
    To jakiś żart którego nie zrozumiałem chyba. Idzie o to, że rok temu nikt by się nie spodziewał, że ze starcia z Dudą Macierewicz może wyjść nogami do przodu, jako polityczny trup. Bez żadnego stołka na osłodę. A jeszcze pół roku przzed wyborami Duda był nikim.

13. ultimate

ultimate Guest

hm...

14. tomislav

Polubienia:
    11 764
    Jakiś pomysł, o co chodzi w tym zjebanym grymasie? Chcę zrozumieć, bo warto rozmawiać!

sabat, wah i Racibor lubią to.
  15. vapaus

vapaus Active Member

Polubienia:
    230
    Gościu próbuje pokazać swój luz i dystans do siebie, tak się to robi w dzisiejszych czasach.

16. tomislav

Polubienia:
    11 764
    Póki co pokazał, że jest legwanem. Może jakiś inny pomysł?

A skrzyżowane łapy? To jakaś fascynacja połączeniem legwana z nietoperzem?

Dobra, krótki risercz. Niepotrzebnie adwokaciłeś temu człekowi, vapaus.
    To chyba jakaś tajemnica, bo nie chce ujawnić znaczenia. Także, to chyba nie luz.

"Jakieś tam znaczenie jest, na pewno nie takie, o którym mogę powiedzieć. To był trochę spontan, który z jakiejś tam sytuacji kiedyś wyniknął, ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie jestem w stanie o tym powiedzieć - wyznał Robert. "
    Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,15406...wego-ktory-zawsze-wykonuje-po-strzelonej.html

Ostatnia edycja: 31 Marzec 2018
    Racibor lubi to.
  17. vapaus

vapaus Active Member

Polubienia:
    230
    Ale ja nie bronię jego zachowania, dla mnie to też żenada. Chłop po prostu nie zastanawia się nad wartością wykonywanego zawodu dla innych ludzi, jest oderwany od szarej rzeczywistości. Jak sam powiedział, spontan, czyli emocjonalne wysrywy.

18. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 737
    Jako fan The thing Carpentera twierdzę, że "coś" go asymiluje." Trzeba go spalić i już.

19. tomislav

Polubienia:
    11 764
    Ja bez tego filmu żyć nie mogę, a Żona mi przypomina regularnie, że trzeba zaś oglądnąć :)

20. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 128
    Zwróćcie uwagę na skrzyżowane na klatce piersiowej ramiona. Właśnie takiej pozycji śpią nietoperze. Aparat gębowy pewnie emituje ultradźwięki stąd ta mimika i wystający język. Popieram Domana - na stos z nim !

sabat, snajper, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.