Japy, które was drażnią

OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Misiewicz

a734bc8a8c76b03fe8a332673e55.jpeg
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Są japy wkurzające BEZ konkretnego powodu, ale ta do nich nie należy. Kojarzy mi się z wymuskanym metro-sebixem spod remizy, ale też jest coś tępo-gadziego w tej facjacie. Inna sprawa, że typa nie cierpię.

9692463-robert-lewandowski-900-557.jpg

robert-lewandowski_25739578.jpg

584280193d0904_17307353.jpg

Kameleon-chameleon-5.jpg
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Dobre pytanie. Spróbuję odpowiedzieć. Spójrz - by nie odbiegać daleko z branży - na Pirlo. To jest OSOBOWOŚĆ. To jest japa! To jest Ktoś. Potem zerknij na powyższe. Myślę jednak, że nie zdołałem merytorycznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mało tego, być może udzieliłem idiotycznej odpowiedzi. Czasem japa drażni z nieświadomych powodów, a skoro są nieświadome, to nie mogę o nich nic powiedzieć.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
W porządku, doceniam Twoje starania w przekazanie mi swych uczuć odnośnie drażniącej skądinąd japy Roberta L.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Dobre pytanie. Spróbuję odpowiedzieć. Spójrz - by nie odbiegać daleko z branży - na Pirlo. To jest OSOBOWOŚĆ. To jest japa! To jest Ktoś. Potem zerknij na powyższe. Myślę jednak, że nie zdołałem merytorycznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mało tego, być może udzieliłem idiotycznej odpowiedzi. Czasem japa drażni z nieświadomych powodów, a skoro są nieświadome, to nie mogę o nich nic powiedzieć.
Wydaje mi się, że wiem o co Ci biega. Dla mnie Robercik jest idealny, aż do bólu. Perfekcyjna żonka, dieta, uczesanie i chuj wie co jeszcze. Piłkarz świetny, ale na piwo bym się z nim nie wybrał.
 

Łukash

Well-Known Member
261
527
Są japy wkurzające BEZ konkretnego powodu, ale ta do nich nie należy. Kojarzy mi się z wymuskanym metro-sebixem spod remizy, ale też jest coś tępo-gadziego w tej facjacie. Inna sprawa, że typa nie cierpię.
Jak to mówi mój wuj kibic, jak Lewandowski przejdzie przy najmniej dwóch obrońców jak np. Suarez, to powiem że jest dobry :D - coś w tym kurwa jest !
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Największym wizualnym koszmarem kobiet rozjaśniających (czego nie kumam) włosy, są ODROSTY!
Dawniej był to szczyt wiochy, teraz norma. Samej japy nie będę komentował, bo żenua i wolę zapamiętać Kozidrak jako "drapieżną" rockową wokalistkę, a nie twórczynię gównianego popu rozsiewanego przez mydłków z RMF-u.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom