Jak wygląda prawdziwy lib?

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Prawdziwy lib wygląda tak:
nosferatu.jpg
Uszy i oczy duże, przystosowane do wyłapywanie ulotnych nawet sygnałów o okazjach do zysku. Kończyny chwytne, zakończone pazurami, by raz pochwyconej okazji nie wypuścić. Skóra blada od przebywania całymi dniami w fabrycznych wyziewach. Żywi się krwią i potem ludu pracującego miast i wsi, w tym celu wykształcił długie kły. Boi się zapachu czosnku, gdyż to oznacza, że żydowska konkurencja jest tuż - tuż.
 
OP
OP
Donatel

Donatel

Active Member
135
131
Chodzi o bardziej przyziemne sprawy - jakiego koloru noszą garnitury, muchę czy krawat, czy zapuszczają brodę i noszą długie włosy.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Tak wyglada prawdziwy lib:

27880614-Portrait-of-a-young-sexy-muscular-male-model-in-underwear-against-white-wall-in-sensual-pose-his-han-Stock-Photo.jpg


male-model-richie--768x1024.jpg

A tutaj rozmyślając nad obaleniem etatystycznego systemu:

shirtless-sexy-male-model-lying-alone-his-bed-bedroom-looking-away-seductive-attitude-60128265.jpg

Nie bez powodu wszystkie kobiety tak ciągnie do libertarianizmu.

A powaznie to chyba nijak. Obstawiam, ze przecietny lib ma wyjebane w coś takiego, jak przykladanie wagi do aparycji, wiec nosza, co maja.
 
Ostatnia edycja:

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Libertarianie to duży oddział, tak ich widzę, podziwiani są i budzą respekt;)

mundur_2.jpeg


no i zawartość ich piwnic..

00044W6JD4JEERN0-C122-F4.jpg




no a kiedy czytam shoutboxa, to myslę sobie,że są dobrymi kolegami Wodnika Szuwarka, no i niebezpieczni są - można umrzeć ze śmiechu;)

mundur_4.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
To nie jest... Prawda?
Jejku ! No aż się przestraszyłam, no i głowa mnie rozbolała:(
Tak libertarianie nie wyglądają, no nie w mojej wyobraźni. Libertarianie dbają o sylwetkę, ćwiczą, często biegają, dużo spacerują, a ponieważ na ich trasach dominuje asfalt, to aż pięty ścierają na nim ..
Ja na przykład spaceruję tylko po powierzchniach nieutwardzonych, żeby poczuć się bliżej akapu.
 
Do góry Bottom