1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Identyfikacja wizualna libertarian

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez Ciek, 17 Marzec 2016.

Czy nosisz lub w jakiś inny sposób posługujesz się symbolami, emblematami libertariańskimi?

1. Tak, często

4 głos(y/ów)
    5,6%
  2. Tak, okazjonalnie

15 głos(y/ów)
    20,8%
  3. Nie

18 głos(y/ów)
    25,0%
  4. Nie, ale to dobry pomysł.

29 głos(y/ów)
    40,3%
  5. Nie i jest to zły pomysł.

6 głos(y/ów)
    8,3%
  1. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 593
    Symbolika i znaki zawsze wydawały mi się bardzo ważne dla budowy ruchów. Byłoby fajnie spotkać na ulicy nieznajomego gościa, o którym by się wiedziało, że to akap, lub zobaczyć samochód z naklejką.

2. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 706
    Obawiam sie, ze latwiej by bylo nas potem wylapac...

Non Serviam lubi to.
  3. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 514
    Słuszna uwaga, pokusiłbym się nawet o to byśmy zaprojektowali jakąś wpinke czy cuś i grupowo zamówili...

4. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716
    ja nosze koszulki, na aucie miałem kiedyś naklejki...

snajper i (deleted member) lubią to.
  5. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 749
    Na zlocie coś wymyślimy:rolleyes:

6. Ciek

Polubienia:
    10 593
    Raczej bym się nie spodziewał łapanek libów w tej części globu.

Ankieta powstała dla celów informacyjnych, ale wydaje mi się, że warto się bliżej zainteresować tą kwestią. Ruch libertariański jeśli ma istnieć i na dodatek jeszcze rosnąć w siłę, to musi składać się z libertarian, którzy nie wstydzą się pokazać kim są. Dlatego zachęcam do przemyślenia tej kwestii i nabycia odpowiedniego sprzętu.

Jako, że jestem ponoć burżujem i wygrywem oraz rozumiem, że państwo rzuca kłody pod nogi i nie każdy mógł się dotychczas wzbogacić, co sobie niewątpliwie odbije w akapie, oferuję się pokryć potrzebującym koszty dowolnego libowego symbolu w postaci badzika, przypinki, naklejki itp. itd. do równowartości 10 zł nie licząc kosztów przesyłki. W celu skorzystania z oferty proszę przysłać mi na PW link do produktu w internetach oraz adres do wysyłki.

Odkuję się sprzedając dane do służb, mafii i lóż.

7. Solitary Man

Solitary Man Człowiek raczej piwnicy

Polubienia:
    1 638
  8. libertarianin.tom

Polubienia:
    5 706
    Sorry, skrzywienie wynikajace z zycia przez 7 lat w Panstwie Srodka...

Chociaz jak widac, liby poki co raczej nie sa tu targetem cenzury:

http://h5.m.taobao.com/awp/core/det...rn=72cc8c8f321b398cc07ffc7ca50896b1&abtest=10

Ostatnia edycja: 17 Marzec 2016
  9. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 500
    Nie wiem gdzie kupić takie duperele. ale mogę pójść do lumpa po zółtą bluze i czarn a spodnie, robiac z tego mój znak rozpoznawczy...

10. Ciek

Polubienia:
    10 593
    Ledwie 2 posty wyżej masz link do sklepu naszego forumowego kolegi :)

11. libertarianin.tom

Polubienia:
    5 706
    Od Chinczykow mozna kupic. Link powyzej :)

12. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 749
    To musi być jakiś znak "masoński" - badge nie rzucający się w oczy nawet gdy jesteś w marynarce, ale z drugiej strony KtoMaWiedziećTenWieIRozpozna,

13. Ciek

Polubienia:
    10 593
    Nie jestem zwolennikiem uniformizacji i przyjęcia jednego symbolu. Symboli jest pełno, można wybierać i przebierać. Swoich się pozna czy to patrząc na wonsza, czy na flagę, czy drzewo wolności, czy w końcu na jakąś kompozycję z kałaszy :)

Osobiście nie przepadam za koszulkami. Raz, że przez większą część roku w ogóle ich nie widać, dwa, że koszulka jest to produkt na jeden dzień i później do prania.

14. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 853

Nakleiłem w 2008, wciąż jest. Świetny design, świetne wykonanie by @inkTANK.

Mogę pogadać i zamówić trochę podobnych, bo dobrze się spisują. Sponsor jest, w razie czego.

15. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 514
    Ja cały czas mam na coś takiego chrapkę jak @tolep mówi. Koszulkę, naklejkę naszywkę to raczej można do czegoś "każualowego" założyć. Dyskretna przypinka, prosty znak dla kumatych... nie istnieje coś takiego jeszcze na rynku.

Pamiętajmy, że nie w każdej sytuacji otwarte promowanie swoich poglądów jest wskazane, a jednocześnie fajnie by było móc wiedzieć, że ktoś swojacha...

16. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 500
    A no to ja widzę, myślałem o sklepie stacjonarnym ale może się kiedyś skuszę (albo przedtem pokombinuje jak samemu coś takiego zrobić). Opisy fajne:
    ^^

W sumie jest - wąż. dwa posty niżej. Chyba już wiem co sobie kupić... ;)

17. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 811
    Ja nie noszę i nosić raczej nie będę. Tego typu obnoszenie się z symbolami jest dla osób publicznych (ew. polityków), których przekonania i tak są znane więc obnoszenie się z symbolami w ich przypadku będzie po prostu służyło promocji, żeby symbol zapadł w pamięć. W przypadku zwykłych ludzi to głupi pomysł, lepiej przeważnie aby nie było wiadomo kto jakie ma poglądy, władza może np. robić jakieś prześladowania, a także jak się z kimś dyskutuje łatwiej przemycić wolnorynkowość gdy nie ma się wyraźnych powiązań z jakąś ideologią - przeważnie osoby które mają jakieś korwinistyczne przypinki zaraz w takich dyskusjach słyszą 'spierdalaj korwinisto', mając libertariańskie można usłyszec 'spierdalaj anarchisto'.
    Poza tym jak ktoś w końcu zrobi jakąś odjebkę o wyraźnym zabarwieniu libertariańskim, to jak ktoś np. by mnie zobaczył wcześniej z wężykiem na koszulce - a biorąc pod uwagę niszowość libertarianizmu, to z góry całe środowisko uznane zostałoby za terrorogenne - wówczas pewnie by na mnie doniósł do władz - a tak mam spokój i mniejsze prawdopodobieństwo, że będę na liście obserwowanych (choć pewnie po lib-zamachu służby przetrzepałyby wszystkie osoby na tym forum, w mniej lub bardziej w oczywisty sposób).

Lepiej jakiś gest ustalić i rozpropagować go w środowiskach libertariańskich - trudniej osobom postronnym byłoby coś takiego zauważyć (bo wiele osób patrzy np. na twarz na początku rozmowy nie na to kto gdzie kładzie rękę, jak porusza palcami itp) i ustalić przynależność ideologiczną. No i nie trzeba byłoby pamiętać o zabraniu jakiejś głupiej pierdółki przy wychodzeniu z domu.

nazimno i (deleted member) lubią to.
  18. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 333
    Czyli podobnie jak masoni, mormoni lub pederaści.

Może pierścień?
    Takie są po $20:

...a takie po $2

Z tego co wiem, to można się dogadać z niektórymi producentami, by wstawili dowolny wzór. Po czym zamówić różne właściwe rozmiary, bo każdy ma inny paluch.

Niektóre wyglądają ładnie:
    http://www.aliexpress.com/wholesale...7120826&SearchText=tungsten+men+ring+in+rings
    A jak nie węglik wolframu, to tytan:
    http://www.aliexpress.com/wholesale...7121903&SearchText=titanium+ring+men+in+Rings

snajper, wah, kordek oraz 6 uzytkowników lubi to.
  19. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 870
    Takie troche zlewaczone, jak u kodowców "w kupie siła" "usłysz mój głos"
    Mnie tam identyfikacja grupowa niepotrzebna póki i tak gówno można zmienić.
    I też mało dojrzałe, przypomina gimbusa co dziara se poł serfduszka z inicjałami drugiej połówki.

sabat i kr2y510 lubią to.
  20. Tesla

Tesla Neoliberał

Polubienia:
    79
    snajper, wah, kordek oraz 4 uzytkowników lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.