Impreza forumowa Łódź 11.02

Przyjedziesz?


  • Total voters
    19
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
@piezol, Tolep i ja prawdopodobnie jedziemy Polskim Busem, to znacznie lepsze połączenie niż oferta PKP.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Małe ogłoszenie. Kolega mówił, że przywiezie jakiś tytoń czy cos takiego, ale nie umie i nie lubi bawić się w origami czy jak tam się nazywa ta zabawa japońska z papierem. Jeśli ktoś lubi i umie takie rzeczy, to będzie miło, jeśli przywiezie swój papier, i dla innych kolegów też.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
zapomniałem że wy macie te fajne kobitki które znacie co były chyba już z wami na tym letnim zlocie, ta Triss fajna co tu pisze to teraz też może przyjadą . zawsze jak się zna człowieka to każdy swobodniej się czuje.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 555
15 441
Przyjemne popołudnie.

8lGGx2N.jpg
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Czy jest jeszcze jakieś wolne wyro w wolnościowym pokoju ?
Chwilowo jesteśmy na etapie zamieszania organizacyjnego i tak do końca nie wiemy, ponieważ nie każdy chętny dopisał się do ankiety.

Powiem jednak szczerze, że oferta nieodpłatnych udogodnień kierowana jest do użytkowników z większym stażem, także jak chcesz to wpadaj, ale wyro to sobie sam musisz zorganizować :)

Jeszcze tak dla przypomnienia - zarezerwowaliśmy pokój na 8 osób i na chwilę obecną jest zajętych 7 łóżek. Nie planujemy rezerwować nic ponad to, ale z tego co widać w hostelu jest jeszcze pełno wolnych miejsc, więc jak ktoś nie załapie się na zorganizowane miejsce to sobie może sam wynająć na własną rękę.
 
Ostatnia edycja:

Sigon

New Member
13
59
Spoko, w sumie z noclegiem nie powinno być problemu. Ważniejsze jest samo spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Spoko, w sumie z noclegiem nie powinno być problemu. Ważniejsze jest samo spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach.

Najuprzejmiej sugeruję, byś jednak rozważył na początek wymianę poglądów i zapoznanie się z nami (i vice versa) tu na forum. Impreza raczej nie służyć dyskusjom, lecz czystej rozrywce ludzi którzy przeważnie znają się online od lat, a nierzadko i offline. W takim towarzystwie chyba nie czułbyś się zbyt swobodnie jako zupełnie nowy użytkownik (i vice versa).
 

Sigon

New Member
13
59
Dawno temu skończyłem z internetową erystyką, a swoje poglądy przedstawiłem w dziale o powitaniach. Nie miałem zamiaru robić klubu dyskusyjnego z imprezy w lokalu :) Oczywiście też nie pcham się nigdy tam, gdzie mnie nie chcą. Najwidoczniej omylnie zinterpretowałem zaproszenie - sądziłem bardziej, że to może być spotkanie w stylu "poznajmy się". Pozdrawiam
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Oczywiście też nie pcham się nigdy tam, gdzie mnie nie chcą. Najwidoczniej omylnie zinterpretowałem zaproszenie - sądziłem bardziej, że to może być spotkanie w stylu "poznajmy się". Pozdrawiam

Również pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
Następna impreza 25-27 sierpnia :)
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Ja też myślałem że każdy może jechać na ten zlot albo w lato bo napisaliście że wszyscy są zaproszeni. pewnie że jest swobodniej jak sie ludzie znają ale takich spotkaniach można poznać się z tymi nowymi i wódkę też wypić.
trzeba było napisać że to tylko dla tych co znają się kilka lat pięć czy tam dziesięć to nie wiem, wy tam wiecie ile to ma być lat, a tak to ten facet myślał jak i ja że każdy może być.
 
Do góry Bottom