Humor z Shout Boxa i Discorda

Equality_7-2521

Szołtofag
39
405
Wczoraj o 00:52 - FatBantha: Bo was się uczy "przezorny zawsze ubezpieczony"...
Wczoraj o 00:57 - FatBantha: Logika wskazuje, że prawdziwi mężczyźni biorą w dupę. Można ułożyć nawet odpowiedni sylogizm.
Wczoraj o 01:01 - FatBantha: 1. Prawdziwi mężczyźni nie obawiają się podejmować działań ryzykownych.
Wczoraj o 01:01 - FatBantha: 2. Seks analny jest działaniem ryzykownym.
Wczoraj o 01:01 - FatBantha: 3. Prawdziwi mężczyźni nie obawiają się brać w dupę.
Wczoraj o 01:02 - FatBantha: Zapewne Sokrates z Platonem przerabiali to nawet w empirii i wyszło im to samo.
Wczoraj o 08:06 - Sputnik: Kto za młodu nie brał w dupe, na starość będzie skurwysynem
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
7571813da4e4a.png
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Imperator - Today at 5:58 PM
ale fakt, większość studentek to niestety produkt swoich czasów, degradującej popkultury i wpływu marksistowskich idei
raz spotkałem swoją koleżankę o trzy lata starszą, a ta taka krótka sukienka, że musiałem ją za to opieprzyć(edited)
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Niklaus Naumann - Today at 10:30 PM
pampalini najbardziej czeka na mój kanał - będzie miał dużo frajdy tego lata

Wyjaśnienie dla niediscordujących: NN to kolejne wcielenie Nowy Świt.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
kompowiec2 - Today at 10:07 PM
No właśnie tez wydaje mi sie ze wiele ludzi przeraza obecna technologia
Nie rozumieja jej(edited)
Np facebook i inne google bawili sie AI ale byly z nich pizdy bo nie ogarniali co robi program
Bo zaczal negocjacje w innym jezyku
Jakby po prostu nie mogli uruchomic Debuggera
I prześledzić zmian(edited)
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Nie ostzegając przed nim, a raczej informują niezorientowanych starych użytkowników, by nie rozpoczynać z gościem starych dyskusji od nowa w błędnym przekonaniu że to ktoś nowy.
 
Do góry Bottom