Humor z Shout Boxa i Discorda

OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Ale żeby była animacja, musi być ruch. No i jak ten troglodyta trzyma maczugę, mając wyprostowane palce u dłoni? Ja rozumiem, że nie każdy musi być artystą, ale zachowywanie logiki nie ma nic wspólnego z ładnym rysowaniem.
 

Salem

Born again
59
247
Przygód graficznych Lanca ciąg dalszy;

laaaaaanc.png


dasdasdasdsadsadasdasdasdas.png
 
Ostatnia edycja:
W

Werner Richardson

Guest
^ Wielu geniuszy malarstwa (z których szydzono za życia) doceniono dopiero po śmierci.
(może za takiego geniusza lanc się podawał, a my po prostu nie jesteśmy na tyle wrażliwi artystycznie, aby mu przyznać rację)
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
vapaus - Today at 2:36 PM
właśnie jestem po pierwszym goleniu i było całkiem ok
nie wyrywa nic, kilka razy trzeba dokładnie przejechać, bo nie wybiera tak łatwo włosków
troche mnie piecze skóra może czymś pomsaruję, żeby nie było podrażnień
te głeboko w nosie zostawiłem, bo te włosy chyba jednak coś filtrują
a wy? golicie coś jeszcze oprócz brody?

kompowiec2 - Today at 3:26 PM
odbyt

Ciek - Today at 3:37 PM
Ja jeszcze wybielam. Za dużo Kawadora się naczytałem.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
10:30 - Ciek:
Cyberseks też pewnie będzie się rozwijać i w końcu prawdziwy seks będą uprawiać tylko konserwatyści i anarchoprymitywiści.

Jeeezu, czemu mi nie przyszło do głowy wcześniej to skojarzenie.

Otóż w XXI wieku uznano, że ludzkości grozi przeludnienie. Dlatego rozpylono środki chemiczne wywołujące niepłodność. Na prokreację pozwalano tylko 10 proc. ludzi, którzy mieli najwyższy współczynnik inteligencji oraz najlepsze geny. Okazało się jednak, że chemikalia nie zadziałały na część ludzkości obciążoną mutacjami genetycznymi, skłonnością do agresji oraz debilizmem. W następnych pokoleniach obie grupy rozrosły się tworząc podzielone społeczeństwo, natomiast niepłodni średniacy wymarli. Ze względu na kontrast społeczny epokę tę nazwano Rozszczepieniem.
 
Do góry Bottom