[humor] Różne ROTFLE ...

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
2848.jpg


2909.jpg
 

Inn Ventur

Well-Known Member
347
518
Kto im takie dragi diluje?
Nikiel i Bartyzel, choć się z nimi nie zgadzam, zawsze wydawali mi się w miarę rozsądni.... Sad
Z tym, że to jest inna OMP. Od Kluski, nie od Nikiela i Bartyzela. I masz rację - są to świry nieprzeciętne. :>
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Garść bezbożnych dowcipów ;).

Bóg objawił się Żydom:
-Pierwszego dnia czwartego miesiąca spuszczę na ziemię drugi potop. Tylko nie mówcie o tym nikomu.
Żydzi szemrają między sobą:
-No! I o to chodzi! Tylko my przeżyjemy. W końcu jesteśmy narodem wybranym.
Zaczęli budować okręty. Kiedy wszystko było już gotowe wsiedli na nie z całym dobytkiem. Pierwszego dnia czwartego miesiąca otwierają się niebiosa i Bóg z góry:
-Ha ha, PRIMA APRILIS!!

***

Jezus w wielki czwartek wchodzi do wieczernika a tam hulańce, swawole, panienki, et cetera.
-Apostołowie, miało być skromnie... Skąd wzięliście na to wszystko pieniądze?
-A... Judasz coś sprzedał...

***

Zbliżały się urodziny Jezusa więc apostołowie postanowili że zabiorą go do burdelu. Jezus poszedł "na górę" z panienką a ta za chwilę wybiega z wrzaskiem. Apostołowie pytają:
-Jezu! Co się stało!?
-Patrzę - dziurka... dotknąłem - zagoiła się...

***

Umarł ksiądz Rydzyk. Idzie do nieba. Tam święty Piotr pyta:
-Kim jesteś?
-Jam jest ksiądz Rydzyk.
-Ale księdza nie ma na liście...
-Jak to? Przecież tyle lat posługę Kościołowi oddawałem... tyle lat w Radiu Maryja...
-No dobra... Pójdę szefa zapytać...
Nie ma go 5 lat, nie ma 10, bo w niebie inaczej czas leci... Umiera ksiądz Jankowski. Święty Piotr akurat wracał żeby powiedzieć Rydzykowi że szef jeszcze się zastanowi... wpadł na Jankowskiego.
-Kim jesteś?
-Jam jest ksiądz Jankowski.
-Księdza nie ma na liście...
-Jak to? Przecież tyle lat posługę Kościołowi oddawałem... W polityce się udzielałem... broniłem czystości religii chrześcijańskiej przed zarazą żydowską...
-No dobra,... Pójdę szefa zapytać...
Nie ma go 5 lat, nie ma 10... Jankowski do Rydzyka:
-A chuj, idziemy. Nie będziemy się u Żyda prosić!
 
Do góry Bottom