[humor] Różne ROTFLE ...

A

Anonymous

Guest
http://www.smog.pl/wideo/39474/niecierp ... il_zyciem/

Jasio poszedł na noc do dziadka.
Rano przybiega do niego do pokoju i woła:
Dziadku! Dziadku! Ale miałem koszmar!
Co Ci się śniło wnusiu?
No śniło mi się że kozioł mnie pieprzył!
Dziadek drapiąc się po brodzie:
Kozioł powiadasz...

U weterynarza trzy psy przyprowadzone przez właścicieli rozmawiają w swoim języku. Do pierwszego - ty co tutaj?
- No kurde podrapałem po twarzy roczne dziecko właścicieli
- i co?
- no do uśpienia :(
- a drugi?
- no ja ugryzłem pięcioletnią córkę właścicieli za to że mi wsadziła palca w oko
- i co?
- no do uśpienia :(
- a trzeci?
- no ja zgwałciłem właścicielkę jak zobaczyłem dupę wypiętą :(
- i co, do uśpienia?
- nie, do spiłowania pazurów.

-Księże proboszczu. Czy podczas Wielkiego Postu można poużywać sobie w łóżku z kobietą?
-Można, ale nie z tłustą.
 

whirlinurd

Member
556
19
z8600164X,Lawman.jpg
 
A

Antoni Wiech

Guest
25644_389886834849_281145109849_3814540_6508599_n.jpg


"Zauważyłem, że ludzie podróżujący po Ukrainie oprócz tego, ze są nią zachwyceni, dzielą się na tych, którzy mieli bądź nie mieli styczności z tamtejszą milicją. Mam szczęście należeć do tej pierwszej grupy:) tak, tak szczęście bo spotkania te poza drobnymi łapówkami nie niosły za sobą żadnych konsekwencji.

Ostatni wypad do Lwowa pod względem spotkań z milicją bardzo mnie zaskoczył. Odkąd pamiętam picie piwa pod chmurką było legalne i nie widziałem aby sprawiało to większe kłopoty - patrz tłumy turystów czy młodzieży delektujące się chłodnym 1715 na lwowskim rynku. Tym większe było zaskoczenie naszej grupy kiedy popijając ostatnie piwko przed odjazdem, zjawili się panowie z milicji oznajmiając "paszporty, na posterunek". Z dużym zdziwieniem usłyszeliśmy, że od 11 lutego 2010r. wprowadzono zakaz picia w miejscach publicznych ( ktoś może to potwierdzić?? ).

Pertraktacje nic nie dały, stróże prawa stwierdzili, że przepis to przepis trzeba egzekwować!. Udaliśmy się zatem na "posterunek" - pierwszy w bramie za rynkiem był jednak zamknięty, kolejne "posterunki" w bramach też były zamknięto na głucho:). Milicjant nie rozumiał, też dowcipów proponujących skorzystanie z domofonu i poproszenie mieszkańców o wpuszczenie na "posterunek". Koniec końców "czynny posterunek" znalazł się za śmietnikiem w odludnej uliczce, tam mocno zdenerwowany, rozglądający się na boki młody milicjant poprosił "dajcie co możecie".

Historia jakich wiele pochłonęła cenne minuty i skończyła się morderczym rajdem do granicy i przez granicę w celu złapania ostatniego pociągu w Przemyślu:) Wniosek - śledź zmiany w prawie, nie daj zaskoczyć:)"

---
źródło:
Zdjęcia użytkownika "Ten Piękny Lwów!" na facebooku
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fb ... 1145109849
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
GAZDA napisał:
hmm u mnie działa... jeszcze...
Bo widocznie ma innego dostawcę internetu. Jeśli dostawca zrobił blokadę na poziomie DNS to u tych co zmienili DNS-y na inne (do czego namawiam od ponad 10 lat) będzie działać. Poza tym są proxy i jest sieć TOR.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
kr2y510 napisał:
qatryk napisał:
Dlaczego ktos chce tam wsadzic Krzysia Ibisza?
Ja nie. Nawet nie wiem kto to taki.

No nie gadaj :exclamation: . Nie masz telewizora czy co ;) ?

EDIT:

Widać jak media we łbach ludziom namieszały, na pierwszym miejscu jest Rydzyk, osoba już raczej przebrzmiała i stosunkowo niegroźna, za to różne prawdziwe mendy, które nadal mają dużo do powiedzenia są dużo niżej.
 
Do góry Bottom