[humor] Różne ROTFLE ...

kolok9

New Member
9
11
Niewykonanie zadania oznacza, że po prostu nie mogli zdalnie sprawdzić Twojej obecności w domu. To tak jakbyś nie miał tej aplikacji. Bez tej aplikacji po staremu po prostu policja będzie przyjeżdżać, by sprawdzić czy nie łamiesz kwarantanny (wyszedłeś z domu).

Ale poziom tej urzędowej retoryki jest żenujący a zgodnie z tym co tam jest napisane aplikacja nie zastępuje przyjazdów a jedynie je uzupełnia
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Znając chińczyków, pewnie dev zaczął klepać na tematy polityczne. To samo było chociażby z blizzardem, musieli być zgodni z linią polityczną partii albo wypad z naszego kraju.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
117943609_664090640865088_6818798246598901904_o.jpg


Państwo - cichaczem podjeżdża radiowozem jak ta ciota prysznicowa... A teraz się już nawet z tym nie kryje... :)
 

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
A teraz trochę humory z życia wziętego.

Robiłem sobie dzisiaj (2020.08.19) zakupy w warzywniaku, gdzie jestem już stałym klientem od kilkunastu lat. Standardowo podchodzę i zaczynam nabierać sobie śliwki. Oczywiście gołą ręką (tak robię zawsze). I nagle słyszę głos jakiegoś babsztyla i zaczyna się rozmowa:
- Baba: "Czy klient może tak sobie grzebać w śliwkach?",
- Ekspedientka: "No tak, może sobie wybrać towar",
- Baba: "Ale on to robi bez rękawiczek i ja te śliwki też będę dotykała",
- Ekspedientka: "Ale i tak będzie musiała Pani umyć te śliwki",
- Ja: "Proszę Pani, moją ręka jest czyściejsza od tych brudnych od ziemi śliwek",
- Baba: "No ale jakieś zasady powinny obowiązywać. Powinien Pan to robić w rękawiczkach",

Na szczęście kończyłem już ładowanie towaru - uśmiechnąłem się i z politowaniem pokiwałem głową.

:D
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
wchodzi mężczyzna do biura

- DZIEŃ DOBRY

- DZIEŃ DOBRY KURWA PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

- DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE

- NO DAJ

- PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST PILOT DO STEROWANIA KLIMATYZACJĄ

- CYK 23

- DOBRA IDZIEMY PRACOWAĆ

a kobieta ja pierdole

- chlip chlip tutaj jest tak zimno

- jebana patriarchalna klimatyzacja

- ehhh tak bym chciała cieszyć się upałem

- a nie mogę

- dajcie wzruszającą muzykę

- Aneta już kaszle
 
Do góry Bottom