[humor] Różne ROTFLE ...

D

Deleted member 6431

Guest
Od tej pory na protesty przychodzimy z wentylatorami.
aZlPmrKL_700wa_0.gif


Chodzą chodzą libki na protesty czytałem co pisze Triss :


http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,...iu-demonstrowala-przeciwko-nowej-ustawie.html

'Akurat Razem. Miało przyjść więcej libków z Poznania, ale oczywiście się nie zmobilizowali, a mieliśmy szansę przewyższyć liczbowo razistów i przejąć pałeczkę'

https://libertarianizm.net/threads/identyfikacja-wizualna-libertarian.6267/page-4#post-196193
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jako że nie interesuję się zbytnio środowiskami turbosłowiańskimi nie miałem do tej pory pojęcia o istnieniu tego osobnika. Poziom szurstwa jest tak wysoki, że jakieś pastory Chojeckie mogą się przy nim chować.
Bez przesady.
Wyrywając wypowiedzi z kontekstu, z każdego można zrobić waryjata. IMO pastora Ch... to mało co przebije.
Pan Kudliński jest sympatycznie lekko szurnięty, ale ma sporo zalet. Rzuca fajne i przydatne ciekawostki surwiwalowe. Kiedyś go oglądałem właśnie dla tego. A co do "turbo-słowiańskości" to jej promowanie jest społecznie pożyteczne. Turbo-słowianin będzie z zasady przeciw zintegrowanej UE. Ja wolę mieć koło siebie turbo-słowiańskich prepów niż tęczowych europejsów.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Bez przesady.
Wyrywając wypowiedzi z kontekstu, z każdego można zrobić waryjata. IMO pastora Ch... to mało co przebije.
Pan Kudliński jest sympatycznie lekko szurnięty, ale ma sporo zalet. Rzuca fajne i przydatne ciekawostki surwiwalowe. Kiedyś go oglądałem właśnie dla tego. A co do "turbo-słowiańskości" to jej promowanie jest społecznie pożyteczne. Turbo-słowianin będzie z zasady przeciw zintegrowanej UE. Ja wolę mieć koło siebie turbo-słowiańskich prepów niż tęczowych europejsów.
Dokładnie tak jest, to że pan Kudliński to wujcio-wariatuńcio nie oznacza, że jest szurem. Dużo ciekawych treści przekazuje. Dla przykładu jak można łatwo zmanipulować wyrwane z kontekstu treści poniżej domniemany wywiad ze mną stworzony przez troli z jednego polskiego czana. Większość internautów się nabiera, że to realny wywiad... Ech...


Ps. Nawet z prawdziwego szura zrobią antysemickiego terrorystę...
 
Ostatnia edycja:

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Bez przesady.
Wyrywając wypowiedzi z kontekstu, z każdego można zrobić waryjata. IMO pastora Ch... to mało co przebije.
Pan Kudliński jest sympatycznie lekko szurnięty, ale ma sporo zalet. Rzuca fajne i przydatne ciekawostki surwiwalowe. Kiedyś go oglądałem właśnie dla tego. A co do "turbo-słowiańskości" to jej promowanie jest społecznie pożyteczne. Turbo-słowianin będzie z zasady przeciw zintegrowanej UE. Ja wolę mieć koło siebie turbo-słowiańskich prepów niż tęczowych europejsów.
To że wyrwane z kontekstu ok, zgodzę się. Tak jak wspominałem, nie zapoznałem się dokładnie ze wszystkimi wypowiedziami tego pana.

Natomiast promowanie turbo-słowian bajdurzących o potędze imprerium lechitów raczej nie będzie pożyteczne. Głównie dlatego, że to mała grupa uznawana powszechnie za czubków podobnie jak płaskoziemcy i inni zwolennicy pseudonauki. W dłuższej perspektywie lepiej promować ludzi, którzy potrafią krytykować UE z merytorycznych i nie-kolektywistycznych powodów.

Co do ciekawostek survivalowych, być może się z ciekawości zapoznam (mimo że jestem mieszczuchem, tego typu wiedza potrafi się przydać).
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Do góry Bottom