1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

[humor] Różne ROTFLE ...

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez czarli, 2 Styczeń 2009.

1. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 885
  2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 611
  3. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    729
  4. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 292
    Od tej pory na protesty przychodzimy z wentylatorami.

sabat lubi to.
  5. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 224
    Od kiedy to libkowie z tego forum chodza na jakieś protesty? Albo w ogóle gdziekolwiek? Ogarnij się z tymi fantazjami.

6. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    729

Chodzą chodzą libki na protesty czytałem co pisze Triss :

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,...iu-demonstrowala-przeciwko-nowej-ustawie.html

'Akurat Razem. Miało przyjść więcej libków z Poznania, ale oczywiście się nie zmobilizowali, a mieliśmy szansę przewyższyć liczbowo razistów i przejąć pałeczkę'

https://libertarianizm.net/threads/identyfikacja-wizualna-libertarian.6267/page-4#post-196193

wah i Eli-minator lubią to.
  7. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 224
  8. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    729

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2019
    snajper, wah, luke27 oraz 4 uzytkowników lubi to.
  9. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 292
    Ostatnia edycja: 20 Marzec 2019
  10. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 885
  11. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 208
    Wypomniał im już ktoś, że na Księżycu nie byłoby tego słychać? ;)

Finis i tolep lubią to.
  12. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 263
    wiedziałem, że ktoś o tym wspomni :cool:

13. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    729
  14. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    729
  15. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 628
    Jako że nie interesuję się zbytnio środowiskami turbosłowiańskimi nie miałem do tej pory pojęcia o istnieniu tego osobnika. Poziom szurstwa jest tak wysoki, że jakieś pastory Chojeckie mogą się przy nim chować.

16. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 975
    Bez przesady.
    Wyrywając wypowiedzi z kontekstu, z każdego można zrobić waryjata. IMO pastora Ch... to mało co przebije.
    Pan Kudliński jest sympatycznie lekko szurnięty, ale ma sporo zalet. Rzuca fajne i przydatne ciekawostki surwiwalowe. Kiedyś go oglądałem właśnie dla tego. A co do "turbo-słowiańskości" to jej promowanie jest społecznie pożyteczne. Turbo-słowianin będzie z zasady przeciw zintegrowanej UE. Ja wolę mieć koło siebie turbo-słowiańskich prepów niż tęczowych europejsów.

17. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 336
    Dokładnie tak jest, to że pan Kudliński to wujcio-wariatuńcio nie oznacza, że jest szurem. Dużo ciekawych treści przekazuje. Dla przykładu jak można łatwo zmanipulować wyrwane z kontekstu treści poniżej domniemany wywiad ze mną stworzony przez troli z jednego polskiego czana. Większość internautów się nabiera, że to realny wywiad... Ech...

Ps. Nawet z prawdziwego szura zrobią antysemickiego terrorystę...

Ostatnia edycja: 24 Marzec 2019
    snajper, kr2y510 i wah lubią to.
  18. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 628
    To że wyrwane z kontekstu ok, zgodzę się. Tak jak wspominałem, nie zapoznałem się dokładnie ze wszystkimi wypowiedziami tego pana.

Natomiast promowanie turbo-słowian bajdurzących o potędze imprerium lechitów raczej nie będzie pożyteczne. Głównie dlatego, że to mała grupa uznawana powszechnie za czubków podobnie jak płaskoziemcy i inni zwolennicy pseudonauki. W dłuższej perspektywie lepiej promować ludzi, którzy potrafią krytykować UE z merytorycznych i nie-kolektywistycznych powodów.

Co do ciekawostek survivalowych, być może się z ciekawości zapoznam (mimo że jestem mieszczuchem, tego typu wiedza potrafi się przydać).

19. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 183

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.