[humor] Różne ROTFLE ...

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Podobne do bardziej znanego: "american inventors". U mnie w sugerowanych osobach na 10 pierwszych jest tylko jeden biały mężczyzna: Thomas Edison, a osoby takie jak Feynman, Tesla, Einstein, Salk, Bell, Ford, Goodyear, Morse, Eastman są gdzieś daleko, a np. braci Wright nie ma w ogóle. Z całym szacunkiem dla pierwszej trójki - raczej nieprzypadkowo - czarnoskórych wynalazców, ale to imho nie ta sama liga co wyżej wymienieni.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Na duckduckgo wychodzi to samo. A myślałem, że używam niezależnej wyszukiwarki. Chyba, że jest jakiś prosta wytłumaczalna tego przyczyna.

 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Na duckduckgo wychodzi to samo. A myślałem, że używam niezależnej wyszukiwarki. Chyba, że jest jakiś prosta wytłumaczalna tego przyczyna.
ddg w dużej części agreguje wyniki z innych wyszukiwarek przez to dostajesz te same wyniki ale google czy microsoft nie może bezpośrednio powiązać wyszukiwań z twoim profilem.

edit:
Artykuł sprzed roku w temacie specyficznej promocji politycznej poprawności: http://www.unz.com/isteve/great-moments-in-google-american-inventors/
 
Ostatnia edycja:

chaplean

Well-Known Member
181
427
20664686_1321104988011945_4126664448819543992_n.png
 
Do góry Bottom