[humor] Różne ROTFLE ...

N

nowy.świt

Guest
niezły trolling :


Artykuł jest niedokładny. Polscy macho nie nadają się, niech napiszą ile kobiet ma przeciętnie murzyn na dobę i ile Polak i zobaczycie, że prawdziwymi facetami są murzyni. Niestety jesteście tacy ciency w te klocki że przeciętna Polka wie niewiele wie o seksie z polski macho i musi kręcić śmigiełkiem albo bawić się prysznicem. Niestety to smutne a później się dziwicie, że jak wyjedziemy do Londynu to szalejemy za murzynkami, nie pomyślicie, że mamy tylko jedne życie i szkoda je spędzać przy garach. podobają mi się czarni faceci a spytajcie się swoich polskich narzeczonych dlaczego jak idą w Anglii na wieczór kawalerski z koleżankami to zawsze zamawiają czarnego striptizera przecież to nie przypadek. We Francji już dawno prysł mit polskiego hydraulika. ja niestety straciłam swoje dziewictwo ze zwykłym Polakiem, moje koleżanki w Anglii potraciły swoje cnoty z prawdziwymi mężczyznami z Afryki i w dodatku takimi przystojniakami jak pan prezydent Obama. mam jedno życie brzydzę się polskimi mężczyznami bo są rasistami pijaczkami złodziejami i mają kompleksy. oleżanki nie dajcie się oszukiwać tekstami, że rzekomo wielkość genitalii afro-ciach to mit tak jak to, że są najlepszymi kochankami. Pamiętajcie, że w każdym micie jest trochę prawdy. Jeżeli chodzi o Afrykańczyków to naprawdę nie tylko mają duże przyrodzenie to jeszcze bardzo twarde i tryskające życiem. Nie raz już tam pomeradałaa, dodatkowo super robią gili gilli ich paluszki są wręcz do tego stworzone tak samo jak inne części ciała. Ja miałam kiedyś koleżankę w Anglii co przez pomyłkę nie znając się poszła do łóżka z panem z Indii czyli Hindusem bo też był czarny, niestety nie wiedziała, że są konkretne różnice. Jej pierwsze doświadczenie było takie, że pisała do mnie, że jej były Polak miał większego. Jednak szybko zorientowała się w różnicy i teraz jest szczęśliwa dodam że należy do puszystych. Moja koleżanka dała się nabrać Wystarczy, ze ciemną ma skore... A kazda, polska "pita" dostaje szalu i oczkami tak świeci jak latarnia morska. Wystarczyło mi, gdy latem w Sopocie popatrzałam, jak te dziolszki na imprezach za wszystkimi ciemnoskórymi wodziły i taaaak szczerze się cieszyły. Czy to Wloch, Arab lub Turek, podstawa, ze ciemna ma skórkę i głowa stracona! Zresztą wystarczy spojrzeć w Niemczech, tam prawie każda nie-turecka dziewczyna Turka to polka. Czasami jak chodzę ze swoim afro-ciachem to widzę jak go namiętnie obserwują polskie dziewczyny. Po prostu ludzie z Afryki są od nas lepsi, są najlepszymi sportowcami zdobywają najwięcej medali na olimpiadach są najlepszymi kochankami i jak się ogląda Amerykańskie filmy to widać jasno, że zawsze piastują kierownicze funkcje, są naukowcami, sędziami, policjantami czy innymi bohaterami. Wy tu w Polsce macie wykrzywione pojecie o Afro-Amerykanach. W waszych opiniach jest tylko język nienawiści. Żal mi was
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Rozumiem strzelanie do czerwonych i wieszanie zamordystów na jelitach ich potomstwa, ale rzucanie takich tekstów to już hardkor ;).
Nie. To po prostu metoda szybkiej selekcji. Nie marnuje się czasu a panienka jak odpowie to sytuacja jest jednoznaczna. Raz mi jedna wykrzyczała na gębę: Fuck you!
Zaoszczędziłem od zajebania czasu.

Jest taka anegdotka o pewnym generale, który był największym jebaką w Cesarstwie Austro-Węgierskim. Kiedy go spytano jak robi, że tak łatwo wyrywa kobiety, ten odparł:
- Podchodzę do damy i się grzecznie pytam - czy ta chciałaby być zerżnięta.
- Jak to? Poważnie!? Takie coś to działa!?
- Średnio na 20 zapytań dostaję 19 razy w policzek.

Ja nie jestem taki ostry jak ten generał. Ale innych skutecznych metod nie znam. Przynajmniej w moim przypadku inne metody nie działają.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 915
7 929
Piękną syntezą całej tej szopy damsko-męskiej była scena w filmie Piękny Umysł. Główny bohater, w scenie w barze, zapytany przez kobietę czy postawi jej drinka, odpowiada: "Nie wiem dokładnie,co powinienem powiedzieć,żeby mieć z tobą stosunek,ale czy możemy przyjąć,że już to wszystko powiedziałem? Zasadniczo mówimy o wymianie płynów,prawda? Czy możemy więc przejść od razu do seksu?
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Jest taka anegdotka o pewnym generale, który był największym jebaką w Cesarstwie Austro-Węgierskim.

Podobną strategię miał amerykański prawnik Burt Pugach. Po prostu proponował co ładniejszym klientkom pomoc prawną za seks. Dostawał dużo razy w mordę. Ale też dużo razy ruchał.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Każdy wie tutaj jaki z krzysia miotacz nasieniem - dlatego też powinien stonować żarty i opowiadania mniejszą ilością szczegółów - nie wiem jak wy, ale ja nie chce czytać o wytryskach - mam nadzieje, że to ostatni raz jak widzę tutaj takie treści - inaczej opuszczam forum.
Bez przesady. Poczytaj dobre tłumaczenia tekstów niektórych utworów Franka Zappy. Przy nich Krzysio to uczniak ;)
Też nie przepadam za wytryskowymi akapitami, ale niechaj każdy pisze co chce. Skoro Krzyś sugeruje typ kobiet uwielbiających myślenie o nich głównie jak o towarze/mięsie/naczyniu na spermę/twarzowej spuszczarce podręcznej/uliczno-barowej szmacie/przedmiocie do ruchania/podgrzewanego stałą temperaturą żywego manekina z ruchomą waginą, to co poradzisz?
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 915
7 929
Może wrzucę parę obrazków dla odwrócenia uwagi ;)
tumblr_mimolw4kBa1r55d2io1_500.jpg

tumblr_mdjsjgIQzB1qbr9uyo1_500.jpg
 

Voy

Active Member
386
242
najbardziej śmieszy mnie w tej mapce (chociaż cała jest debilna) sprzeciw wobec władzy :D
Jaki z tego wniosek? Chcecie akapu -> rozpierdalajcie elektrownie atomowe, wg statystyk z w/w mapy 20 elektrowni i 100% obywateli będzie przeciw władzy :D
 
Do góry Bottom