[humor] Różne ROTFLE ...

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
handel%20zarodkami.jpg
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Czy to wygląda na mnie?

Serio? Gdyby koleś nie pisał w taki prymitywny sposób, miałbym duże wątpliwości :-D

nowy.świt napisał:
Prostytucja jest w naturze kobiet tak jak i korzystanie z usług prostytutek jest w naturze mężczyzn.

A w naturze kobiet leży przede wszystkim wygoda, próżność (o czym świadczy ilość kobiet na tym portalu - każdy facet normalny uważa świecenie tyłkiem do obiektywu za pedalskie)

Dlatego wielu mężczyzn pomimo posiadania żony spędza czas z kolegami - ponieważ zawarli małżeństwo z kompromisu i potrzebują zaczerpnąć kontaktu z rozumnymi istotami.

:D
WSZYSTKIE KOBIETY TO KURWY!!!*
(*za wyjątkiem naszych matek i córek, oczywiście)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Fejk. Każdy wie, że z modelkami pracują tylko geje, bo normalny facet nie ma pojęcia jak kazać modelce pozować, czy w co ma się ona ubrać i generalnie odróżnia tylko 2 typy zdjęć: tam gdzie widać cycki i gdzie nie widać XD.
 
N

nowy.świt

Guest
Warto przeczytać cały. Jazda na maxa :D
Po tych tekstach nie liczyłbym na nowe odezwy :)
Odezw już nie zbieram - mam parę faworytek - a jak to nie zadziała to po prostu zapytam jakieś ładne na ulicy.
A posty takie będą pisał, bo uwielbiam wkurwiać kobiety i patrzeć jak im piana z pyska się toczy - to samo się tyczy poprawnych politycznie lewaków, którzy zapowietrzają się jak powiesz coś złego o czarnych.

Jeden Brytyjski wczoraj mi zarzucił pod filmem (zarzuciłem cytat z wątku Kawadora po angielsku) i odpisał mi tak:

Judge People by the content of thier character, you Dumb Asshole.
na co mu odpisałem:
Yes...or skin color.
na co on:
I Could Kill your Racist ass right now...
tocząc dalej pisane z pyska.


Widzicie - ja bym nie był taki rasistowski i szowinistyczny - gdyby ich reakcje nie były takie zabawne.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Fejk. Każdy wie, że z modelkami pracują tylko geje, bo normalny facet nie ma pojęcia jak kazać modelce pozować, czy w co ma się ona ubrać i generalnie odróżnia tylko 2 typy zdjęć: tam gdzie widać cycki i gdzie nie widać XD.
Czasami ale na pewno nie zawsze. Np. Petter Hegre od czasu do czasu jebał modelki w trakcie sesji i trzaskał to z samowyzwalcza. Uwielbiał to robić ze swą przyszłą żoną, jej siorą i ich kumpelami.
http://forum.phun.org/showthread.php?t=306367
http://fuckyeah.bz/2011/07/11/люба-23-фото-luba-fucked-by-petter-hegre-art/
Słynny polski fotograf erotyczny Śp. Jacek Gutkowski był też normalny.
 
Do góry Bottom