[humor] Różne ROTFLE ...

Avx

Active Member
831
186
20909_stres-w-windzie.jpg
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 153
1 113
Trzy niezwiązane ze sobą kawały: (w drugim ostatnią linijkę wkleiłem z sadistic.pl)

Mosze otwarł koszerną restaurację. W oknie umieścił napis: "Arabowie niemile widziani". Jednak parę dni później do restauracji wchodzi typowy Arab. Gość zamawia kanapkę a kasjer szybko wybiega na zaplecze do biura i pyta:
- Mosze, co ja mam zrobić?
Żeby uniknąć skandalu i nie przysporzyć złej sławy lokalowi, Żyd mówi kasjerowi, by ten sprzedał Arabowi kanapkę, ale by policzył mu podwójnie, co oduczy go przychodzenia tutaj. Kasjer błyskawicznie wykonał polecenie. Cóż z tego, skoro następnego dnia Arab zjawił się ponownie i tym razem zamówił cały obiad.
- Policz go potrójnie - mówi Mosze do kasjera. - Damy mu solidną nauczkę i więcej tu nie przyjdzie!
Arab zjada posiłek, płaci bez narzekania i wychwala jakość pożywienia. W końcu prosi o zarezerwowanie stolika na wieczór tego samego dnia dla jego dziesięciu przyjaciół.
- Ok. - mówi Mosze do kasjera - Ale policzymy ich dziesięciokrotnie.
Arab zjawia się wieczorem, zamawia ogromną kolację i płaci bez narzekania, dodatkowo nagradzając obsługę sowitym napiwkiem.
Następnego dnia Mosze umieścił w oknie napis: "Żydzi niemile widziani".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na transatlantyku co wieczór występował magik. Pokazywał różne sztuczki, ale za każdym razem psuła mu występy papuga kapitana.
- Teraz wyciągnie królika z cylindra- skrzeczała -asa kier ma w lewym rękawie!
Demaskował go i kompromitowała, ale skargi u kapitana nie przynosiły rezultatu. Nadszedł jednak groźny tajfun i statek zatonął. Papuga i magik znaleźli się w jednej szalupie.
- Poddaję się -rzekła papuga po dłuższym zastanowieniu
-OK, kurwa poddaję się.Gdzie jest statek?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pewien człowiek przeczytał w mądrej książce, że jeśli chce żyć długo to powinien codziennie rano jeść płatki owsiane z odrobiną prochu strzelniczego.
Facet postanowił tego przestrzegać i dożył wieku 98 lat. Pozostawił po sobie 6 dzieci, 17 wnucząt, 31 prawnucząt i 5-metrowa dziurę w ścianie krematorium.
 
Do góry Bottom