[humor] Różne ROTFLE ...

Avx

Active Member
831
186
TRADYCJA otrzęsin "kotów" w Saleziańskim Gimnazjum im. św. Dominika Savio.
Kurdee, to może nie powinno być w tym temacie, ale moim pierwszą reakcją było parsknięcie śmiechem :D

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...acych-przed-ksiedzem,1,5250613,wiadomosc.html

http://www.sfora.pl/Gimnazjalistki-zlizuja-bita-smietane-z-ciala-ksiedza-g47613-51079

Elementem otrzęsin było - jak stwierdziła lubińska telewizja TVL Odra - klęczenie i zlizywanie z kolan dyrektora (ks. Marcina Kozyry) bitej śmietanki.

buahahahahahaha :D
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Mnie to nie śmieszy, mam nadzieję, że odwiedziło go po tym paru ojców i wybiło mu z łba takie zabawy.
 
M

Matrix

Guest
Nie ma takiej części ciała, która by nie bulwersowała ? To wymyślili sami uczniowie, tę zabawę, a ksiądz teraz jest posądzany nie wiadomo o co ?
 
S

stormtrooper

Guest
Oglądałem w teleexpressie dziś materiał o tym i rodzice nie mają nic przeciwko, dzieci nie mają nic przeciwko i generalnie pełna dobrowolność była, więc nie wiem o co cały raban.

Edycja: W ogóle tam nawet rodzice byli przy tym, a dzieciaki pod swoim nazwiskiem w telewizji mówią, że to dobrowolne było.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
Rodzice ponoć nie mieli nic przeciw. Ale będzie afera. A jak oburzone lemingi są. Bo molestowanie, bo poniżanie, bo "czarny", na pewno pedofil.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Przyznaję się, że nie przeczytałem artykułu. Jak była zgoda rodziców na takie coś to OK, ja bym się nie zgodził, ale OK. Inni niech się nawet zgadzają na zlizywanie z kutasa, jeśli nie widzą w tym nic złego.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 762
4 719
Nie widze opcji skasowania postu - niech ktoś to zrobi proszę (jest w ogóle taka opcja?).
Moze mi adblokery cos mieszają
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 685
Poza tym, że trochę to obrzyliwe zlizywać śmietanę z kolan jakiegoś klechy, to nie wiem o co ta afera.
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 685
Nie wiem, jakby to była stara zakonnica to też by mi raczej nie pasowało.
Ale ja w ogóle nie lubię rytualnych inicjacji a już zwłaszcza jak się wiążą z poniżaniem.
Prymitywne zwyczaje, no ale co kto lubi.

Oburzające jest, że młodzież jest zmuszana do chodzenia do gimnazjum.
 
D

Deleted member 427

Guest
keynes_0.jpeg
 
Do góry Bottom