[humor] Różne ROTFLE ...

nuri

Well-Known Member
301
2 168
uJMZKZv.gif
 

Brehon

Well-Known Member
555
1 483
Odkryto przypadek urzędnika, który przeżył bez mózgu… 52 lata
(...)
To, co zobaczyli wprost ich zszokowało: 90% objętości czaszki pacjenta wypełniał płyn mózgowo-rdzeniowy, a pozostałe 10% – to obszary istoty szarej. Resztę stanowiła jedynie cienka warstwa rzeczywistej tkanki mózgowej. „Trudno jest mi oszacować, z jakim procentem zmniejszenia mózgu mamy dokładnie do czynienia, ponieważ nie użyto oprogramowania do pomiaru jego objętości. Ale wizualnie, jest to ok. 50% do 75% redukcji” – powiedział Lionel Feuillet, neurolog z Mediterranean University in Marseille we Francji.


Na początku nikt nie mógł uwierzyć w to, że przy prawie całkowitym braku mózgu, mężczyzna ten mógł prowadzić zupełnie normalne życie. Jedynym „odchyleniem” od normy był u niego stosunkowo niski poziom IQ wynoszący 75, ale nie przeszkodziło mu to w podjęciu pracy urzędnika.


http://wiedzoholik.pl/czy-da-sie-zyc-bez-mozgu/

Myślę, że ta przypadłość może być dużo powszechniejsza w tej grupie zawodowej. Teraz już wiadomo kto przeżyje atak zombie i ich głód "brainzzzz".

Z biologii wiadomo, że wysoko rozwinięty centralny układ nerwowy jest pasożytom całkowicie zbędny... Żyją w bezpiecznym, stabilnym środowisku, obfitującym w składniki odżywcze. Nie muszą reagować na żadne bodźce, więc i mózgu nie potrzebują.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Z basha, nadaje się na to forum.

<vnq> Po tygodniu w domu wracam do siebie do akademika (a mieszkam ze studentem Prawa i Administracji), wszędzie syf, moje biurko - przywalone jego rzeczami, na moim łóżku jego ubrania a na wierzchu książka "Podstawy Prawa - Prawo Własności" :|
 
Do góry Bottom