[humor] Różne ROTFLE ...

military

FNG
1 766
4 727
Co ja czytam? Znana blogerka, o której nigdy nie słyszałem (prostak ze mnie), jest delikatnie wzburzona faktem, że znany kucharz, o którym nigdy nie słyszałem (prostak ze mnie), podał jej do jedzenia larwę prosto z ręki.

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metr...roblog-krytykuje-baron-to-bylo-dziwne.html#MT

Pragnę uściślić już na samym początku, że Mouth-to-nose to nie była w zamyśle zwykła kolacja, a multisensoryczne doświadczenie, które jako pierwsi w Polsce zaprojektowaliśmy i przeprowadziliśmy z Martą Siembab, jedynym polskim senselierem i wine coachem Michałem Więckowiczem.

Senselier, mouth to nose, multisensoryczne doświadczenie... Ja chyba żyję w innym świecie, wymiary zaczęły się przenikać, koniunkcja sfer, psy i koty żyją ze sobą, świat się kończy.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Co ja czytam? Znana blogerka, o której nigdy nie słyszałem (prostak ze mnie), jest delikatnie wzburzona faktem, że znany kucharz, o którym nigdy nie słyszałem (prostak ze mnie), podał jej do jedzenia larwę prosto z ręki.

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metr...roblog-krytykuje-baron-to-bylo-dziwne.html#MT

Pragnę uściślić już na samym początku, że Mouth-to-nose to nie była w zamyśle zwykła kolacja, a multisensoryczne doświadczenie, które jako pierwsi w Polsce zaprojektowaliśmy i przeprowadziliśmy z Martą Siembab, jedynym polskim senselierem i wine coachem Michałem Więckowiczem.

Senselier, mouth to nose, multisensoryczne doświadczenie... Ja chyba żyję w innym świecie, wymiary zaczęły się przenikać, koniunkcja sfer, psy i koty żyją ze sobą, świat się kończy.
Wine coach. BUM.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Jest poparcie -> nie ma poparcia.

11238960_706567826155960_970489699111763958_n.jpg
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
11693883_1053282468032755_1212241748452647656_n.jpg


Ten po lewej to Bernie Sanders. Jedyny komuch w amerykańskim Kongresie przyznający się do socjalizmu, ulubieniec półinteligentów ze Wschodniego Wybrzeża, demokreatura i kandydat na kandydata na POTUSa.
 
D

Deleted member 427

Guest
Bernie ostatnio powiedział, że broń palna w New Hampshire to nie to samo co broń palna w Detroit czy Chicago.

Jeden z komentarzy go zniszczył:

"Bernie, broń jest wszędzie ta sama i działa tak samo. To demografia jest inna".
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Nie uwierzycie co się właśnie odjebało!
Wracam sobie dzisiaj z pracy moim samochodem i staję na czerwonym. Obok mnie zatrzymuje się gównowóz wypchany ciapatymi. Zaczynają mnie obrażać, drą ryja, ale ja, spokojny, nie dałem się sprowokować. Światło zmienia się na zielone, gównowóz rusza z piskiem, a ja lekko zmieszany ruszyłem trochę później. Na czerwonym przeleciał TIR i rozpierdolił gównowóz wraz z ciapatymi z powierzchni ziemi. Zbladłem. Patrzę na to wszystko i myślę "Ja pierdole! To mogłem być ja!"
Jak pomyślałem, tak zrobiłem - zapisałem się na kurs prawa jazdy C+E.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 840

Ojej,nikt nie widzi?? Urocze owieczki, a może baranki, czy kózki? No nie znam się, zaraz wszyscy śmiać będą się ze mnie::( Chciałabym mieć takie śliczne zwierzątka. Niesamowite!:) Od rolnika kupuje się? To jakaś rasa?,nie wiem jak to nazwać.Może google mi podpowie. Ale trzeba mieć pomieszczenie dla nich, i teren duży do biegania, prawda? Słodkie są:)
 
Do góry Bottom