[humor] Różne ROTFLE ...

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
JpNYuaF.gif
 

Jack Ruby

Rezerwowy pies.
114
420
Było trzech facetów: Rusek, anarchokapitalista i islamista (brudas). Szli sobie plażą i znaleźli dzbanek. Potarli go i wyskoczył duch. Mówi, że każdemu spełni jedno życzenie. Pyta Ruskiego, a on mówi "Chcę, żeby wszyscy politycy na Zachodzie zginęli". I duch tak zrobił. Więc teraz pyta islamistę (brudasa) czego chce, a on na to "Chcę, żeby wszyscy zachodni urzędnicy, którzy odwiedzają nasze kraje zginęli". I tak się stało. Więc duch pyta anarchokapitalistę czego by chciał. A on na to "Mam rozumieć, że wszyscy politycy i urzędnicy nie żyją?". Duch potakuje. "To ja poproszę o colę".
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Żenująca próba przeniesienia kultu Bredzisława do internetu. A ASZDziennik (piszę w razie gdyby ktoś nie wiedział) to przybudówka do NaTemat.pl funkcjonariusza Lisa, gdzie zaczynała karierę.

Inteligencja 11
Mądrość 18
Charyzma 11

:D
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Tak, artykuły które były podpisywane jako ASZDziennik zaczęły się pojawiać na głównej NaTemat z tego co pamiętam już w 2013, dopiero jakiś czas temu przeniesiono wszystko na oddzielną domenę. Layout obu stron jest identyczny.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Tak, artykuły które były podpisywane jako ASZDziennik zaczęły się pojawiać na głównej NaTemat z tego co pamiętam już w 2013, dopiero jakiś czas temu przeniesiono wszystko na oddzielną domenę. Layout obu stron jest identyczny.


Wystarczy zajrzeć na stronę kontakt: http://aszdziennik.pl/info/kontakt
Email redaktora serwisu jest w domenie natemat.pl

Zresztą w menu są linki do natemat i innych serwisów Lisa.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Australijski generał, p.Piotr Cosgrove mówił w radio o szkoleniu skautów. Zadzwoniła zaniepokojona matka:

"Panie Generale! Czego Pan będzie uczył tych młodych chłopców?".

Gen. P.C.: "Mamy zamiar uczyć ich wspinaczki, wioślarstwa, łucznictwa i strzelania".

Mamusia: "Strzelania! Czyż nie jest to pewna nieodpowiedzialność?".

Gen. P.C.: "Dlaczego? Na strzelnicy będą pod właściwym nadzorem".

Mamusia: "Ale chyba przyzna Pan, że to strasznie niebezpieczne i nie można uczyć tego dzieci?".

Gen. P.C.: "Nie wiem, dlaczego. Zanim dotkną strzelby, nauczymy ich dyscypliny w obchodzeniu się z bronią".

Mamusia: "Ale Pan wyposaża ich w umiejętności zawodowego zabójcy!".

Gen. P.C.: "Cóż, Pani jest wyposażona, by być zawodową prostytutką - ale przecież Pani nią nie jest?".

Po tych słowach zapada cisza na prawie minutę.
 
Do góry Bottom