[humor] Różne ROTFLE ...

whirlinurd

Member
556
19
5716641669_48037058fa_o_d.gif
 
D

Deleted member 427

Guest
Aż mnie naszła ochota na powtórkę z Kubricka :) Dr Strangelowe czyli jak przestałem się bać i pokochałem bombę to jeden z najlepszych filmów Stanleya.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 772
Cóż, dla mnie może nie jest to jakiś zbyt ogromniasty fail, bo jednak jeśli ludzie mają zapotrzebowanie na używane, to niechaj takie kupują, ale mimo wszystko śmieszne:


sale-fail-used-trojan-condoms.jpg
 
A

Antoni Wiech

Guest
Oglądałem wyścigi formuły 1, i w przerwie pojawiła się reklama uświadamiająca kierowców z tekstem:

Prędkość Zabija! Nie zasuwaj! :D:D:D

edit:

Przypomniało mi się jak Korwin pisał kiedyś arty do jakiegoś pisma motoryzacyjnego i walnął artykuł: Dodaj gazu! Szkoda życia! (jako opozycja do akcji społecznej "zwolnij! szkoda życia" i argumentował, że lepiej spędzić w blaszanej poruszającej się puszcze mniej czasu niż więcej, więc lepiej szybciej dojechać do celu (wg mnie to ma sens, serio), po czym podziękowali mu za współpracę :D

Swoją drogą mnie to rozpierdalają te reklamy społeczne. Najbardziej schizowe to były te co widziałem i słyszałem w UK, przeciw bezpodstawnemu braniu zasiłków, brzmiały w stylu "obserwujemy Cię na ulicy, w banku, w sklepie, mamy wgląd do Twojego konta! Oszustwo zasiłkowe jest przestępstwem!" A w tle mroczna muzyka. W tym stylu tez były reklamy na bilbordach. Normalnie Orwell....
 
A

Antoni Wiech

Guest
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KHicuJ7CBi4&feature=player_embedded[/video]
 
Do góry Bottom