[humor] Różne ROTFLE ...

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Tu jeszcze mój obecny awatar. Raptor zgłębiający filozofię propertarianizmu :) .

raptorproper.jpg


Tak mnie naszło na takie pierdoły przez te różne kazusy propertariańskie (czy śpiocha na mojej własności mogę usmażyć czy tylko ugotować i kto tego przypilnuje? ;) ). Raptor jest tak głupi, że aż zabawny, więc nadaje się idealnie.

@Shemyazz

http://ohinternet.com/Raptor_Jesus

;)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
Ech, to nie ja i Doda i Sablewska (chyba, bo to jakieś stare czasy). Nie należę do fanów Dody, więc raczej bym się z nią nie fotografował. Chyba, że ona jest moją fanką, to wtedy oczywiście :)
 
A

Anonymous

Guest
Niektórzy narzekają, że przyciężki klimat jest u nas na forum. Znalazłem kilka śmiesznych obrazków o libertarianizmie :p. Chyba robione przez przeciwników ;). Mam nadzieje, że będą się dobrze wyświetlać. Jak ktoś coś znajdzie ciekawego niech tutaj wrzuci, by się wyluzować i nabrać dystansu. Obrazki pro i anty :).
W ogóle obrazki Andiego Singera są świetne :).

Libertarian+lifeguard.jpg


how_libertarians_vote.png


no-exit-libertarianism-anarchy-for-rich-people.gif


libertarian-limit.gif


libertarian.jpg


libertariansF.jpg




24-types_of_libertarian.png


housepets.png


PrognosisNegative-X-734196.gif


images



atlass.gif


Libertarianism.jpg


IRD_thieves.jpg


libertarianism.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 772
Fetyszyzm towarowy w rewolucyjnym natarciu:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xm9VHp9Q4n4[/video]


...czyli utopimy kapitalistów w Coca-Coli, którą sami nam sprzedadzą...

Ciekawe co to zmienia w odbiorze wiersza Ważyka.:D
 
D

Deleted member 427

Guest
@ Premislaus

Gazeta Wyborcza napisał:
Jednak libertarianizm to przede wszystkim wyzwanie dla rodziców. Dzieci, które zaczynają interesować się libertarianizmem zaczynają sprawiać coraz więcej kłopotów wychowawczych. Opuszczają lekcje, uciekają z domów. Całą sprawą zainteresowała się policja.

O ja jebie :)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Nie wiem o co poszło, ale rzucili się na nią jakoś tak za chętnie i zbyt licznie.
 
Do góry Bottom