[humor] Różne ROTFLE ...

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
libertarian_lifeguard.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 773
Jak wiadomo - pod latarnią najciemniej.

Niemieccy badacze potwierdzili, że jeden z największych zbrodniarzy nazistowskich, były szef gestapo Heinrich Mueller nie przeżył drugiej wojny światowej.

Przez lata spekulowano, że Mueller po wojnie uciekł z kraju. Niesmak wywołuje informacja, że zbrodniarza pochowano na jednym z cmentarzy żydowskich w Berlinie. Służby wywiadowcze państw zachodnich przez lata podejrzewały, że Heinrich Mueller przeżył wojnę i ukrywał się poza granicami Niemiec. Świadkowie twierdzili, że w 1949 roku widzieli go na terytorium Czechosłowacji. Odkryte właśnie dokumenty ucinają jednak spekulacje na ten temat.

Jak donosi niemiecki dziennik "Bild", ciało Mueller'a zostało znalezione w Berlinie w sierpniu 1945 roku w prowizorycznym grobie. Następnie zostało pochowane w zbiorowej mogile znajdującej się na terenie cmentarza żydowskiego. Wiadomość zirytowała przedstawicieli środowisk żydowskich. - To potworność, że jeden z najbrutalniejszych nazistowskich sadystów spoczywa w takim miejscu - mówi przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech Dieter Graumann.

Dokumenty na temat grobu Muellera zostały odnalezione przez badaczy Fundacji Miejsce Pamięci Niemieckiego Ruchu Oporu. Nie wyjaśniają jednak w jakich okolicznościach zapadła decyzja o pochowaniu Muellera na cmentarzy żydowskim.
Sam już nie wiem: trolling to czy spisek, aby wszystkim umarłym stronom zrobić na przekór.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
To potworność, że jeden z najbrutalniejszych nazistowskich sadystów spoczywa w takim miejscu

<Michnik mode on>
Dziwni ci Żydzi... Nie potrafią wybaczać? Nie potrafią zapomnieć? Żyliby tylko upiorami przeszłości i demonami własnej historii... Po co rozdrapywać stare rany? Czy usunięcie zwłok tego narodowego socjalisty z cmentarza zwróci życie którejkolwiek z jego ofiar? Historię pozostawmy historykom, a osąd moralny całej sytuacji Bogu.
<Michnik mode off>
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Jak wygląda test do pracy UK?
Test weryfikujący przed zatrudnieniem do pracy w fabryce.

W mojej pierwszej prawdziwej pracy (też w fabryce) był test podobny do tego co wyżej z tym, ze najpierw puszczali film 15 min a potem na kartkach leciał test z wiedzy o filmie. Połowa ludzi nie zdała !!!
 

workingclass

Well-Known Member
2 134
4 153
Pewien bardzo pobożny człowiek uczęszczał co niedzielę do kościoła. Za każdym razem, wychodząc z kościoła, dawał koczującemu nieopodal żebrakowi 10 zł.
Sytuacja powtarzała się od dłuższego czasu. W pierwszą niedzielę października człowiek wychodzi z kościoła, podchodzi do żebraka i daje mu 5 złotych.
- A dlaczego tylko 5? Zawsze było 10 – pyta żebrak.
- No wie pan, posłałem syna na studia – odpowiada.
- No dobrze, ale dlaczego na mój koszt?
 
Do góry Bottom