[humor] Różne ROTFLE ...

Danjou

Król Akapu.
370
944
comment_RT1oNCV1ruZwkSyTT7uojjSfdaztc3E7.jpg
 
D

Deleted member 4683

Guest
wole taki bardziej bezpośredni komunikat w stylu "zdychajcie skurwysyny" :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 204
"Klątwa, odcinki z czasu beznadziei" Odcinek I "Don`t mess with Jesus"

Duet Monika Strzępka/ Paweł Demirski wracają do Łaźni Nowej!
14 marca 2014 roku na Dużej Scenie Łaźni Nowej, a 19 marca 2014 w Teatrze IMKA w Warszawie zobaczymy premierowy odcinek politycznego serialu teatralnego "Klątwa, odcinki z czasu beznadziei". Pierwszy odcinek serialu nosi tytuł "Don't mess with Jesus".

"Klątwa, odcinki z czasu beznadziei" to serial teatralny, utrzymany w konwencji political fiction i horroru. Przedstawienie pomyślane jest jako wielowątkowa opowieść demontująca mechanizmy rządzące historią. Pierwszy odcinek serii, zatytułowany "Don't mess with Jesus" pokazuje społeczeństwo, które straciwszy zaufanie do polityków i władzy, zaczyna wierzyć w znaki i przepowiednie. Artyści budują obraz społeczeństwa, które zaczyna poważnie wątpić w sens i cel swojego istnienia. Społeczeństwa uwikłanego w sieć bezsensownych gier i daremnie szukającego wyzwolenia z klinczu podziałów i opozycji. By przeprowadzić ten eksperyment i zbadać mechanizmy rządzące kreowaniem się ich politycznej świadomości, artyści wprowadzają ten prowizoryczny model społeczeństwa w stan kryzysu. Wszyscy politycy giną. Na ziemię zstępuje zaś Jezus Chrystus, który w konsekwentny sposób zaprowadza nowy porządek.

Spektakl powstaje w koprodukcji z Teatrem IMKA

Reżyseria: Monika Strzępka
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Stary kapitalista po śmierci staje przed św. Piotrem, który orzeka, że powinien on smażyć się w piekle, ale rozważywszy pewne okoliczności łagodzące, przyznaje potępionemu taką oto ulgę - może on wybrać między piekłem kapitalistycznym a socjalistycznym. Ku zaskoczeniu św. Piotra kapitalista wybiera piekło socjalistyczne.
"Przez całe życie byłeś kapitalistą, a teraz chcesz iść do socjalistycznego piekła?" - pyta św. Piotr.
"Tak - odpowiada starzec - bo sądzę, że tam, jeśli nawet mają kocioł, żeby mnie ugotować, to nie będzie wody; jeśli mają wodę, to nie będzie drewna do rozpalenia wody pod kotłem; a jeśli nawet mają drewno, to akurat nie przyjdzie do pracy diabeł obsługujący kocioł"
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Powinien być mgr nauk odbytniczych Daniel Anus-Fachmann he he. To globalistyczne lobby mnie wkurwia.
 
Do góry Bottom