[humor] Różne ROTFLE ...

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
m9UJXhF.png



dziś te dwa dzieciaki w trakcie zajęć matematycznych uderzały się nawzajem długopisami i mój nauczyciel spojrzał na nich i powiedział "Czy moglibyście zachowywać się trochę bardziej dojrzale?"

jeden z nich krzyknął "PODATKI" i uderzył drugiego dzieciaka w twarz




Śmieszne samo w sobie, ale zapostowanie na lib.necie nadaje temu obrazkowi drugi sens.
 
Ostatnia edycja:

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Hitch napisał:
Wchodzenie na Kwejka to mniejsza siara niż posiadanie Pejsika :)

Miałem się właśnie zapytać co jest nie tak z kwejkiem, co prawda sam ostatnio nie wchodzę (bo nie, tak po prostu), ale nie wiedziełem, że to teraz siara... po zastanowieniu, to tam zawsze było pełno gimbu-obrazków na temat Harrego Pottera i głupich gimbu-przemyśleń.
 
D

Deleted member 4476

Guest
Wchodzenie na Kwejka to mniejsza siara niż posiadanie Pejsika :)
Można przeglądać nie mając konta. Chociaż ja akurat mam.

Nie wiem czy teraz kwejk to siara, nigdy mi się nie podobała ta strona, zwłaszcza jak widziałem jak moi najmniej lubiani znajomi na to wchodzą, zwłaszcza ci od komuszych przemyśleń.
Co do tych Harrych Potterów, to z dobrej książki i dobrego wątku potrafią zrobić takie ciepłe bebły:
5bc66a833f3cb3f515532bfda610770f_original.gif

Niedobrze się robi
 
D

Deleted member 4476

Guest
Przepowiednia się wypełnia!
BTW, wikicytaty podają:
Skok z szóstego piętra jest z całą pewnością bardziej szkodliwy niż zażywanie heroiny, aczkolwiek nie zakazujemy budowy szóstych pięter.
Oczywiście słyszałem to już we wszystkich możliwych kombinacjach, z marihuaną i z 12 piętrem itp. ale zastanawiam się, czy specjalnie złagodzili ten cytat (a może potrzebny im był w jakimś konkretnym celu).
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
Ale czy nie powinno być - "nie zakazujemy skoków z 6 pięter"? Bo inaczej to się logicznie kupy nie trzyma i czyni ten tekst oraz porównanie jakimś takim z dupy. A Niemcy to powinni raczej Krula cytaty z Hitlerem wrzucać - na pewno padłyby na podatny grunt. I język też właściwy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom