[humor] Różne ROTFLE ...

adkorzen

Well-Known Member
190
354
512_794640f107cba9JUDE.jpg
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822

Pierwszy link
Sama nazwa “austriackiej” szkoły ekonomicznej to przejaw umiejętnie prowadzonej wojny psychologicznej. Oni mają talent do nazw, przytoczę chociażby: “Bank of America”, “Deutsche Bank”, “Gazeta Polska”, itp. W Austrii nawet dzisiaj funkcjonuje bardziej rozbudowana opieka socjalna niż za PRLu, dzisiaj 3RP w porównaniu z socjalistyczną Austrią to raj “wolnościowców”.

Czyżby Austria nie przyjęła doktryny “austriackiej” szkoły ekonomicznej? Nie ma w tym nic niezrozumiałego. Twórcy tej doktryny może mieli austriackie paszporty ale niewiele więcej ich z Austrią łączyło. Propaganda “austriaków” jest prowadzona raczej ze Stanów Zjednoczonych. Nadużywając tego epitetu Żydzi przyprawiają niewinnym Austriakom gębę psychopatów i fanatycznych czcicieli Mamony.

Zupełnie nie jest przypadkiem że największym sponsorem “austriaków” jest Rockefeller Foundation i podobne “fundacje dobroczynne”. W każdym kraju w którym “austriacy” działają, ich personel jest zdominowany przez rodaków Carla Mengera, Ludwika von Misesa czy Murraya Rothbarda.

JA PIERDOLE. Najpierw artykuły feministek o menstruacji mężczyzn, a teraz to. Rozpierdala mnie ten temat.
Naprawdę ciężko mi uwierzyć że ktoś publikuje rzeczy na takim poziemie.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
1). Murray Rothbard – Urodził się na Bronxie (Nowy Jork) w pochodzącej z Polski żydowskiej rodzinie Davida i Rae Rothbardów.
2). Karl Hess – dziadek urodzony w Górze Kalwarii.
3). Ludwig von Mises – Urodził się 29 września 1881 r. w domu nr 13 przy ulicy Jagiellońskiej we Lwowie jako syn Artura Edlera i Adeli (z domu Landau) von Misesów. Herbu Korwin Odmieniony
4). Friedrich August von Hayek – On his mother’s side, Hayek was second-cousin to the philosopher Ludwig Wittgenstein of Jewish origin.
5). David D. Friedman – David Friedman is the son of economists Rose and Milton Friedman.
6). Robert Nozick – Nozick was born in Brooklyn, the son of a Jewish entrepreneur from the Russian shtetl who had been born with the name of Cohen.
7). Ayn Rand – urodzona jako Alissa Zinowiewna Rosenbaum.

kiedyś był gdzieś o tym temat. Dołączyć można jeszcze Adama Kokesha, Johna Stossela, Lwa Rockwella, braci Koch i innych.
 
Do góry Bottom