[humor] Różne ROTFLE ...

Danjou

Król Akapu.
370
944
1455935_261045764042879_232382238_n.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 773
Niewdzięcznica... Nie wie, że klient ma zawsze rację? Standard usług trzeba nieustannie podwyższać, ucząc się czegoś nowego, jeśli chce się pozostać na topie. Herbaciarka.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
Siedzi facet w teatrze. Nagle czuje okropny smród, pyta faceta siedzącego przed nim:
– Przepraszam, czy Pan się zesrał?
– Tak, a o co chodzi?

***

Wagon sypialny, piętrowe łóżko. Nagle na faceta na dole zaczyna kapać gówno. Krzyczy do tego na górze:
- Halo, Proszę pana, niech pan się obudzi, pan się zesrał!
- Nie śpię.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Mateusz, a jeśli prowokacja, to na czym miałaby polegać?

Dostrzegam póki co proces dyfuzji zagadnień związanych z bitcoinem na szerokie wody mainstreamu. Zapalają mi się wszystkie lampki jak dotąd, ale kto wie? Może idea chadza drogami, których nie jestem w stanie zobaczyć. Na razie jestem 100% sceptolem i takim pozostanę, póki nie rozwiąże się kwestia, czy bitcoin okaże się, czy nie, odgórnie wprowadzanym, globalnym zamiennikiem, mającym wyprzeć "cash" - przy jednoczesnym maksymalnym zwiększeniu kontroli państwa nad wszelkimi ruchami transakcyjnymi między ludźmi.

1). Nie rozumiem idei waluty bez jakiegokolwiek pokrycia
2). Nie wierzę środkowi płatniczemu, który nie szeleści lub nie brzęczy.
3). Nie kumam, jak z jednej strony można (słusznie) jebać wydruk fiduncjarny, a z drugiej strony klaskać w obliczu bitcoina.
4). Nie kumam idei ograniczonej ilości bitcoinów, a jednocześnie dostrzegam możliwość nadmuchania balona, który z hukiem pierdzielnie.
5). Uważam, że bitcoin (lub coś zbliżonego) zostanie namaszczony przez państwo i zastąpi obrót gotówkowy. Szwedzcy socjaliści znów będą mlaskać i ciamkać z zadowolenia.

ps: A teraz można ten post wykopać, jak bitcoina, do odpowiedniego wątku.
 
Do góry Bottom