[humor] Różne ROTFLE ...

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
2a1cfaa1f4ebaaba87a11269c01801a7_original.png
 
A

Antoni Wiech

Guest
http://is.poznan.pl/index.php?kat=1&id=600

"Pracownicy Urzędu Skarbowego Poznań-Jeżyce w wakacje odwiedzili uczestników półkolonii organizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury w Rokietnicy. Spotkanie było połączeniem podatkowej edukacji i zabawy.

Głównym celem wizyty było uświadomienie młodzieży, jak ważne jest pobieranie i wydawanie paragonów fiskalnych podczas robienia zakupów i jakie z tego płyną korzyści."
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Noblysta sponiewierany! Skandal i hańba dla narodu brytyjskiego! Niech żyje Niemco-Polska! o_O

link
Lech Wałęsa "sponiewierany" w Londynie. Przetrzepali go

Lech Wałęsa poczuł się "sponiewierany" przez obsługę lotniska w Londynie i "kłamliwie wystawiony" przez naszą placówkę dyplomatyczna w tym mieście. Poskarżył się na nich na swoim mikroblogu. Nie ujawnił jednak szczegółów. O co chodziło? O zwykłą kontrolę graniczną - informuje gazeta.pl.

Były prezydent poleciał do Londynu na uroczystą premierę filmu Andrzja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Film pokazano w piątek w ramach 57. Londyńskiego Festiwalu Filmowego. W niedzielę wieczorem na jego mikroblogu pojawiła się krótka "relacja" z tej podróży.

„Nigdy do Londynu” - napisał były prezydent. Niestety, nie rozwinął tematu i nie wyjaśnił, co wydarzyło się na lotnisku...



4153a9_138184633224.jpg
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Noblysta sponiewierany! Skandal i hańba dla narodu brytyjskiego! Niech żyje Niemco-Polska! o_O

link
Lech Wałęsa "sponiewierany" w Londynie. Przetrzepali go

A dali mu paszport dyplomatyczny? Z tego co wiem, takich z paszportami dyplomatycznymi powszechnie znanych państw się raczej nie trzepie.
Ja podejrzewam prowokację. Ktoś chciał mu utrzeć nosa i tego dopiął.
 
D

Deleted member 427

Guest
Wałęsa to półanalfabeta i przygłup. Ja bym wolał, żeby coś złego spotkało inne osoby, w tym jego promotorów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Cokolwiek złego spotka Wałęsę, nie będzie powodem do smutku.
;)
Tylko, by ten bolek wiedział o tym. Inaczej nie będzie pełnej radochy.
Wałęsa to półanalfabeta i przygłup. Ja bym wolał, żeby coś złego spotkało inne osoby, w tym jego promotorów.
Ja też. I nie tylko. Gdyby Wajda się udławił ością też bym się radował.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Bezużyteczny człowiek na bezużytecznym urzędzie, próbuje udowodnić, że jest do czegoś potrzebny.

Strach dzieci przed dentystą to oznaka molestowania seksualnego albo przemocy psychicznej w rodzinie. Takie tezy zawiera wydana przez urząd Rzecznika Praw Dziecka broszura, przeznaczona dla gabinetów dentystycznych.
Autorami tego „okrycia” są Izabela i Maciej Michalak, czyli… brat i bratowa piastującego urząd Rzecznika Praw Obywatelskich [błąd - powinno być "Rzecznika Praw Dziecka"] Marka Michalaka.

„Super Express” cytuje fragmenty tej kuriozalnej publikacji, na którą poszło 7 tys. złotych publicznych czyli naszych pieniedzy.

„Problemy z zachowaniem na fotelu stomatologicznym (strach niechęć do otwierania jamy ustnej) mogą świadczyć o znęcaniu się psychicznym opiekuna nad dzieckiem, stosowaniu przemocy, a wreszcie wykorzystywaniu seksualnym” – napisali Izabela i Maciej Michalak. Dalej czytamy:

„Strach i niepokój dziecka na fotelu dentystycznym, a dodatkowo nieradzenie sobie z zachowaniem dziecka mogą świadczyć o przemocy psychicznej stosowanej przez rodziców dzieci”.

Broszura zachęca do listownego upominania rodziców, jeśli ich pociecha nie dość chętnie otwiera buzię przy zabiegach! A jeśli rodzice taki list – zignorują – do powiadomienia pomocy społecznej!
 
Do góry Bottom