Ewa Żarska nie żyje

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 427

Guest
Wiadomo coś więcej o przypadku Ewy Żarskiej czy będziemy tak sobie udawać, że nic się nie stało?

Przypominam: dziennikarka Polsatu, rozpracowywała m.in. siatki pedofilskie, krytykowała opieszałość służb w prowadzeniu śledztw. W kwietniu 2020 roku została znaleziona martwa w swoim domu, oficjalnie popełniła samobójstwo.

3awxz4ypcwn9znzb6zjk32zybi9ipc4j.jpg


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Samo to, że była "dziennikarka" Polsatu wyjaśnia dla mnie wszystko. Nie ma żadnych dziennikarzy w Polsce. Są zadaniowcy. Za pensję robią to co im każą. Jak by spróbowali co innego to ich nie ma ( w sensie zatrudnienia - leżą i robią pod siebie ).

Popełniłeś ostatnio taki wpis o jakimś gównie ( Alarm ) w TVP o CP. Szkoda słów. To własnie jest dziennikarstwo w telewizji.

Dziennikarz to gość z 100 milionami baniek dolarów na koncie, podwójnym paszportem ( najlepiej izraelskim lub amerykańskim ) , z przebogatej i wpływowej rodziny w USA / Izraelu z kilkoma ochroniarzami z Izraela ( uzbrojonymi po zęby ). Mieszka sobie w Polsce, gada jak tu urodzony i produkuje jakie chce materiały. Umieszcza je na swojej stronie internetowej, której nikt mu nie zablokuje.
A informacje zdobywa za przeolbrzymią kasę bo dać bańkę dolarów dla jakiegoś męty, który za takie pieniądze wyśpiewa, nagra i sfilmuje wszystko łącznie ze swoim sraniem to jak wydać na gumę do żucia dla nastolatka. Taki dziennikarz z talentem i pasją jest nietykalny, nikt go pośle do polskiego pierdla i nikt nie odstrzeli ( patrz wyżej dlaczego ). A on nie musi nigdzie tutaj pracować i błagać na kolanach aby mu jakiś Polsat czy jakieś inne gówno wyemitowało program.

A co ma do takiego dziennikarstwa taka Ewa Żarska?
 
D

Deleted member 6852

Guest
Dziennikarz to gość z 100 milionami baniek dolarów na koncie, podwójnym paszportem ( najlepiej izraelskim lub amerykańskim ) , z przebogatej i wpływowej rodziny w USA / Izraelu z kilkoma ochroniarzami z Izraela ( uzbrojonymi po zęby ).
Hmm,
skąd masz takie informacje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Hmm,
skąd masz takie informacje?
Z dupy swojej ma. @kalvatn jest oderwany od realności jak rolnik granatem od pługa. Nawet Tomasz Lis (jeden z najlepiej zarabiających dziennikarzy w Polsce) nie chodzi z ochroną, nie zbliżył się na milimetr do takich oszczędności, a przez to że dostał wylewu i jest sparaliżowany zaraz spadnie bardzo mocno finansowo, jeśli już nie spadł - w mediach nie ma litości. Poznałem trochę dziennikarzy to wiem, jak traktuje się np. dziennikarzy na emeryturze, czy po wylewie (vide Figurski).

W Polsce zabito tylko 2 dziennikarzy za to o czym pisali/mówili. Pierwszy to Jarosław Ziętara, zabity w 1992 roku. Drugi to Dariusz Kmiecik odpalony z wielkim hukiem wraz z rodziną w 2014 roku. Czy w 2020 mafie, służby i loże zaczęły odpalać dziennikarzy masowo (Bater, Żarska i inni)? Nie wiem, ale być może... Czasy się zmieniają, ale wierchuszka jest ta sama...
 

Boomer

Well-Known Member
94
295
Bycie zadaniowcem przecież wcale nie wyklucza nadepnięcia komuś na odcisk za bardzo

Dokładnie. Przecież nawet zadaniowiec może zginąć realizując zadanie.

W Polsce zabito tylko 2 dziennikarzy za to o czym pisali/mówili. Pierwszy to Jarosław Ziętara, zabity w 1992 roku. Drugi to Dariusz Kmiecik odpalony z wielkim hukiem wraz z rodziną w 2014 roku. Czy w 2020 mafie, służby i loże zaczęły odpalać dziennikarzy masowo (Bater, Żarska i inni)? Nie wiem, ale być może... Czasy się zmieniają, ale wierchuszka jest ta sama...

Coś mi się kołacze w pamięci, nie jestem pewien - czy w sprawie FOZZu nie odjebali też jakiegoś dziennikarza ? Zdaje się, że też wybuchł tam gaz ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom