Ewa Żarska nie żyje

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 175
20 170
Wiadomo coś więcej o przypadku Ewy Żarskiej czy będziemy tak sobie udawać, że nic się nie stało?

Przypominam: dziennikarka Polsatu, rozpracowywała m.in. siatki pedofilskie, krytykowała opieszałość służb w prowadzeniu śledztw. W kwietniu 2020 roku została znaleziona martwa w swoim domu, oficjalnie popełniła samobójstwo.

Ostatnia edycja:

kalvatn

Well-Known Member
1 129
2 003
Samo to, że była "dziennikarka" Polsatu wyjaśnia dla mnie wszystko. Nie ma żadnych dziennikarzy w Polsce. Są zadaniowcy. Za pensję robią to co im każą. Jak by spróbowali co innego to ich nie ma ( w sensie zatrudnienia - leżą i robią pod siebie ).

Popełniłeś ostatnio taki wpis o jakimś gównie ( Alarm ) w TVP o CP. Szkoda słów. To własnie jest dziennikarstwo w telewizji.

Dziennikarz to gość z 100 milionami baniek dolarów na koncie, podwójnym paszportem ( najlepiej izraelskim lub amerykańskim ) , z przebogatej i wpływowej rodziny w USA / Izraelu z kilkoma ochroniarzami z Izraela ( uzbrojonymi po zęby ). Mieszka sobie w Polsce, gada jak tu urodzony i produkuje jakie chce materiały. Umieszcza je na swojej stronie internetowej, której nikt mu nie zablokuje.
A informacje zdobywa za przeolbrzymią kasę bo dać bańkę dolarów dla jakiegoś męty, który za takie pieniądze wyśpiewa, nagra i sfilmuje wszystko łącznie ze swoim sraniem to jak wydać na gumę do żucia dla nastolatka. Taki dziennikarz z talentem i pasją jest nietykalny, nikt go pośle do polskiego pierdla i nikt nie odstrzeli ( patrz wyżej dlaczego ). A on nie musi nigdzie tutaj pracować i błagać na kolanach aby mu jakiś Polsat czy jakieś inne gówno wyemitowało program.

A co ma do takiego dziennikarstwa taka Ewa Żarska?

czandra

Well-Known Member
343
603
Dziennikarz to gość z 100 milionami baniek dolarów na koncie, podwójnym paszportem ( najlepiej izraelskim lub amerykańskim ) , z przebogatej i wpływowej rodziny w USA / Izraelu z kilkoma ochroniarzami z Izraela ( uzbrojonymi po zęby ).
Hmm,
skąd masz takie informacje?

Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
975
1 853
Hmm,
skąd masz takie informacje?
Z dupy swojej ma. @kalvatn jest oderwany od realności jak rolnik granatem od pługa. Nawet Tomasz Lis (jeden z najlepiej zarabiających dziennikarzy w Polsce) nie chodzi z ochroną, nie zbliżył się na milimetr do takich oszczędności, a przez to że dostał wylewu i jest sparaliżowany zaraz spadnie bardzo mocno finansowo, jeśli już nie spadł - w mediach nie ma litości. Poznałem trochę dziennikarzy to wiem, jak traktuje się np. dziennikarzy na emeryturze, czy po wylewie (vide Figurski).

W Polsce zabito tylko 2 dziennikarzy za to o czym pisali/mówili. Pierwszy to Jarosław Ziętara, zabity w 1992 roku. Drugi to Dariusz Kmiecik odpalony z wielkim hukiem wraz z rodziną w 2014 roku. Czy w 2020 mafie, służby i loże zaczęły odpalać dziennikarzy masowo (Bater, Żarska i inni)? Nie wiem, ale być może... Czasy się zmieniają, ale wierchuszka jest ta sama...

Boomer

Member
42
86
Bycie zadaniowcem przecież wcale nie wyklucza nadepnięcia komuś na odcisk za bardzo
Dokładnie. Przecież nawet zadaniowiec może zginąć realizując zadanie.

W Polsce zabito tylko 2 dziennikarzy za to o czym pisali/mówili. Pierwszy to Jarosław Ziętara, zabity w 1992 roku. Drugi to Dariusz Kmiecik odpalony z wielkim hukiem wraz z rodziną w 2014 roku. Czy w 2020 mafie, służby i loże zaczęły odpalać dziennikarzy masowo (Bater, Żarska i inni)? Nie wiem, ale być może... Czasy się zmieniają, ale wierchuszka jest ta sama...
Coś mi się kołacze w pamięci, nie jestem pewien - czy w sprawie FOZZu nie odjebali też jakiegoś dziennikarza ? Zdaje się, że też wybuchł tam gaz ?

Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
975
1 853
Coś mi się kołacze w pamięci, nie jestem pewien - czy w sprawie FOZZu nie odjebali też jakiegoś dziennikarza ? Zdaje się, że też wybuchł tam gaz ?
Coś ci się źle kołacze. Odjebano kilkanaście osób, ale żadnego dziennikarza. No może za wyjątkiem Ziętary, bo interesy Gawronik i s-ka to był odprysk FOZZu...

Do góry Bottom