Dobre wiadomości

tolep

five miles out
8 556
15 443
AP3Uoxg.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Żałosne jest odwalanie pośmiertnych peanów na cześć osób publicznych, beneficjentów Układu. Wypełnia je zwykle skrajny bełkot i gównoznaczność.
http://www.tvn24.pl/michal-komar-wspomina-wladyslawa-bartoszewskiego,536576,s.html
Tutaj jeden z przykładów. Po śmierci Bartoszewskiego padła charakterystyka postaci, nachalnie analogiczna z opiniami żywcem wyjętymi z wywiadu śledczego z najbliższym sąsiedztwem, jaki przeprowadza dochodzeniówka w/s seryjnego mordercy.
"Wspaniały, miły, dobry człowiek, który od czasu do czasu wpadał w furię"
Inny przykład, równie debilny:
"Odszedł człowiek, który dał z siebie Polsce więcej niż miał"
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 698
Dochodze do wniosku że JKM faktycznie ma racje kiedy mówi, że woli gdy go nienawidzą - jak odwali kitę nie grozi mu taki sam cyrk, za to szczerość ma gwarantowaną. W tym jest przynajmniej jakiś sens.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 740
Dochodze do wniosku że JKM faktycznie ma racje kiedy mówi, że woli gdy go nienawidzą - jak odwali kitę nie grozi mu taki sam cyrk, za to szczerość ma gwarantowaną. W tym jest przynajmniej jakiś sens.
Szczerze mówiąc, nie sądzę aby po śmierci Korwina zaczęła się na niego jakaś szczujnia. Wręcz przeciwnie - myślę, że opozycja polityczna może mu właśnie wtedy pośmiertnie pokadzić, żeby spróbować przejąć jego elektorat.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 698
Dla różnych ludzi wina jest różna. Prawicowcom zawinił chyba tym, że pomagał Żydom - co wg mnie od strony ludzkiej mu się chwali. Wolnościowcom - tym że był bezmyślnym wyrobnikiem obecnego systemu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Prawicowcom zawinił
Zawinił tym, że był komuchem. Zresztą dokładnie czym zawinił, opisał Stanisław Michalkiewicz.

że pomagał Żydom - co wg mnie od strony ludzkiej mu się chwali.
Z takimi zarzutami ze strony prawicy się jeszcze nie spotkałem.
Co więcej był nawet chwalony przez Janusza Korwin-Mikke za to, że mimo wszystko miał jakieś stare przedwojenne zasady, których przestrzegał.
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
BrzydkiBurak, jeden z największych VIP-ów na polskim Youtube, człowiek wzbudzający swoim sposobem bycia i życia naturalny autorytet, angażuje się w promocję broni palnej wśród Polaków, używając przy tym takich słów jak "hoplofob" i krytykując pokurwione przepisy. Na jego kanale wyszły trzy filmy dotykające tego tematu, z czego pierwszy już rok temu, ale przeszukałem forum i nie widziałem żeby były postowane. Ten pierwszy został opublikowany dzisiaj. Widzę, że popiera siusiumajtków z ROMB-u i chyba uważa, że pani Kopacz czy pan Jarek Kaczyński mają prawo zabronić nam się bronić, ale popularyzacja broni to popularyzacja broni.





Widzę teraz, że @Grzechotnik już zapostował film w temacie o hoplofobii, ale dobrze żeby znalazł się i tutaj.
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Braun i spółka wprowadzają do obiegu mowę nienawiści. :)



"można by stwierdzić, ze sposób w jaki traktowany jest Komorowski w mediach obecnie, świadczyć może o poświęceniu tego bydlaka przez bezpiekę."

"Wiemy od dawna o możliwym poprowadzeniu tych wyborów w kierunku majdanowym, kiedy to - tak jak się już stało - do drugiej tury wchodzą Juda i Komorski łeb w łeb, a potem – po podpuszczeniu durnych tzw. patriotów - wygrywa niewielką przewagą gajowy, wywołując – dzięki wyeksponowanym przez obce bezpieki niejasnościom w systemie naliczania głosów – bunt naszych obrońców ojczyzny i kochanych niepodległościowców niegodzących się na sposób, w którym tak wyłoniono głowę państwa. Stan wyjątkowy, strajki, demonstracje, bunty, majdany, procesje, zamieszki - takie tam nas mogą czekać. Polacy skupią się na tym teatrzyku, kiedy tymczasem w kakaowe oczko będą nas robić na innych ważnych odcinkach."

"Takim drugim Kukiem na mniejszą skalę, balonem próbnym był oczywiście Tanajno ze swoją jumaną demokracją bezpośrednią, od której na kilometr bije pomysłami z departamentu pierwszego dawnego MSW."


Poczułem się jakbym czytał post Krzysia.
 
Do góry Bottom