Czy żydzi to najmądrzejsza nacja? Skąd wziął się ich fenomen?

Non Serviam

dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...
808
2 050
Uważałbym co tutaj piszecie złe goje, Tosia mnie już zbanował na Discordzie za antysemityzm ;)
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 071
22 747
Widocznie przyprawiałeś porządnym, sympatycznym antysemitom paskudną gębę swym zachowaniem i nie miał wyboru.

W ramach pokuty powinieneś naszyć na rękaw przekreśloną Gwiazdę Dawida z napisem "Judenfeind" i chodzić po mieście obok chodników, brodząc po rynsztokach na ulicach wokół Muzeum POLIN.

Zresztą: audiatur et altera pars. Nie ma co wyrokować o sprawie bez poznania relacji drugiej strony.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 972
Tu masz dobry przykład antysemityzmu. Typowego wręcz. Żyd kradnie, a żydowska gazeta broni złodzieja i wali z antysemitniczej pałki.

Żydzi nie muszą zwracać kradzionego? „Domaganie się ode mnie zwrotu polskiego obrazu to antysemityzm”

www.bibula.com/?p=107131

albo taki antysemityzm z USA. Przechodzień zauważył żydowskiego pojeba (albo szabegoja - co na jedno wychodzi) kiwającego się z pistoletem na widoku publicznym i zaczął go filmować. Pojeb go postrzelił jak jakiegoś Palestyńczyka, i jeszcze pokrzykiwał "you nazi".
https://zsyp.tv/video/details/658/synagoga-filmowanie-usa

w odwrotnej sytuacji byłaby histeria na cały świat, a to zostało zupełnie niezauważone.

Wypalanie z "antysemityzmem" w XXI wieku jest jak by wypalić z germanofobią w 1938. Taką osobę uważam albo za politycznie nierozgarniętą albo za utajonego szowinistę żydowskiego. Niezapomniane wrażenie zrobił na mnie pan Sierpiński, apelujący na swoim blogu aby antysemitów nie bić, tylko łamać im kariery. he he. No, toż to prawdziwy wolnościowiec Panie! Spierpiński chciał złamać jakiegoś księdza za mówienie o mordzie rytualnym. Po prostu Sierpiński uznał a priori, że mord rytualny nie może być prawdą, a więc nie ma dyskusji. Tymczasem Grzegorz Braun (Żyd który z jakiś powodów uparcie nie chce się przyznać do pochodzenia) popełnił artykuł w którym stara się na ile może wykazać prawdziwość takich mordów. Jak jest - nie wiem, ale Braun nie pisze od rzeczy, a Sierpiński nawet nie zadaje sobie trudu by uzasadnić stanwisko.
Jak już kiedyś pisałem....Widziałem izraelskich przechodniów tańczących przed wykrwawiającym się Palestyńczykiem. Może to był zamachowiec, a może to jedna z ofiar którą zamordowano i potem mówiono, że "miał nóż". Tańczyli?
Tańczyli.
Pod WTC Żydzi z Mossadu tańczyli? Tańczyli.
Oni SĄ pojebani, i pojebany jest każdy piszący o antysemityzmie. W czasach gdy córka Clintona, córka Trumpa są zapładniane przez Żyda i przujmują judaizm. To się zrobiła religia władzy.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 972
Brytyjska radna zawieszona za rozpowszechnianie twierdzeń jakoby Izrael destabilizował Syrię

https://nczas.com/2019/03/29/wolnos...a-antysemityzm-powod-jest-zupelnie-kuriozalny

Nie jest to pierwszy taki przypadek. Za krytykę Izraela wylatuje się z polityki. Kiedyś nawet wyciekła lista brytyjskich polityków których Izrael uważa za godnych neutralizacji. Oczywiscie nie było z tego żadnej afery. :)
Tutaj babka wyleciała za zwyczajną oczywistość. Czyli po raz kolejny potwierdza się fakt, że "antysemita" to po prostu synonim osoby spostrzegawczej i odważnej. Bo żeby z takich wiadomości nie wyciągać wniosków to trzeba mieć trochę pomroczności jasnej w sobie:

https://nczas.com/2019/03/29/zydzi-...cecie-byc-w-ue-najpierw-zaplaccie-roszczenia/

Na Bałkanach był w latach 90 taki kipisz, że tam są setki tysięcy ludzi którzy są świeżo po utracie majątków i UE kładzie lachę na to, ale pruje się o żydowskie mienie bezspadkowe sprzed lat siedemdziesięciu. Tymczasem w USA administracja już oficjalnie zrównała krytykę Izraela z antysemityzmem. Tak też uczynił Jarosław Kaczyński w Polin - wychowanek masonów, prawdopodobny Żyd (frankista) i gej, przez idiotów określany jako ultras z polonocentrycznej katoprawicy.

Poczekamy kilka lat i za antysemityzm zostanie uznane nieuznawanie wyższości rasowej żydów. Żart? Kierunek został już dawno temu wytyczony, np. kanał "wojna idei" na youtube gdzie koleś wkleja krytykę lewackich przypałów a sam rżnie głupa, np. powiela bzdury o tym, że w średniowieczu źli goje tak prześladowali Żydów, że od tego Żydzi zmutowali i stali się mega bystrzakami. Oczywiście zero argumentów za tezą robiącą z Żydów prześladowany pępek świata i dobroczynny wpływ prześladowań, ale jakaś teza obiektywnie wyjaśniająca taternictwo musiała się znaleźć. O co chodzi z taternictwem jest wyjaśnione tu:

http://wawel.neon24.pl/post/148252,taternictwo-etniczne-tradycje-bankowe-i-odwrocony-system-rp

Naprzód wszyscy pracują, żeby jeden poszedł do góry, a potemon wciąga innych. To jest taki system jak taternicy. Wchodzi pierwszy, my go z dołu asekurujemy, on nad sobą wbija haki. A jak już dojdzie do góry to dużo łatwiejsza i efektywniejsza jestasekuracja odgórna.On asekuruje każdego następnego.

Asekuracja działa, więc potem mamy takie pokazy hucpy jak Wojewódzki wkładający flagi kraju w którym mieszka w psie gówna albo Silverman apelującą by sprzedać Watykan w celu wyżywienia biednych. Nawiasem mówiąc ta Żydówka wymyśliła niezłe perpetuum mobile, bo przecież ten Watykan ktoś kupi, więc on też będzie mógł sprzedać i znowu będzie kasa na biednych i tak w nieskończoność. Żartuję. Wiadomo, że jak to "kupi" Żyd, to już będzie święte prawo własności i nikt bez jego zgody Watykanu nie sprzeda, a nawet jak Żyd umrze bez spadku, to czołowe mocarstwa świata upomną się by to mienie zostało przy żydowskiej "rasie" nawet po 100 latach.


Co ja gadam. Jakie 100. Do Palestyny "wrócili" po 2000 lat i nie mają litości dla gojów którzy śmieli w międzyczasie zająć ich ziemie. 70% Amerykanów popiera żydowskich najeźdźców w Palestynie choć to Żydzi próbowali zatopć im USS Liberty a Palestyńczycy nic do USA nie mieli i nie mają. W ogóle poparcie dla Izraela w USA świadczy najlepiej jak działa żydowski kapitalizm. Tak długo sobie drukowali dolary, tak długo wykupywali każde medium, że teraz mają dominację medialną niemal jak w komunie. Potem mi taki wolnościowiec jeden z drugim piszą, że wszystko ma być na sprzedaż bez względu na ład ekonomiczny świata (np. metody kreacji pieniądza) i już. Jak taki Żyd zrobi w FED luzowanie ilościowe, to ma święte prawo kupić za to co chce na planecie Ziemia, a jak mu się powie "nie" - to zamordyzm i łamanie wolności. Nota bene w Palestynie jeszcze tak do lat 20, 30 też wykupywali a potem już nie musieli za nic płacić, w ruch poszły pałki.

Do Polin Żydzi też już wracają i też nie będzie żadnej litości. Na razie rząd Dobrej Zmiany promuje hasło "dwóch gospodarzy".

Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu żydowskiego.
Jarosław Gowin​

wysrakał to z siebie w czasie natężenia bredni o "polskich obozach". Być może jest to srakanie celowe, na zasadzie złamania psychicznego ofiary. Lać po mordzie, gwałcić w dupę i powtarzać, że jesteś jej ukochanym tatusiem aż sama w to uwierzy. W Grze o Tron zrobiono tak z Theonem Grejoyem.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 972
Altruistka, bojownicza o wolność, dumna z własnego dziedzictwa. Chroni świat przed białą zarazą. W dodatku zniewalająco piękna. Sądząc po błyskotliwych tekstach - również inteligentna, ale to już jakby z definicji.
D21Z-F9XcAIi2-n.jpg
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 972
Kłamstwa Bena Shapiro
Żyd Ben Shapiro plącze się w swoich kłamstwach. Bo, nie. Nie każdy chętny może zostać Żydem. To kłamstwo było niezbedne Żydowi Shapiro aby zachować pozory spójności światopoglądowej. Otóż, Shapiro deklaruje, że ma zupełnie w nosie rasę a nawet zanik białej rasy w USA, bo dla niego liczy się tylko "kultura". Ta, jasne. Nawet krótki research pokazuje, ze w Izraelu panują na tym gruncie stosunki nazistowskie, tj. prześwietlanie V pokoleń wstecz, zakazy mieszanych małżeństw a kwestia "czystości" występuje w głównym nurcie.


widzę, że koleżka wyspecjalizował się w ogólnikowym wymądrzaniu na kontrowersyjne tematy. Robi zmarszczoną brew, patrzy prosto w oczy i rzuca puste teksty z prędkością karabinu maszynowego. Teksty są na poziomue "masakrowania lewaków". No i macie głupie goje koncesjonowaneo prawicowca lansującego się na walce z lewactwem.

Pisałem już tu, że wg. mnie kanał "wojna idei" z którego wziąłem ten filmik prowadzi żydowski szowinista. Swoje twierdzenie oparłem na fakcie, że autor kanału przemyca w materiałach informacje o wyższości rasowej Żydów na polu IQ. Ponadto prowadzący kanał uważa za całkuem sensowną tezę, że żydowskie IQ jest wynikiem prześladowań Żydów przez gojów w średniowieczu.
Teraz na "wojnie idei" znalazłem Shapiro.
Jest to wręcz podręcznikowy przykład sztucznego kreowania "myślicieli" wg. klucza lojalności etnicznej oraz infiltracji oraz zawłaszczania nurtów ideologicznych.

PS. Facebook Żyda Zuckerberga wydał niedawno wojnę rasizmowi. Definicja rasizmu wg. FB jest taka sama jak u tej Żydówki opisanej w poście wcześniej, tzn. tylko biali są rasistami. Za rasizm uznano nawet bialy "separatyzm". Chodzi o ten sam FB który współpacuje z rządem Izraela, chocby w kwestii banowania Palestyńczyków.
Te same zakłamanie i podwójne standardy jak u Shapiro.
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
3 972
ISIS porno - czyli terror radykalnego talmudyzmu

Skąd mamy profesjonalne filmiki w HD z obcinaniem głów, paleniem, topieniem? Od Żydowki Rity Katz. Siepacze z Mossadu jako "islamiści" wykonują mord rytualny gdzieś w Syrii albo na Sri Lance, a pani Rita Katz "dociera" do materiałów i publikuje je jako pierwsza.

W ostatnich miesiącach SITE publikowała filmy IS pokazujące „ścinanie głów”. W tym nagraniu Rita Katz mówi, że te filmy ze „ścinaniem głów” znajduje w sieci i je udostępnia (amerykańskim mediom), oraz że „wkrótce po opublikowaniu przez nas filmu wypowiedzi ISIL na portalach społecznościowych wskazywały, że opublikują ten film, tylko że my mieliśmy go wcześniej i udało się nam ich w tym pobić”. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy też faktycznie brzmi to tak, jakby Katz była w zasadzie promotorką filmów ISIL z obcinaniem głów, a jej celem jest wyprzedzenie ISIL?​
https://pracownia4.wordpress.com/2014/10/16/lowcy-glow-i-chaotyczny-klimat/

ISIS, za pośrednictwem swej agencji prasowej «Amaq», twierdzi, że jest autorem masakr na Sri Lance. Donoszą o tym wszystkie gazety, małe i duże, wszystkie kanały telewizyjne i radiowe. Zapominają podkreślić, że jedyną istotą żyjącą na planecie Ziemi, która ma kontakty z «Amaq» jest Rita Katz i jej prywatne przedsiębiorstwo, noszące nazwę SITE.​
http://ram.neon24.pl/post/148608,sri-lanka-jak-rita-katz-kolejny-raz-robi-gojow-w-durnia

btw przypomina mi się Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka na które powoływały się praktycznie wszystkie media. Gdy wpisuję w gugiela "Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka", to nie trafiam na ich stronę w PL, nie trafiam na Wikipedię, nie trafiam na artykuł w całości poświęcony temu "obserwatorium". Pierwsze wyniki to newsy o masakrach na Syryjczykach w wykonaniu Asada. Coś w stylu "Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka podaje, że....". Okazuje się, że taka instytucja de facto NIE ISTNIEJE. To jest jeden koleś z Londynu, dość nieskory do rozmów.

No i teraz proponuję wrócić do wykładu Sławomira Mentzena w którym Mentzen kategorycznie zaprzecza, że najbogatsi przejmą gospodarkę. Tymczasem rynek medialny jest już całkowicie zdominowany przez oligarchię i takie fantomy jak Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka albo źródła w stylu Rity Katz funkcjonują zupełnie bez krytyki w mainstreamie. Do materiałów krytycznych potrafi dotrzeć byle amator, ale nie potrafią dotrzeć dziennikarze pracujący w wielkich korpo medialnych.
Oj, panie Mentzen. ładnie to tak strać ludziom do głów i robić z nich pożytecznych idiotów tych którzy przejęli kontrolę nad bankami centralnymi? Ty błaźnie ty.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 834
14 220
Masz więcej gównoźródeł, na które będziesz się teraz masowo powoływać? Płacą ci za to?
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 972
Nic ludzi tak nie gorszy jak prawda. Poradziliście sobie z nią na swoje standardowe sposoby, ale zbrodnie Rity Katz nie zmniejszą się gdy jakiś palant je zaszczeka. To nie tak działa :)

Do pewnych ludzi: to ostatni mój wpis. nie piszcie do mnie na PM aby wracał. Wróciłem za namową raz i niepotrzebnie, bo mam tu zbyt wiele osób za innych niż się podają . Po prostu nie jest wiarygodna ta strona, a większość bywalców nie kuma czaczy, a do nauki sa zbyt dumni. Żegnam.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 615
11 560
btw przypomina mi się Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka na które powoływały się praktycznie wszystkie media. Gdy wpisuję w gugiela "Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka", to nie trafiam na ich stronę w PL, nie trafiam na Wikipedię, nie trafiam na artykuł w całości poświęcony temu "obserwatorium". Pierwsze wyniki to newsy o masakrach na Syryjczykach w wykonaniu Asada. Coś w stylu "Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka podaje, że....". Okazuje się, że taka instytucja de facto NIE ISTNIEJE. To jest jeden koleś z Londynu, dość nieskory do rozmów.
Argument, że nie mają strony w PL to mocne zaoranie. W suahili też nie mają, więc tym bardziej nie może być to poważne źródło informacji. Nie to co sputnik.

Gdyby jednak ktoś operował niszowym językiem angielskim, to może znaleźć zarówno wikipedię:
https://en.wikipedia.org/wiki/Syrian_Observatory_for_Human_Rights
jak i stronę:
http://www.syriahr.com/en/?page_id=1030
a sam gość "nieskory" do rozmów (swoją drogą, przede wszystkim chyba z Russia Today, co ciekawe jest to "artykuł w całości poświęcony temu "obserwatorium"", którego nie widziałeś, ale powtórzyłeś w swoim wpisie jego główne tezy) z tego co widzę spamuje twittera i inne media prawie 24h na dobę. Do tego na tej swojej nieistniejącej stronie jak automat wrzuca artykuły opatrzone zdjęciami z Syrii, gdzie zgodnie z ustaleniami RT nie był od 15 lat, co na mój gust nie łączy się w logiczną całość, bo skąd ma zdjęcia jeżeli działa sam, a jednocześnie nie było go na miejscu i w ogóle to nie istnieje?

Po prostu nie jest wiarygodna ta strona, a większość bywalców nie kuma czaczy, a do nauki sa zbyt dumni. Żegnam.
Mam poważne wątpliwości czy zupełnie bezkrytyczny, jednostronny przedruk stanowiska ze sputnika można nazwać nauką, chociaż w sumie internety wskazują, że warunkowanie pawłowowskie też jest formą uczenia.
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 718
5 141
Nic ludzi tak nie gorszy jak prawda. Poradziliście sobie z nią na swoje standardowe sposoby, ale zbrodnie Rity Katz nie zmniejszą się gdy jakiś palant je zaszczeka. To nie tak działa :)

Do pewnych ludzi: to ostatni mój wpis. nie piszcie do mnie na PM aby wracał. Wróciłem za namową raz i niepotrzebnie, bo mam tu zbyt wiele osób za innych niż się podają . Po prostu nie jest wiarygodna ta strona, a większość bywalców nie kuma czaczy, a do nauki sa zbyt dumni. Żegnam.
Szkoda. To był dobry Judeorealistyczny głos w moim domu.
 

The Silence

Well-Known Member
398
2 335
Kłamstwa Bena Shapiro
Żyd Ben Shapiro plącze się w swoich kłamstwach. Bo, nie. Nie każdy chętny może zostać Żydem. To kłamstwo było niezbedne Żydowi Shapiro aby zachować pozory spójności światopoglądowej. Otóż, Shapiro deklaruje, że ma zupełnie w nosie rasę a nawet zanik białej rasy w USA, bo dla niego liczy się tylko "kultura". Ta, jasne. Nawet krótki research pokazuje, ze w Izraelu panują na tym gruncie stosunki nazistowskie, tj. prześwietlanie V pokoleń wstecz, zakazy mieszanych małżeństw a kwestia "czystości" występuje w głównym nurcie.

Tak z ciekawości obejrzałem filmik, żeby zobaczyć o co chodzi. Nie znalazłem ani jednego momentu, w którym Shapiro mówi o tym, że każdy może zostać Żydem. Jeśli chodzi ci o słowa "Wspaniałą rzeczą w judaizmie tak jak w większości innych religii jest to, że można do niej dołączyć" to jest to jak najbardziej prawda. Generalnie nie wiem dlaczego odnosisz się do państwa Izrael, skoro Shapiro w tym fragmencie mówi konkretnie o religii Judaizmu, którą można wyznawać mieszkając w Rosji, Polsce, USA, czy gdziekolwiek.

Shapiro nie mówi też nigdzie, że popiera prześwietlanie przez Izraelski rząd ludzi ze względu na geny, z jego wypowiedzi można nawet wywnioskować coś zupełnie przeciwnego.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 256
Żydzi w UK i chasydzi z Boisbriand k.Montrealu w Kanadzie są grupą która jest najbardziej zarażoną koronawirusem i przoduje procentowo w liczbie zgonów z powodu koronawirusa.
W UK 5%-5.4% ofiar koronawirusa to Żydzi, przy czym stanowią oni 0.3-0.5% populacji.
W Montrealu połowa chasydów jest zarażona koronawirusem. Wszyscy Żydzi z tamtej okolicy zostali poddani kwarantannie.


Czym wytłumaczyć ten fenomen?
No dobra Żydów z Kanady tłumaczy święto Purim. Wyjechali masowo do NY i przywieźli koronawirusa stamtąd. Ale reszta?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 256
Dziś przywalę z antysyjonistycznej nutki.
Ten news oddaje moim zdaniem mentalność tropikalnych Żydów, zamieszkujących żydowskie państwo w okupowanej Palestynie.

Jeden z przedstawicieli Mossadu przyznał ze śmiechem, że jego służba „kradnie, ale tylko trochę”. Tym samym agenci „kładą ręce na dostawach, które ktoś inny zamówił”, czyli po prostu podkrada innym państwom zamówiony przez nie sprzęt medyczny między innymi w postaci podtrzymujących życie respiratorów. Rozmówca izraelskiej telewizji podkreślił w tym kontekście, że dzięki działaniom Mossadu medykamentów w Izraelu w porównaniu do innych krajów nie zabraknie.​

...wężykiem, podkreślić to wężykiem... ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 256
Dwa wykłady doktora Jana Ciechanowicza o żydowskiej religii. To w dużym stopniu wyjaśnia fenomen żydów. Dowiedziałem się dlaczego w ruchach mających na celu "zbawienie świata" (komunizm, socjalizm, NWO, globcio, wege, depopulacja itd...) jest nadproporcjonalna liczba Żydów. Jest tam o źródłach ateizmu naukowego (oficjalna doktryna sowieckiej Rosji). Jest też o czystości rasowej, dziewictwie żony i odjebkach wraz z potomstwem, które Żydzi wzięli od Ariów z Persji. Te i inne mądrości są aryjskie, a nie żydowskie!Postscriptum
Dr Ciechanowicz jest ostatnio usuwany z YT, stąd wiele jego materiałów jest na BitChute i CDA.
 
Do góry Bottom