Czy masowe smażenie czipów by przeszło?

D

Dumny Polak

Guest
Nawet to wymyślili ludzie Hitlera?? Zdolne chłopaki.

Zdolne, przypominam kartel American IG finansujący swoją filię IG Farben w III Rzeszy na potrzeby wojskowe i przemysłowe USA od 1925 roku i udziałowców z okresu Hitlera, m. in. Prescott Bush. Przy czym to Hitler był agentem kartelu amerykańskiego (żydowskiego) a nie odwrotnie. System tatuowania więźniów w obozach pracy przymusowej kodami osobowymi to jest to samo, tylko wówczas nie było chipów. To samo mamy w UE, testują już chipy RFID podskórne w Hiszpanii i bodajże w Szwecji. Dla przypomnienia, UE to projekt nazistowskiego prawnika Hallsteina, który po wojnie został pierwszym Komisarzem Komisji Europejskiej.
 

solnedgang

Member
180
118
Znajoma osoba od 5 lat nie wyrabia dowodu osobistego i żyje. Nigdy go nie miała. Nic jej nie zrobili. Zresztą panikujecie z tymi chipami - nie ma obowiązku ich noszenia ani nikt nie jest w stanie odczytać zawartości na dużą odległość nawet jeżeli nie jest usunięta. Dane o was państwo i tak ma szczegółowe bez nich, a śledzenie was czy podsłuchanie waszych rozmów jest dla agencji państwowych proste i to powinno was bardziej przerażać.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Znajoma osoba od 5 lat nie wyrabia dowodu osobistego i żyje. Nigdy go nie miała. Nic jej nie zrobili. Zresztą panikujecie z tymi chipami - nie ma obowiązku ich noszenia ani nikt nie jest w stanie odczytać zawartości na dużą odległość nawet jeżeli nie jest usunięta. Dane o was państwo i tak ma szczegółowe bez nich, a śledzenie was czy podsłuchanie waszych rozmów jest dla agencji państwowych proste i to powinno was bardziej przerażać.
Zachodzie słońca, poczytaj sobie forum i zobacz, że wiekszosc forumowicz wie co ich przerażać a co nie.
 

chesterrush

Żadna skrajność nie jest dobra
4
0
Ja zamiast bawić się tutaj w gimnazjalistów ze spryciarze.pl, polecam zastanowienie się co jest złego w tym że dowody mają być/są chipowane? Jeśli ktoś jest porządnym obywatelem, to nie powinien bać się że państwo dowie się, co robi. Jeśli chipy utrudnią życie przestępcom - jestem za.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Co masz przez to na myśli? Każda ustawa dotyka wszystkich, bo każdą bzdurę można wcisnąć nam tym frazesem @chesterrus
Dla bezpieczeństwa możesz nie wychodzić z domu... albo zainwestować w broń.


Dzisiaj widziałem "poznaj swoje prawa" na polszmacie czy jakoś tak. Pierwszy raz miałem bekę przy oglądaniu telewizji. Ucieczka z miasta, socjalne do czasu znalezienia pracy, nakaz zmiany komórek i ich numerów telefonów, blokada twitterów. Chronili się przed handlem ludźmi. Można zrozumieć powagę niebezpieczeństwa, ale te państwowe procedury...
 
Do góry Bottom