Czarny rap

K

Kurier

Guest
A tą skórę co mu została ze skaryfykejszon wpierdolił jakiemuś lamusowi do hamburgera (nazwał, to faceburgierem). MOC.

Meh, no ale tak jak mówię, mocno Popek na Anglii jedzie. Jego ziomki mają lepsze kawałki, bez niego -

Nie wiem zresztą jakim cudem Popek wypracował sobie pracowanie z legendami sceny, ze świeżakami sceny, w dobre ręce trafił. Zresztą w ogóle zastanawia mnie jak on się z nimi porozumiewa, bo ja po 10 latach kontaktów z angielskim, z amerykanami bym się dogadał ... za to z anglikami, przynajmniej czarnymi - ni chuja.
 
K

Kurier

Guest
I niechcący przeszliśmy do czarnych. Double post, ale combo classic mega white track cool video wow;


PS Ill Bill i jego brat Necro. Zawsze chcieli być gangsta, ten drugi zwłaszcza, przy czym Glenwood to najspokojniejsza dzielnica na Brooklynie. Whiteys please, I hate when them white boys try to be black.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
No, Necro zwłaszcza:


Ale zaraz, miał być dobry biały rap, a tu Popek w co drugim poście? Naaah, posłuchajmy czegoś z polotem:




 
K

Kurier

Guest
Jak ten gnom rucha coś to nie wiem do dziś. Jeszcze obcina się kurwa jak od garnka. DAAAMN. Najbrzydszy raper ever. Mieli co prawda kultową płyŧę, dla mnie ten track robił robotę -



I zabijcie mnie ale ten komuch Technique, też miał fajne tracki;
 
K

Kurier

Guest
Necro jest białym idiotą, ale ma rękę do bitów.



Tak jak mówiłem no, Glenwood to jest spokojna część NY, Necro po prostu chyba nigdy nie miał do czynienia z prawdziwą dzielnią, na jego niekorzyść.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 427

Guest
Czarni mordują białych w nowym klipie Ice-T wtf? W ruch idzie wszelka broń palna - od karabinów maszynowych po pistolety;

 
K

Kurier

Guest
Gościu ma prawie 60 lat, a medialnie skończył się gdzieś przed 30. Fajnie, że lubi broń, ale jest nikim już.
 
D

Deleted member 427

Guest
Ale potrafisz wytłumaczyć kontekst? O co loto z tym zabijaniem białych cywilów idących ulicą?
 
K

Kurier

Guest
Gdzie tam jest ten kontekst, w której minucie? Zresztą, kurwa, typ może pierdolić... on raczej nigdy nie zaznał prawdziwej dzielni, a tym śmieszniej wypada gadając o niej jako 60 latek.

Ja już wrzucałem Uncle Murda, ale typ miał też fajny wers co do staruchów, nawiązuje nawet do "The Wire" i "Carlito's Way";

Them OGs is washed up, they get killed like Prop Joe
They remind me of Carlito and I'm Benny Blanco

Plus jego "Don't try to apprehend him" to ... prawie jak "Don't thread on me"


I nawet jest follow-up do tego starego Ice-T

Swoją drogą się dziwię, bo słyszałem, że jakiś nołnejm raper wyłapał wyrok za nawoływanie do zabijania służb. Wujeczk robi to od 10 lat, o wiele brutalniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ice-T to gangsta rap. Czy wykonawcy tego gatunku pierwszy raz pozytywnie wypowiadają się o morderstwach, kradzieżach i gwałtach na cywilach? Z tymi czarnymi troglodytami nie ma co współpracować, bo oni nawet jak lubią broń, to tylko po to, żeby kraść i zabijać niewinnych. Oczywiście, obecnie Ice to tylko słodko pierdzący celebryta, a nie żaden gangster, ale kontrowersje musi wzbudzić od czasu do czasu.
 
K

Kurier

Guest
Hah, Popek poza kontrolą


Z tymi czarnymi troglodytami nie ma co współpracować, bo oni nawet jak lubią broń, to tylko po to, żeby kraść i zabijać niewinnych.

A tam, zdarza się, ale to jakieś pały, co nie potrafią handlować na osiedlu. A ci co handlują to raczej między sobą się strzelają. Notabene wspomniany Wujek miał jeden kawałek z podobną myślą;

I ain't saying if you got beef don't be a rider
But we kill each other so much the KuKluxKlan retiried

Self Destruction.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170

Nikt nie mówił, że nie można bloko/szkolnego rapu wrzucać:

Przestroje Ci heterodyne mała, będziesz się śmiała, dam Ci wykład zimnego lutowania.
Żadne RTV nie ma prawa działać, rozwalam zamiast naprawiać, nigdy się nie staram.
Moja fala zawsze jest przesterowana, jedyne o tu działa to moja tararara.
Płonie transformator, cieplej jest niż w lato, wale w gardło ochmielony radiator.
 
Do góry Bottom