Czarny rap

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Temat można traktować jako dodatek do wątku "czarna przestępczość" :) Chyba jeszcze nie znalazłem gatunku muzycznego, którego wykonawcy dostarczaliby lepszy lolkontent.





To jest dopiero barbarzyństwo. Murziny prosto z Chicago.


Ale są też murzyni, którzy wiedzą co to znaczy być burżujem.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Chyba jeszcze nie znalazłem gatunku muzycznego, którego wykonawcy dostarczaliby lepszy lolkontent.

Black metal dostarcza sporo lolcontentu, tyle, że w zupełnie innym stylu. Czarnego rapu (w ogóle rapu) nie lubię, bo to nie moja estetyka po prostu, ani muzycznie ani wizerunkowo, chociaż w GTA San Andreas grałem z przyjemnością i mi gangsta klimat nie przeszkadzał :).
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ten murzyn jest spoko





I ten





A tutaj największa pipa z największych pip

 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Co się stało z Panem Snoopem ???????

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/...snoop-lion-nowe-wcielenie-marleya,268354.html

Umarł Snoop Dogg, narodził się Snoop Lion - nowe wcielenie Marleya Snoop Dogga już nie ma.

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich raperów "umarł" i "odrodził się" jako Snoop Lion. Nowe imię nadali mu kapłani rastafarianizmu. Teraz jako "nowe wcielenie Boba Marleya" chce tworzyć reggae.

"Przemiana" Snoop Dogga w Liona miała zajść podczas "niedawnej podróży na Jamajkę", gdzie miał szukać sensu życia i źródła inspiracji dla swojej twórczości.

Jak oznajmił artysta, wizyta na karaibskiej wyspie była elementem jego przemiany. - Nie chciałem być Snoop Doggiem na drodze do reggae. Chciałem pogrzebać Snoop Dogga i odnowić się jako Snoop Lion, ale nie wiedziałem tego aż do momentu, kiedy odwiedziłem świątynię - wyjaśniał z pełnym zaangażowaniem raper.

W rastafariańskiej świątyni kapłan miał oznajmić Amerykaninowi, że "już nie jest Snoop Doggiem". "Jesteś światłem, jesteś lwem" - miał powiedzieć. - Od tego momentu wreszcie zrozumiałem, dlaczego tam się znalazłem - zapewnił ex Snoop Dogg, mówiąc, że jego "trzecie oko" jest teraz szeroko otwarte.

Podczas konferencji prasowej związanej ze swoją przemianą stwierdził również, że "zawsze czuł się nowym wcieleniem Marleya".

Wielka przemiana rapera odbyła się podczas podróży na Jamajkę, gdzie wybrał się, by nagrać swoją pierwszą płytę reggae o tytule "Reincarnated", czyli "Reinkarnowany". W podróży towarzyszyła mu ekipa filmowa, która przyszykowała film dokumentalny o jego duchowej "przemianie".

Krótko - odpierdoliło mu.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ja gdy słyszę jakąś piosenkę reggae, momentalnie mam ochotę iść się kąpać. Usłyszę w radiu Marleya, to od razu leję sobie wody do wanny. ;)
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ja gdy słyszę jakąś piosenkę reggae, momentalnie mam ochotę iść się kąpać. Usłyszę w radiu Marleya, to od razu leję sobie wody do wanny. ;)

W jakimś radiu puszczają Marleya? Nie spotkałem się z tym. A wracając do sedna to polewam z tych białych rastafan, co gadają o Babilonie i cesarzu Etiopii :)
 
A

Antoni Wiech

Guest
W zasadzie zadeklarowane komuszki, ale lubię ich czasem posłuchać. Zaplusowali mi jak się ich spytali czy głosują na Obamę to odpowiedzieli, że głosują: NA SIEBIE [a nie na niego]. Na początku jest tekst niejakiego Omali Yeshitela, w której nawija ironicznie między innymi:

if there were no police, look at what you'd be doing to yourselves!
You'd be killing each other if there were no police!


Patrząc jednak na te statystyki co wrzuca Kawador to paradoksalnie może mieć racje...

 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
W zasadzie zadeklarowane komuszki, ale lubię ich czasem posłuchać. Zaplusowali mi jak się ich spytali czy głosują na Obamę to odpowiedzieli, że głosują: NA SIEBIE [a nie na niego]. Na początku jest tekst niejakiego Omali Yeshitela, w której nawija ironicznie między innymi:

if there were no police, look at what you'd be doing to yourselves!
You'd be killing each other if there were no police!


Patrząc jednak na te statystyki co wrzuca Kawador to paradoksalnie może mieć racje...



Akurat wrzuciłem ich dziś do lewackich przypałów :) Komuszkiem to można nazwać Jaya-Z, a to są zaawansowani marksiści i czarni nacjonaliści w stylu Mugabe.
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Pewien raper ma 11 dzieci z 10 kobietami.
shawty-lo-all-my-babies-mamas.jpg

http://newsone.com/2132929/shawty-lo-children/

I co ciekawe ze wszystkimi mieszka w swojej rezydencji, widać poligamia trzyma się nieźle u murzynów.


Jego muza jest natomiast porażająca:


What you doin' Lo? I'm just laughin'
How you laughin'? Like "Ha! Ha! Ha!"


Ale to mi nawet wpadło w ucho ;)
 
Do góry Bottom