Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700

Mercatores

Well-Known Member
269
821
Ja tam przyjąłem taką zasadę, że nie ma sensu wierzyć żadnym teoriom spiskowym, rozkręcanym na potrzeby kampanii wyborczych i wybuchającym akurat w ich trakcie. Jeżeli "poszukiwacze prawdy" nie są w stanie działać poza tym okresem w kalendarzu, to widocznie owej prawdy nie cenią zbytnio samej w sobie, a bardziej zależy im na efekcie przy urnie. Z góry wiadomo, że za takimi historyjkami będą stać jacyś polityczni macherzy i raczej nie ma sensu tańczyć, tak jak ci grają.

"Pizzagate" została spreparowana w czasie kampanii wyborczej i miała ewidentne polityczne podteksty. Z zasady powinna powędrować do kategorii intelektualnych śmieci, jakkolwiek sensacyjna by nie była.

Umówmy się więc, że jeżeli masz prawdziwą teorię spiskową o prawdziwym spisku, to upubliczniaj ją poza czasem, w którym ludzie mają w zwyczaju bezmyślnie obrzucać innych gównem, żeby za wszelką cenę dostać się do władzy, OK? W ten sposób najmniej zaszkodzisz swojej wiarygodności i swojej misji.


Schism o PG jako Psy-Op wlasnie:
To material glownie z punktu widzenia Okultu (koles tam ogolnie w miare kuma czacze i sam sie o tym Okulcie od paru lat uczy) i facet tlumaczy jak PG ma sie do okultystycznej filozofii oraz symboliki, a nie ma zbyt wiele wspolnego z tym co od lat sprzedaje Holly, albo Mark Dice, David Icke, czy Alex Jones w sprawie samej afery.

Koles nie wyklucza natomiast, ze jakas tam siatka pedofilow i innych pojebow dzialala na terenie Waszyngtonu (w sumie nie dziwota), ale potem to juz poszla lawina dezinformacji, wykluczajacych sie watkow, zrodel itd.

Sam Okult wsrod elit i lucyferianskie motywy maja sie imo dobrze, ale tak jak mowie, nie maja zbyt wiele wspolnego z obrazkami sprzedawanymi przez Holly i sugerujac sie tym co mowi typ blizej temu do rabiniczno-kabalistycznych odpalow.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Seryjny samobójca ciężko pracuje.

Jak komuś nie chce się oglądać tego materiału, to niech zacznie od 15 minuty. Dalej jest filmik z dziewczynkami z wnętrza innej świątyni niż tej na Pedo Island. Dziewczynki szykują się do jakichś rytuałów. Co to za tajemne rytuały? Dziewczynki są tam za zgodą rodziców?
I jak tu normalny człowiek ma nie wierzyć w teorie spiskowe...
 

owerfull

Member
59
46
Schism o PG jako Psy-Op wlasnie

No i tu jest problem, bo filmik nie zawiera konkretnych informacji na temat tej "teorii spiskowej", logo tych lokalów nie były wiązane z okultyzmem ( jak próbuje przedstawić filmik ), ale z symboliką używaną przez pedofilów ( i uznaną za prawdziwą przez służby amerykańskie ) W zasadzie reszta "teorii spiskowej" a w sumie to jej rdzeń został tutaj pominięty, a to są konkretne podejrzenia na podstawie konkretnych obrazów i faktów, a nie chodzenie w oparach irracjonalnego okultyzmu.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Ciekawa, wykraczająca poza internetowe memy, zataczająca coraz szersze kręgi społeczne akcja trollingu w związku z wątpliwościami wokół okoliczności śmierci (?) Jeffreya Epsteina:

7GEWmoc.jpg
 

Mercatores

Well-Known Member
269
821
No i tu jest problem, bo filmik nie zawiera konkretnych informacji na temat tej "teorii spiskowej", logo tych lokalów nie były wiązane z okultyzmem ( jak próbuje przedstawić filmik ), ale z symboliką używaną przez pedofilów ( i uznaną za prawdziwą przez służby amerykańskie ) W zasadzie reszta "teorii spiskowej" a w sumie to jej rdzeń został tutaj pominięty, a to są konkretne podejrzenia na podstawie konkretnych obrazów i faktów, a nie chodzenie w oparach irracjonalnego okultyzmu.PizzaGate nie byla sprzedawana tylko jako zwyczajna akcja z pedofilami, ale jako pedofilska wiksa podlana sosem dziwnych faz "okultystycznych". Materialow w tej sprawie bylo pelno i one w duzej mierze nakrecaly temat - Dice, AJ itd.

I o tym wlasnie mowi ten koles, czy proba wcisniecia do tej sprawy jakiegos miksu okultycznego nie miala sluzyc jako zdyskredytowanie calosci w oczach ludzi (ze szajba foliarzy), ewentualnie jeszcze wieksze pogmatwanie tego co bylo prawda, co klamstwem, a co wyolbrzymieniem.
 

owerfull

Member
59
46
Niekoniecznie, fascynacja Tony'ego Podesty Mariną Abramovic i jego prywatne spotkania z nią w celu robienia spirit cooking to fakty, jej powiązania z brazylijskim handlarzem dzieci też fakt, fascynacja Alefantisa panią Abramovic też fakt ( jego Instagram ) Do tego można dodać fakt, że Comet współpracował mocno z takimi zespołami jak Heavy Breathing i Prince Rama, których twórczość jest głęboko zakorzeniona w okultyzmie, a samo Heavy Breathing odnosi się w swoich koncertach do doświadczania szatana. Inny mało znany fakt, to zaangażowanie Alefantisa w produkcję Chapel Perilous i Automatic At Sea, jeden i drugi film wyprodukowany przed pizzagate, pierwszy odnosi się do śmieciowego DNA ( jest aluzja do "cosmic serpent ) które jest w nas nieodkryte a które można odkryć przez specjalny rytuał, główny bohater ma na imię Levi ( być może anagram od evil? ) Główny bohater dostaje w pewnym momencie przesyłkę z wężem w środku, którą otwiera tuż przed rytuałem, po dziwnym rytuale transformacji wyrastają mu rogi a spec od rytuału mówi mu, że to bezpośredni znak z niebios a same rogi są nieodłączną częścią głównego bohatera, że są zakodowane w jego DNA, gratuluje mu tego odkrycia. Automatic At Sea nie oglądałem, ale widziałem trailer i ze zwykłej sielanki zmienia się w coś niepokojącego i ezoterycznego/okultystycznego wręcz z ukrytym przekazem o "tajemniczej pizzy" - serio? To wszystko przed pizzagate ...

Swoją drogą ostatnio znalazłem coś ciekawego, post Alefantisa o swojej chrześnicy:


Baby Caris in Edible Magazine. Yum... Baby.... #edibledc #baby #doublemayo

"Mniam... Dziecko...." i hasztag #baby obok hasztagu #doublemayo. Jakie jest więc znaczenie #doublemayo? Well, jest seksualne: https://cdn.discordapp.com/attachme...748_289852648664523_4138406396506931200_n.png

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=mayo - Starsze definicje też wiążą słowo mayo między innymi z seksualnością.

Należy pamiętać, że to ta sama dziewczynka co tutaj: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../e05046a3971beb34c47b8d89fddb1018a313b770.jpg Podpisane hasztagiem "chicken lovers" co jest określeniem używanym przez pedofilów.

Ta sama dziewczynka jest i tutaj wraz ze swoją starszą siostrą którą wspomnę jeszcze później: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../a6d46b1dbdc49ee95f833349b5f460f7223ccf35.png

Czy tutaj: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../750e7a742610c6ee42ea216026f1e7bbc5a09723.jpg

Tu jest wspomniana w hasztagu: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../1f468bc8b8a1f39037d5628cad7fe581733a92cb.png a na obrazku pisze: "child keeps asking for the sword incessantly. over and over "Can I have the sword?" "Can I have the sword?" God Damn it ! Just give the child the bloody sword and then we can all have some peace"

Inuendo znowu?

Tutaj ta sama dziewczynka przyklejona do stołu: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../ee74164e627985d1fc3e6e0dea5e883e5e2b5b96.png Znajoma Alefantisa pyta "Procedura dla twoich najmłodszych gości?"

Tu natomiast starsza siostra tej dziewczynki: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../c3fc689ed1dbec35f395015137c31ca90f489428.jpg

Znowu inuendo? Jedna z definicji: https://cdn.discordapp.com/attachments/677488921105530901/692309188705124373/unknown.png

Typ albo przypadkowo używał definicji, które mają też znaczenie seksualne w kontekście dzieci - tylko jakoś pięciokrotnie w kontekście dziecka, które przykleił taśmą? Albo nie ma tu absolutnie żadnego przypadku.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
"Pizzagate", była czy niebyła to jednak przy tym betka.

Władze Berlina przez 30 lat celowo przekazywały bezdomne dzieci pod opiekę pedofilom w ramach tzw. eksperymentu Kentlera - wynika z raportu dotyczącego działalności seksuologa Helmuta Kentlera, przygotowanego przez Uniwersytet w Hildesheim.

Kentler w latach 70. świadomie kierował dzieci do opiekunów zastępczych ze skłonnościami pedofilskimi. Był przekonany, że kontakty seksualne między dziećmi i dorosłymi nie są szkodliwe. Dlatego dzieci odebrane patologicznym rodzinom lub żyjące na ulicach Berlina Zachodniego często trafiały pod opiekę samotnych rodziców zastępczych, mających już za sobą wyroki za przestępstwa seksualne.
Szokująca teoria Kentlera
Pozornie wydawało się, że problemy dzieci zostały rozwiązane przez Urząd ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamt) - nie mieszkały już na ulicy, nie trafiały do domów dziecka, a pedofile nie szukali nowych ofiar, ponieważ tolerowano fakt, że mogli znęcać się nad wychowankami w obrębie własnych domów - napisała "Frankfurter Allgemeine Zeitung".
Kentler przekonał do swego projektu urzędników berlińskiego Senatu. Twierdził, że opieka pedofili nad małoletnimi "umożliwia ich społeczną integrację".
Te tzw. domy zastępcze zostały założone pod koniec lat 60. XX wieku i funkcjonowały do ok. 2003 roku. Koncepcja Kentlera, oparta na "wspólnym mieszkaniu dziecka i pedofila", została zatwierdzona przez urzędników Senatu i, z kilkoma wyjątkami, zaakceptowana także przez okręgowe Jugendamty.
Ofiary opowiedziały o cierpieniu
Kilka lat temu dwie ofiary zgłosiły się i opowiedziały swoją historię, od tego czasu badacze z Uniwersytetu w Hildesheim przeszukiwali akta i przeprowadzili wywiady - poinformował serwis Deutsche Welle, odnosząc się do zaprezentowanego w poniedziałek (15 czerwca) raportu.
DW dodał, że Kentler był w stałym kontakcie z dziećmi i ich przybranymi ojcami. Nigdy nie został postawiony w stan oskarżenia: zanim jego ofiary się zgłosiły, przestępstwa uległy przedawnieniu. Do tej pory ofiary nie otrzymały jakiegokolwiek odszkodowania.
Berlińska senator ds. młodzieży i dzieci Sandra Scheeres (SPD) nazwała odkrycia autorów raportu "szokującymi i przerażającymi".
Do dziś nie znają skali procederu
Liczba sprawców i ofiar nie została do dziś określona. Wiadomo, że jednym ze sprawców był Fritz H. Pod jego opieką w ciągu kilkunastu lat znajdowało się co najmniej dziesięcioro dzieci, w tym jedno z wieloma niepełnosprawnościami, które zmarło, przebywając pod jego pieczą. Trzy z jego ofiar złożyły później zeznania.
Jak napisała "FAZ", wcześniej przez lata urzędy do spraw młodzieży ignorowały sygnały o zagrożeniach, a ich pracownikom nawet zdarzało się bronić pedofila opiekującego się dziećmi. Także urzędy okręgowe nie reagowały na listy od ofiar, które zgłaszały przypadki nadużyć oraz pornografii dziecięcej.
Działalność Kentlera, który pracował także jako psycholog policyjny w berlińskim Senacie, nie byłaby możliwa bez współpracy władz Berlina, urzędów ds. młodzieży, ale także instytucji edukacyjnych i naukowych - stwierdziła "FAZ".
Niemcy nieustająco uwielbiają przeprowadzać państwowe eksperymenty na ludziach.

Jeżeli ktoś będzie chciał Wam w dyskusji wytykać, że łady bezpaństwowe nie gwarantują bezpieczeństwa dzieciom, w przeciwieństwie do państwa prawa, walcie im tym przykładem trzydziestoletniego usankcjonowanego w instytucjach zbydlęcenia.
 

owerfull

Member
59
46
Okropieństwo. Berlin to swoją drogą drugi dom i ulubiony cel podróży jimmy'ego cometa. Posiadał tam restaurację Nalu Diner i współpracował z innym lokalem pod nazwą Dr Pong. Jeden i drugi lokal niedawno zamknięte na stałe. Dr Pong to było szczególne dziwadło.Właściciel Dr Pong to Oliver Miller, również właściciel Kim Bar:
" The large mirrors come from the now-demolished GDR parliament building Palast Der Republik and under a geometric dropped ceiling handmade by co-owner Oliver Miller are stackable chairs and tables that guests can arrange as they like. "

Gdzie spotykały się dziwaki nie lepsze niż w Comet Ping Pong:
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Pedofile używają emotikonek sera i pizzy jako kodu w mediach społecznościowych
"...the accounts often signaled what they were doing by using cheese and pizza emojis, to represent ‘CP’ meaning ‘child porn’."​

żródło: https://www.telegraph.co.uk/news/20...cheese-pizza-emojis-secret-code-social-media/


Teoriospiskowcy przebijają się do mainstreamu czy mainstream potwierdza teorię spiskową? ;)
 

hrab

Well-Known Member
246
438
Ghislaine Maxwell została uznana winną pięciu z sześciu zarzutów związanych z jej rolą w wykorzystywaniu seksualnym nieletnich nastolatek przez Jeffreya Epsteina w latach 1994-2004. Tak uznała ława przysięgłych w nowojorskim sądzie federalnym. Kobiecie grozi do 65 lat więzienia. 60-letnia Maxwell nie przyznała się do winy.
Ława przysięgłych, w skład której wchodziło sześć kobiet i sześciu mężczyzn, obradowała przez około 40 godzin, w ciągu sześciu dni. Zarzuty obejmowały między innymi handel seksualny nieletnimi, nakłanianie nastolatek do podróży w celu udziału w nielegalnych aktach seksualnych oraz przewożenie nieletnich z zamiarem zaangażowania w przestępczą aktywność seksualną. Maxwell została uniewinniona z zarzutu nakłaniania nieletnich do udziału w nielegalnych aktach seksualnych.

Obleśna kuplerka.
 
Do góry Bottom