Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

kr2y510

konfederata targowicki
12 385
21 877
  • Like
Reactions: wah

Mercatores

Well-Known Member
228
575
Ja tam przyjąłem taką zasadę, że nie ma sensu wierzyć żadnym teoriom spiskowym, rozkręcanym na potrzeby kampanii wyborczych i wybuchającym akurat w ich trakcie. Jeżeli "poszukiwacze prawdy" nie są w stanie działać poza tym okresem w kalendarzu, to widocznie owej prawdy nie cenią zbytnio samej w sobie, a bardziej zależy im na efekcie przy urnie. Z góry wiadomo, że za takimi historyjkami będą stać jacyś polityczni macherzy i raczej nie ma sensu tańczyć, tak jak ci grają.

"Pizzagate" została spreparowana w czasie kampanii wyborczej i miała ewidentne polityczne podteksty. Z zasady powinna powędrować do kategorii intelektualnych śmieci, jakkolwiek sensacyjna by nie była.

Umówmy się więc, że jeżeli masz prawdziwą teorię spiskową o prawdziwym spisku, to upubliczniaj ją poza czasem, w którym ludzie mają w zwyczaju bezmyślnie obrzucać innych gównem, żeby za wszelką cenę dostać się do władzy, OK? W ten sposób najmniej zaszkodzisz swojej wiarygodności i swojej misji.

Schism o PG jako Psy-Op wlasnie:

To material glownie z punktu widzenia Okultu (koles tam ogolnie w miare kuma czacze i sam sie o tym Okulcie od paru lat uczy) i facet tlumaczy jak PG ma sie do okultystycznej filozofii oraz symboliki, a nie ma zbyt wiele wspolnego z tym co od lat sprzedaje Holly, albo Mark Dice, David Icke, czy Alex Jones w sprawie samej afery.

Koles nie wyklucza natomiast, ze jakas tam siatka pedofilow i innych pojebow dzialala na terenie Waszyngtonu (w sumie nie dziwota), ale potem to juz poszla lawina dezinformacji, wykluczajacych sie watkow, zrodel itd.

Sam Okult wsrod elit i lucyferianskie motywy maja sie imo dobrze, ale tak jak mowie, nie maja zbyt wiele wspolnego z obrazkami sprzedawanymi przez Holly i sugerujac sie tym co mowi typ blizej temu do rabiniczno-kabalistycznych odpalow.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 385
21 877
Seryjny samobójca ciężko pracuje.
Jak komuś nie chce się oglądać tego materiału, to niech zacznie od 15 minuty. Dalej jest filmik z dziewczynkami z wnętrza innej świątyni niż tej na Pedo Island. Dziewczynki szykują się do jakichś rytuałów. Co to za tajemne rytuały? Dziewczynki są tam za zgodą rodziców?
I jak tu normalny człowiek ma nie wierzyć w teorie spiskowe...
 

owerfull

Member
58
39
Schism o PG jako Psy-Op wlasnie
No i tu jest problem, bo filmik nie zawiera konkretnych informacji na temat tej "teorii spiskowej", logo tych lokalów nie były wiązane z okultyzmem ( jak próbuje przedstawić filmik ), ale z symboliką używaną przez pedofilów ( i uznaną za prawdziwą przez służby amerykańskie ) W zasadzie reszta "teorii spiskowej" a w sumie to jej rdzeń został tutaj pominięty, a to są konkretne podejrzenia na podstawie konkretnych obrazów i faktów, a nie chodzenie w oparach irracjonalnego okultyzmu.
 

Mercatores

Well-Known Member
228
575
No i tu jest problem, bo filmik nie zawiera konkretnych informacji na temat tej "teorii spiskowej", logo tych lokalów nie były wiązane z okultyzmem ( jak próbuje przedstawić filmik ), ale z symboliką używaną przez pedofilów ( i uznaną za prawdziwą przez służby amerykańskie ) W zasadzie reszta "teorii spiskowej" a w sumie to jej rdzeń został tutaj pominięty, a to są konkretne podejrzenia na podstawie konkretnych obrazów i faktów, a nie chodzenie w oparach irracjonalnego okultyzmu.


PizzaGate nie byla sprzedawana tylko jako zwyczajna akcja z pedofilami, ale jako pedofilska wiksa podlana sosem dziwnych faz "okultystycznych". Materialow w tej sprawie bylo pelno i one w duzej mierze nakrecaly temat - Dice, AJ itd.

I o tym wlasnie mowi ten koles, czy proba wcisniecia do tej sprawy jakiegos miksu okultycznego nie miala sluzyc jako zdyskredytowanie calosci w oczach ludzi (ze szajba foliarzy), ewentualnie jeszcze wieksze pogmatwanie tego co bylo prawda, co klamstwem, a co wyolbrzymieniem.
 

owerfull

Member
58
39
Niekoniecznie, fascynacja Tony'ego Podesty Mariną Abramovic i jego prywatne spotkania z nią w celu robienia spirit cooking to fakty, jej powiązania z brazylijskim handlarzem dzieci też fakt, fascynacja Alefantisa panią Abramovic też fakt ( jego Instagram ) Do tego można dodać fakt, że Comet współpracował mocno z takimi zespołami jak Heavy Breathing i Prince Rama, których twórczość jest głęboko zakorzeniona w okultyzmie, a samo Heavy Breathing odnosi się w swoich koncertach do doświadczania szatana. Inny mało znany fakt, to zaangażowanie Alefantisa w produkcję Chapel Perilous i Automatic At Sea, jeden i drugi film wyprodukowany przed pizzagate, pierwszy odnosi się do śmieciowego DNA ( jest aluzja do "cosmic serpent ) które jest w nas nieodkryte a które można odkryć przez specjalny rytuał, główny bohater ma na imię Levi ( być może anagram od evil? ) Główny bohater dostaje w pewnym momencie przesyłkę z wężem w środku, którą otwiera tuż przed rytuałem, po dziwnym rytuale transformacji wyrastają mu rogi a spec od rytuału mówi mu, że to bezpośredni znak z niebios a same rogi są nieodłączną częścią głównego bohatera, że są zakodowane w jego DNA, gratuluje mu tego odkrycia. Automatic At Sea nie oglądałem, ale widziałem trailer i ze zwykłej sielanki zmienia się w coś niepokojącego i ezoterycznego/okultystycznego wręcz z ukrytym przekazem o "tajemniczej pizzy" - serio? To wszystko przed pizzagate ...

Swoją drogą ostatnio znalazłem coś ciekawego, post Alefantisa o swojej chrześnicy:


Baby Caris in Edible Magazine. Yum... Baby.... #edibledc #baby #doublemayo

"Mniam... Dziecko...." i hasztag #baby obok hasztagu #doublemayo. Jakie jest więc znaczenie #doublemayo? Well, jest seksualne: https://cdn.discordapp.com/attachme...748_289852648664523_4138406396506931200_n.png

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=mayo - Starsze definicje też wiążą słowo mayo między innymi z seksualnością.

Należy pamiętać, że to ta sama dziewczynka co tutaj: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../e05046a3971beb34c47b8d89fddb1018a313b770.jpg Podpisane hasztagiem "chicken lovers" co jest określeniem używanym przez pedofilów.

Ta sama dziewczynka jest i tutaj wraz ze swoją starszą siostrą którą wspomnę jeszcze później: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../a6d46b1dbdc49ee95f833349b5f460f7223ccf35.png

Czy tutaj: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../750e7a742610c6ee42ea216026f1e7bbc5a09723.jpg

Tu jest wspomniana w hasztagu: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../1f468bc8b8a1f39037d5628cad7fe581733a92cb.png a na obrazku pisze: "child keeps asking for the sword incessantly. over and over "Can I have the sword?" "Can I have the sword?" God Damn it ! Just give the child the bloody sword and then we can all have some peace"

Inuendo znowu?

Tutaj ta sama dziewczynka przyklejona do stołu: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../ee74164e627985d1fc3e6e0dea5e883e5e2b5b96.png Znajoma Alefantisa pyta "Procedura dla twoich najmłodszych gości?"

Tu natomiast starsza siostra tej dziewczynki: https://www.wanttoknow.info/sexabus.../c3fc689ed1dbec35f395015137c31ca90f489428.jpg

Znowu inuendo? Jedna z definicji: https://cdn.discordapp.com/attachments/677488921105530901/692309188705124373/unknown.png

Typ albo przypadkowo używał definicji, które mają też znaczenie seksualne w kontekście dzieci - tylko jakoś pięciokrotnie w kontekście dziecka, które przykleił taśmą? Albo nie ma tu absolutnie żadnego przypadku.
 
Do góry Bottom