Ciekawostki

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Postępujący Syndrom Pinokio: :)

Pinocchio+syndrome+flt+5.jpg



Jak parami to parami

Aniela Merkelowa jest według niektórych teorii córką Hitlera:)
są rzekomo podobni do siebie

merkelhitler.jpeg
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Konserwatyści.

Arystokrata [ hrabia] i jednocześnie socjalista, i... kandydat na arystokratę:)

wielo.jpg





i... gówno prawda

dadf4f21c6254e32bbe349ed93d01ca3,14,0.jpg
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Może jestem pojebany ale ten wykres to robił debil po dziennikarstwie. Nie mogłem ogarnąć zależności z osią X, do graficznego przedstawienia takich danych powinien użyć słupków.
 
OP
OP
A

Anonymous

Guest
Henryk Samsonowicz - "Dziedzictwo średniowiecza . Mity i rzeczywistość" napisał:
Teolog francuski, jeden z głównych działaczy soborowych
na początku XV w., Pierre d'Ailly, obliczał dokładniej: wypadło mu, że koniec świata przyjdzie w 1789 r. (nie spodziewał się zapewne, że jakiś drobny błąd w obliczeniach spowoduje, iż przewidział jedynie koniec świata ancien regime'u).

Tak po prawdzie to miał rację. Skonał wtedy stary świat.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Wiecie, że byłych alkoholików nazywa się "trzeźwymi alkoholikami" ponieważ mogą wrócić do alkoholizmu?

Kierując się tą logiką, trzeźwym alkoholikiem można nazwać nawet absolutnych abstynentów, ponieważ zawsze mogą stać się alkoholikami XD
 
A

Antoni Wiech

Guest
Nazi-Straight Edge, takie rzeczy tylko w Rosji:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SGo7Ra601PY&feature=related[/video]
 
OP
OP
A

Anonymous

Guest
Star Wars ASCII:

W Windowsie kliknij Start - Uruchom - wpisz telnet i naciśnij ok - jak wyskoczy wiersz poleceń to wpisz o i naciśnij enter - następnie wpisz towel.blinkenlights.nl i ciesz oko :).
 

Hikikomori

少し変態
538
318
Zabójstwo lidera Japońskiej Partii Socjalistycznej przez młodocianego nacjonalistę:




Takie rzeczy tylko w Oriencie :D.

Edit: jeszcze zdjęcie, które wygrało Nagrodę Pulitzera w 1961: link
 
A

Antoni Wiech

Guest
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OjCQ5JdNsRk&feature=relmfu[/video]

Wrzucałem chyba kiedyś na shouta. Fajnie koleś nawija, chyba najlepszy wywiad z wszystkich w tej serii. No, ale i tak większość powie, że Amerykanie są durni....
 
Do góry Bottom