Chris Kyle nie żyje

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
A

Antoni Wiech

Guest
Te państwa, które uważają się za islamskie, albo opierają swoje prawo na Islamie.

Nie rozumiem tej wypowiedzi.

A polewanie kobiet kwasem akurat stało się częstsze odkąd Amerykanie i Europejczycy zaczęli ingerować w Iraku


Lol, uśmiałem się. Argument rodem z Krytyki Politycznej. Może jeszcze kwaśne deszcze zaczęły padać po interwencji w Iraku? Ale ok, nie będę ironizował. Podaj mi jednak jakieś sensowne uzasadnienie z silnym uwzględnieniem korelacji między interwencją w Iraku a oblewaniem kobiet kwasem w Bangladeszu, Pakistanie i Afganistanie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Podaj mi jednak jakieś sensowne uzasadnienie z silnym uwzględnieniem korelacji między interwencją w Iraku a oblewaniem kobiet kwasem w Bangladeszu, Pakistanie i Afganistanie.
Zbrojne interwencje Wielkiego Szatana zawsze były wodą na młyn muzułmańskich pojebów. To trochę tak jakby Sowieci Rosja najechała Litwę - w takiej sytuacji notowania PiS poszłyby w górę.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ja mam dowód, że odkąd Chris Kyle pojawił się w Afganie, 40 kobiet polano kwasem. Tru story.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ostatni wywiad z Kyle'em - popierał wolny dostęp cywilów do broni palnej, nie ma wątpliwości co do tego:

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
3_deaths.jpg


PRZYPADEG?
NIE SĄDZĘ...
 
D

Deleted member 4151

Guest
Nie jestem fanem teorii spiskowych lecz coś jest na rzeczy. Dlaczego ten weteran zabił akurat Chrisa?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie jestem fanem teorii spiskowych lecz coś jest na rzeczy. Dlaczego ten weteran zabił akurat Chrisa?
Tego nie wiemy, ale typowe motywy każdej zbrodni, w społeczeństwie w którym nikt nie umiera z głodu, to:
- zawiść, forsa, kobieta itd.
- głupota, motywy religijne itd.
- manipulacja, czyli ktoś tak zmanipulował mordercą, że ten popełnił czyn, którego nie popełniłby bez manipulacji
Jeśli nie była to ani zawiść, ani forsa, ani obiekt erotycznego pożądania, to pozostają głupota i manipulacja. Zazwyczaj dość szybko dowiadujemy się o przyczynie zbrodni, o ile to nie jest manipulacja. Im dłużej motywy nie są wyjaśniane, tym prawdopodobieństwo manipulacji rośnie. Ujawnienie manipulatora jest szalenie trudne, w większości przypadków wręcz niemożliwe. Jak w ciągu 2-3 miesięcy sprawa się nie wyjaśni, pozostanie teoria spiskowa.
 
Do góry Bottom