1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Chris Kyle nie żyje

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 3 Luty 2013.

1. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 810
    Nie rozumiem tej wypowiedzi.

Lol, uśmiałem się. Argument rodem z Krytyki Politycznej. Może jeszcze kwaśne deszcze zaczęły padać po interwencji w Iraku? Ale ok, nie będę ironizował. Podaj mi jednak jakieś sensowne uzasadnienie z silnym uwzględnieniem korelacji między interwencją w Iraku a oblewaniem kobiet kwasem w Bangladeszu, Pakistanie i Afganistanie.

2. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 600
    Zbrojne interwencje Wielkiego Szatana zawsze były wodą na młyn muzułmańskich pojebów. To trochę tak jakby Sowieci Rosja najechała Litwę - w takiej sytuacji notowania PiS poszłyby w górę.

3. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 797
    Ja mam dowód, że odkąd Chris Kyle pojawił się w Afganie, 40 kobiet polano kwasem. Tru story.

Antoni Wiech lubi to.
  4. kawador

Polubienia:
    19 797
    Ostatni wywiad z Kyle'em - popierał wolny dostęp cywilów do broni palnej, nie ma wątpliwości co do tego:

5. kawador

Polubienia:
    19 797

PRZYPADEG?
    NIE SĄDZĘ...

6. Gekon

Gekon Libertariański Reptilianin

Polubienia:
    565
    Nie jestem fanem teorii spiskowych lecz coś jest na rzeczy. Dlaczego ten weteran zabił akurat Chrisa?

7. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 358
    Tego nie wiemy, ale typowe motywy każdej zbrodni, w społeczeństwie w którym nikt nie umiera z głodu, to:
    - zawiść, forsa, kobieta itd.
    - głupota, motywy religijne itd.
    - manipulacja, czyli ktoś tak zmanipulował mordercą, że ten popełnił czyn, którego nie popełniłby bez manipulacji
    Jeśli nie była to ani zawiść, ani forsa, ani obiekt erotycznego pożądania, to pozostają głupota i manipulacja. Zazwyczaj dość szybko dowiadujemy się o przyczynie zbrodni, o ile to nie jest manipulacja. Im dłużej motywy nie są wyjaśniane, tym prawdopodobieństwo manipulacji rośnie. Ujawnienie manipulatora jest szalenie trudne, w większości przypadków wręcz niemożliwe. Jak w ciągu 2-3 miesięcy sprawa się nie wyjaśni, pozostanie teoria spiskowa.

8. kawador

Polubienia:
    19 797
    Motywy tego konkretnego morderstwa ciągle pozostają nieznane.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.