Bumper Stickers

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Zostały 2 szt. kwadratowych "Don't Tread On Me", 6 szt. ciemnych prostokątnych i 2 smycze. Proszę o kontakt przez P.M.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Przepraszam wszystkich, że jeszcze nic nie dostali, bo jeszcze nikomu nic nie wysłałem. Wyskoczyły mi różne rzeczy i nie miałem czasu. Wysyłam jutro.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wysłałem dziś pierwszą partię - resztę wyślę jutro. Niestety nie otrzymałem ma czas namiarów od wszystkich chętnych.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Okej, koperty zaczęły się pojawiać. Niestety, jestem do końca tygodnia za granicą, więc nie wyślę. Proszę o cierpliwość.
 

szyroki

New Member
9
0
Ja z kolei nie wysłałem do pana Miąsika koperty i chętnie komuś odstąpię tę naklejkę, czy raczej prawo pierwszeństwa. Powód zmiany decyzji mogę podać, ale na PW.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dziś już wysłałem wszystko wszystkim. Jak ktoś nie dostanie przesyłki w rozsądnym terminie to proszę o kontakt na PW.
Została mi jeszcze jedna smycz i cztery nalepki prostokątne ciemne. Chętnych proszę o kontakt.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Jutro wrzucam do skrzynki koperty do: Krakowa, Bielska, Rekowa Górnego i Gdańska.
 

inkTANK

DTP
205
3
Owszem, można dodrukować. Ale tą sprawą będę zajmował się w przyszłym tygodniu, jak obrobię się z zaliczeniami. :]

@//$
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ponieważ więcej kopert nie otrzymałem, to zakładam, że te 3 naklejki, które mi pozostały wciąż są do wzięcia. Potrzebuję 3 chętnych, zasady takie same, czyli przysłanie mi zaadresowanej koperty zwrotnej ze znaczkiem (rozmiar DL albo większa).
 

Słupek

Member
335
2
Sticker doszedł, dzięki!

Na razie nie bardzo mogę przelewik zrobić, jak nie zdążę przed końcem tygodnia to mnie zabijcie.
 
Do góry Bottom