Bumper Stickers

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Dzięki uprzejmości InkTANKa mam do rozdania parę (dokładnie 7) bumper stickerów "reklamujących" nasze wiki. Bardzo ładne, dobrze wykonane i nieźle się świecą w reflektorach pojazdów za nami. Załączone zdjęcia naklejek i przykład użycia na samochodzie.

[attachment=8] [attachment=9]

Rozdam chętnym za darmo. Warunek jeden - przysłanie mi ofrankowanej i zaadresowanej do siebie koperty zwrotnej.

Chętni proszę wpisywać się w odpowiedziach. Naprawdę warto.

Maciek
 
A

Anonymous

Guest
Witam i jestem chętny na stickera.
Na jaki adres wysłać kopertę?

pozdrawiam
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Adresy idą na PW. Już 2 naklejki rozdane :)

Aha, naklejka mieści się do koperty długiej DL (do C6 chyba nie, a do C5 pewnie tak).
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Tak, w mowie starych polaków, oznacza to z naklejonym stosownym znaczkiem.

3 już poszły w takim razie.
 

virago535

New Member
9
0
Proszę podaj adres na który wysłać kopertę, napisałem na.... no gdzie indziej, no mater!
Pomyślności w Nowym Roku!
wołałbym tą jaśniejsza... :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Mnie też jeszcze zostały. Informowałem o tym na starym forum i tylko Giga okazał się być chętny.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Mnie zostały:
- jasna prostokątna x 1 szt.
- ciemna prostokątna x 7 szt.
- jasna kwadratowa (z napisem "Don't Tread On Me") x 7 szt.
Mam jeszcze 3 smycze (po 8 zł + co łaska na utrzymanie wiki i tego forum).
Wyślę każdemu na takich samych zasadach co Maciek lub sam włożę do własnej koperty, zaadresuję (moja drukarka to umie), zafunduję znaczek oraz wyślę, o ile adresat złoży jakiś mały datek na funkcjonowanie naszego forum i wiki.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
krzysiu jak by co, zostaw smyczkę dla mnie, bo na konfie w Warszawie wysprzedałem wszystkie co miałem i nawet swoją puściłem komuś :)
 

sunrrrise

New Member
74
3
Wow! Dokladnie o czymś takim myślałem jako o naklejcę na snowboard! I to podwójne znaczenie - pierwsze to wiadomo, drugie: "nie wpierdalaj mi się z kijkami na snowboard, palancie":p

Krzysio, dałoby się podesłać kwadracik? PW?
 
Do góry Bottom