Broń palna - szara strefa

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
O czym ty pierdolisz gazda, Ciebie obowiązuje regulamin serwisu a on wyraźnie Ci o tym pisze co zacytowałem wyżej w tym poście.
nie pisze o regulaminie, ino o tym co jest legalne a nie, kogoś z poza jurysdykacji nie dotyczy to co rzeczpojebana uważa za legalne czy nie, np paląc trawke w holandii nie robie nic nielegalnego...
poza tym jak już wyżej wspomniałem, nie kazdy wie co rzeczburaczana w ogóle dopuszcza lub nie, ja tam nie wiedziałem że moze sie juz przyczepić bo ktoś wyraża ino chęć zrobienia czegoś...
a wystarczy sprawdzić głupie who.is... ovh ;]
ja wiem że serwer jest w usa a właścicielem jest maciek, to było retoryczne pytanie
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
nie pisze o regulaminie, ino o tym co jest legalne a nie, kogoś z poza jurysdykacji nie dotyczy to co rzeczpojebana uważa za legalne czy nie, np paląc trawke w holandii nie robie nic nielegalnego...
poza tym jak już wyżej wspomniałem, nie kazdy wie co rzeczburaczana w ogóle dopuszcza lub nie, ja tam nie wiedziałem że moze sie juz przyczepić bo ktoś wyraża ino chęć zrobienia czegoś...
taki vichan też ma serwery w USA czy w innej pojebandii ale i tak podlegają polskiemu prawu (żeby tylko):
zakaz umieszczania treści niezgodnych z prawem australijskim (stan: Queensland), francuskim, bądź konwencjami międzynarodowymi. Treści naruszające polski porządek prawny objęte są wymogiem podwójnej przestępności czynu (tj. są nielegalne zarówno w USA jak i w Polsce).
Po prostu tego nie przeskoczysz i jedynie co możesz zrobić to przesiąść się na mumble na tą chwilę.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
wedle pojebanego prawa rzeczpojebanej podmioty poza zasięgiem ich prawa, podlegają jednak ich prawu bo włascicielami są polacy których uważa za swoją własność, ale to ino rzeczpojebana tak se myśli... jeśli ja w paragwaju założe strone libnet.py to nie podlegam polskiemu prawu ino conajwyżej paragwajskiemu
tak samo rwe nie podlegało prawu prl'u, tak samo rt nie podlega prawu usa ino fr

oczywiście jesli podane są dane polskie to polskie państwo mimo że coś jest zagraniczne może sie przypierdolić, bo kto im zabroni?
 
Do góry Bottom