1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Broń palna - szara strefa

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kr2y510, 28 Lipiec 2013.

1. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    nie pisze o regulaminie, ino o tym co jest legalne a nie, kogoś z poza jurysdykacji nie dotyczy to co rzeczpojebana uważa za legalne czy nie, np paląc trawke w holandii nie robie nic nielegalnego...
    poza tym jak już wyżej wspomniałem, nie kazdy wie co rzeczburaczana w ogóle dopuszcza lub nie, ja tam nie wiedziałem że moze sie juz przyczepić bo ktoś wyraża ino chęć zrobienia czegoś...
    ja wiem że serwer jest w usa a właścicielem jest maciek, to było retoryczne pytanie

2. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 487
    taki vichan też ma serwery w USA czy w innej pojebandii ale i tak podlegają polskiemu prawu (żeby tylko):
    Po prostu tego nie przeskoczysz i jedynie co możesz zrobić to przesiąść się na mumble na tą chwilę.

3. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    kurwa widze ze nadal nie kumasz o czym pisze...

4. Cngelx

Cngelx Guest

Nie podlega polskiemu prawu.

5. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    wedle pojebanego prawa rzeczpojebanej podmioty poza zasięgiem ich prawa, podlegają jednak ich prawu bo włascicielami są polacy których uważa za swoją własność, ale to ino rzeczpojebana tak se myśli... jeśli ja w paragwaju założe strone libnet.py to nie podlegam polskiemu prawu ino conajwyżej paragwajskiemu
    tak samo rwe nie podlegało prawu prl'u, tak samo rt nie podlega prawu usa ino fr

oczywiście jesli podane są dane polskie to polskie państwo mimo że coś jest zagraniczne może sie przypierdolić, bo kto im zabroni?

6. maxiu

maxiu New Member

Polubienia:
    0
    to co możecie polecić jakąś fajną stronkę lub kolegę gdzie można kupić coś fajnego??

7. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 476
    https://www.aliexpress.com

Ciek i tosiabunio lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.