Broń palna - szara strefa

mori

New Member
2
0
odrazu startuje z grubej rury... bronpalna@zaufani.com to OSZUSCI!!!!! na szczescie dla mnie zrobilem zakup za drobne pieniazki na sprawdzenie owej stronki,... po wyslanieu kasy kontakt meilowy sie kompletnie urywa..
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
http://armsmhmd4c3hb5xu.onion/
pistolety, amunicja, karabiny, snajperki, strzelby, nawet https://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_HK_G3 mają, nie mogło oczywiście zabraknąć kałasza, z kultowych broni jest jeszcze UZI
moją uwagę przykuł swoim queerowym wyglądem KRISS Vector https://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_maszynowy_TDI_Vector
Kriss_Vector_SMG_Realistic.png

Thank you for choosing us for your arms needs. We have large collection of guns and equipments for you to choose from. All of our guns and equipments are brand new and have been checked thoroughly for defects. We want you to feel safe when you're purchasing from us.

We ship all of our items with FedEx Standard Overnight within USA and FedEx International Priority for countries outside of USA. All shipping cost is free - as we have already added into the price.

All of our guns are brand new and 100% gun-oil free. So it clears custom without any issue. Handguns are taken apart and shipped inside power tool. Rifle or bigger equipments are taken apart and shipped inside computer case or other item. All purchases comes with instruction for assembling and maintaining your equipments. Due to the openness of this website, we cannot disclose example of the package.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Na to forum wpada czasem policja i mam nadzieję, że wyłapie wszystkich idiotów, którzy ogłaszają się publicznie z chęcią nabycia nielegalnie broni. Trzeba wyeliminować ich na dłużej jako potencjalnych dawców DNA.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
to chęć nabycia broni też już jest przestępstwem w rzeczpojebanej? z kategorii myślozbrodni pewnie...
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Zgłoszenie chęci nabycia to wystawianie się na łatwą prowokację (i poprawę statystyk wykrywalności). Gazda, ty wychodzisz z piwnicy, czy wszystkie swoje historie zmyślasz? Bo chyba był czas, aby ogarnąć się życiowo, a nie zgrywać naiwniaka, co to myśli, że nasze państwo takie praworządne...

Publiczne ogłaszanie się z chęcią popełnienia przestępstwa (chyba do 8 lat u nas) to nie jest przykład naiwności, a skrajnej głupoty.
 
D

Deleted member 427

Guest
A może ci, co się tu ogłaszają, to są szkieły i szukają frajerów? Tosia, to miałeś na myśli pisząc, że milicja tu zagląda?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Zgłoszenie chęci nabycia to wystawianie się na łatwą prowokację (i poprawę statystyk wykrywalności).
no ale puki sie wystawi ino głosi taką chęć to przecie nimo problemu...
Gazda, ty wychodzisz z piwnicy, czy wszystkie swoje historie zmyślasz?
coś masz problem z moimi przeżyciami widze... nie wiem skąd to sie bierze...
Bo chyba był czas, aby ogarnąć się życiowo, a nie zgrywać naiwniaka, co to myśli, że nasze państwo takie praworządne...
a gdzie ja pisałem że myśle że pańśtwo jet praworządne?
Publiczne ogłaszanie się z chęcią popełnienia przestępstwa (chyba do 8 lat u nas) to nie jest przykład naiwności, a skrajnej głupoty.
no jeśli na tym samym forum próbuje sie dobić targu z jakimiś nieznajomymi to sie zgadzam w 100%
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Może zdradzisz jakieś szczegóły o tych wizytach?

No jakie szczegóły? Odpalają przeglądarkę, wpisują libertarianizm.net i są. Jak każdy.

no ale puki sie wystawi ino głosi taką chęć to przecie nimo problemu...

Jest problem. Po pierwsze obniża poziom forum, bo pokazuje, że są tu ludzie pozbawieni rigczu. Po drugie, zwraca uwagę na forum ludzi, którzy niekoniecznie powinni się nim interesować, bo nic dobrego z tego nie będzie. Po trzecie, zwraca uwagę na mnie, co jest już problemem jak najbardziej mnie osobiście dotyczącym, bo ja dla władzy jestem reprezentantem forum i ciążą na mnie pewne prawne zobowiązania (bo mam zameldowanie i nie jestem anonimowy) wynikające z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Po ostatnie, jeśli zamierzasz robić coś nielegalnego, to nie chwal się tym publicznie - to jest chyba, kurwa, jakiś elementarz konspiracji czy gangsterki. Jak zamierzasz mieć nielegalnie broń, powinieneś to wiedzieć, a jeśli nie wiesz, to powinno się ciebie profilaktycznie odstrzelić. @kr2y510 na pewno potrafiłby wyjaśnić te oczywiste sprawy w bardziej poetycki sposób.

Być może ten osobnik jest totalnie anonimowy, za torem i innymi anonymizerami, więc się nie boi i tak sobie pierdoli, aby tu komuś zaimponować. A może jest po prostu idiotą, którego można namierzyć po IP. Nie zamierzam się specjalnie zastanawiać.

W regulaminie jest zapis - chcesz walczyć systemem (np. poprzez nielegalne wejście w posiadanie broni), to rób to na swój rachunek, a nie forum, administratorów czy innych użytkowników. W zasadzie powinien go zbanować i wątek wywalić, ale niech wisi ku przestrodze.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Po trzecie, zwraca uwagę na mnie
bo ja dla władzy jestem reprezentantem forum i ciążą na mnie pewne prawne zobowiązania (bo mam zameldowanie i nie jestem anonimowy) wynikające z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
myślałem że forum jest na serwerze za granicą po to by mieć spokój przed władzami rzeczpojebanej i dziwnymi komuszymi warunkami które narzuca lemingom na terenie do którego ma roszczenia

Po ostatnie, jeśli zamierzasz robić coś nielegalnego
no i właśnie nielegalnego wedle czego? jak sie nie uznaje tzw prawa tworzonego przez rzeczpojebaną to wszystko co oni uznają za nielegalne wcale takie nie musi być dla osób nie uznających rp, abo tych co znajdują sie poza jej jurysdykacją...
Być może ten osobnik jest totalnie anonimowy, za torem i innymi anonymizerami, więc się nie boi i tak sobie pierdoli, aby tu komuś zaimponować. A może jest po prostu idiotą, którego można namierzyć po IP. Nie zamierzam się specjalnie zastanawiać.
najpierw myślałem że jakiś gimbus ale teroz bardziej mi sie wydaje że tym pisaniem chce wzbudzić zainteresowanie i abo psy abo wyjebkowicz...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
myślałem że forum jest na serwerze za granicą po to by mieć spokój przed władzami rzeczpojebanej i dziwnymi komuszymi warunkami które narzuca lemingom na terenie do którego ma roszczenia
..
Też myślałem, że jest na jakimś sensownym zagranicznym serwerze.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Forum jest na amerykańskim serwerze, ale ja jestem w Polsce. I mam zameldowanie, dowód, paszport, prawo jazdy oraz inne dokumenty zniewolenia i podlegam jego prawu. Jestem administratorem, właścicielem domeny i w świetle polskiego prawa jestem podmiotem świadczącym usługi drogą elektroniczną, bo forum skierowane jest do obywateli RP.

Amerykańskie serwer zabezpiecza przed zamknięciem forum przez dostawcę usług "na telefon z prokuratury". Ale nie daje mi immunitetu i nie czyni mnie osobnikiem eksterytorialnym w jakiś cudowny sposób.

I mam w dupie, co Gazda uznaje za nielegalne, bo nie do niego pójdą w pierwszej kolejności (bo on mieszka w swoim niepaństwie). Dlatego też mamy w regulaminie takie postanowienia, aby nie robili nam tu przypałów zwolennicy pedofilii, CP (nie, nie broni czarnoprochowej) czy innych nielegalnych w pojęciu obecnych okupantów działań - niezależnie, co sobie na te tematy sądzimy.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie no ja rozumiem kurwa i szanuje, pisałem ino że definicja nie jest łatwa bo nie każdego obowiązuje prawo jakiegoś buraczanego państewka a przecie każdy może sie zarejestrować...
mógłbym sie czepić że tych świadczeń nie wykonujesz z terenu ich jurysdykacji tak samo jak radio wolna europa była skierowana do obywateli prl'u ale miała w dupie ich "prawo", ale ok niech ci tam bedzie...

i tak w razie czego jakby policjanty czy inne służby rzeczpospolitej czytały, to tosiabunio nie jest kurwa odpowiedzialny za mnie i moje czyny, ja robie swoje, ale nie bede pisał co...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
a czy jest gdzieś jakaś lista tego co aktualnie wedle rzeczpospolitej wolno lub nie? bo ja nie śledze tego co wymyślają, zresztą nawet ci od państwa sie gubią w tym co natworzyli, a nie chciałbym by ktoś miał kłopoty bo coś napisałem...
 
D

Deleted member 4683

Guest
a czy jest gdzieś jakaś lista tego co aktualnie wedle rzeczpospolitej wolno lub nie? bo ja nie śledze tego co wymyślają, zresztą nawet ci od państwa sie gubią w tym co natworzyli, a nie chciałbym by ktoś miał kłopoty bo coś napisałem...

Szczerze mówiąc wątpię, żeby nawet prokuratorzy znali kompletna listę wszystkich czynów karalnych. To już nie jest tylko kodeks karny. Obecnie funkcjonują tysiące ustaw zawierających rozdział "przepisy karne" w którym to rozdziale przewidziano kary za naruszenie tej ustawy. Moim zdaniem nikt nie ogarnia tego całościowo.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
myślałem że forum jest na serwerze za granicą po to by mieć spokój przed władzami rzeczpojebanej i dziwnymi komuszymi warunkami które narzuca lemingom na terenie do którego ma roszczenia
a wystarczy sprawdzić głupie who.is... ovh ;]

I mam w dupie, co Gazda uznaje za nielegalne, bo nie do niego pójdą w pierwszej kolejności (bo on mieszka w swoim niepaństwie). Dlatego też mamy w regulaminie takie postanowienia, aby nie robili nam tu przypałów zwolennicy pedofilii, CP (nie, nie broni czarnoprochowej) czy innych nielegalnych w pojęciu obecnych okupantów działań - niezależnie, co sobie na te tematy sądzimy.
A co z klauzulą "administracja nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników"? Na stronach gimbów typu karachan pamiętam że adminowi każe się usunąć materiały i ew. podać logi policji, nie pamiętam żeby taki "przypał" powodował zmianę admina... w końcu i tak nie musiał być jawny skoro się doczepili.

nie no ja rozumiem kurwa i szanuje, pisałem ino że definicja nie jest łatwa bo nie każdego obowiązuje prawo jakiegoś buraczanego państewka a przecie każdy może sie zarejestrować...
O czym ty pierdolisz gazda, Ciebie obowiązuje regulamin serwisu a on wyraźnie Ci o tym pisze co zacytowałem wyżej w tym poście.

a czy jest gdzieś jakaś lista tego co aktualnie wedle rzeczpospolitej wolno lub nie? bo ja nie śledze tego co wymyślają, zresztą nawet ci od państwa sie gubią w tym co natworzyli, a nie chciałbym by ktoś miał kłopoty bo coś napisałem...
Myślisz - jesteś martwy (orwell).

Jak nie chcesz robić komuś kłopotów to wspieraj zdecentralizowane, open sourceowe rozwiązania jak chociażby zeronet, Yacy/Seeks, statusnet, diaspora... do wyboru, do koloru. Mumble już jest pierwszym do tego krokiem. Można by się zdecydować na taką dual - ocenzurowany przez rzeczjebniętą clearnetowy libnet i jazda na pełnej kurwie w deep webie (osobiście zawsze marzyłem by powstał Fredddit - Free anarchy reddit. Na razie cały czas tylko TOR [roll] musiałbym pokombinować, bo zeronet nie wymaga 24/7h serwera).
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
A co z klauzulą "administracja nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników"?

Bo nie odpowiada. Natomiast jest zobowiązana to współpracy z Policją (i innymi organami) w zakresie prowadzonych przez nie sprawami. Więc jak ktoś sobie pobroi, to organy idą najpierw do administratorów, a dopiero później do delikwentów. Więc tak łobuz niejako przymusza do współpracy z państwem, albo zmusza adminów do stawiania się państwu w jego sprawie - oba przypadki są chujowe.
 
Do góry Bottom