Żółte kamizelki

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Przecież u nas już są. :)
fot.jpeg
 
R

ramon

Guest
O co walczyć?/ Żeby benzyna była za darmo?
Wystarczy że 30% ludzi wycofa swoje pieniądze z banków i system padnie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Nie do końca rozumiem czemu złość trzeba wyładowywać blokując drogi, jak jest cała masa innych opcji dokuczliwych dla władzy, a nie dla ludzi, którzy mają gówno wspólnego z obecną sytuacją, natomiast dostrzegam zalety we wszelkich aktywnych ruchach sprzeciwu. Być może część postulatów jest z dupy, ale nawet jeśli domagają się średniej hawajskiej dla każdego, czy też bardziej swojsko pęta kiełbasy jak rodzima Solidarność swego czasu, to zjawisko takie jest pozytywne, bo chociaż pokazują, że są wkurwieni. Dla władzy nie ma nic lepszego niż ludność spuszczająca uszy po sobie i dymająca w pocie czoła na podatki. Nawet jeśli trochę dróg się poblokowało, czy zjarało kilka prywatnych samochodów, nie będę płakać - gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, akurat we Francji raczej mało kogo coś takiego dziwi. Co do samych postulatów, to jestem przekonany, że raczej nie należy się koncentrować na tym co krąży w sieci, pod takie ruchy od razu podłączają się różnego rodzaju prowodyrzy, natomiast większość ludzi jest pewnie zwyczajnie wkurwiona i nie ma żadnych konkretnych przekonań i dążeń, chce tylko zmiany. To idealny grunt dla domorosłych reinkarnacji Lenina, których trochę jest, jedna nawet na SB się czasem nam objawia. Wystarczy chcieć.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Atak na francuską „świątynię masonerii” w Tarbes. Żółte kamizelki ją zdemolowały
A to dobry news!
Tak trzeba!
Jebnąć w chram tych skurwysynów, w ich święte miejsce. Podpalić!

Nie do końca rozumiem czemu złość trzeba wyładowywać blokując drogi,
Ja też nie rozumiem. Chyba dlatego że ktoś taką modę rozpoczął i tak się przyjęło.
 
D

Deleted member 6431

Guest
A co tam czarne czy żółte kamizelki to przyziemne sprawy Macron to wizjoner i myśli wzbić się wyżej i odleci w kosmos

- Przestrzeń kosmiczna stała się prawdziwą stawką w grze o bezpieczeństwo narodowe - powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron podczas tradycyjnego spotkania z dowódcami sił zbrojnych w przeddzień parady 14 lipca. Zapowiedział utworzenie we wrześniu dowództwa sił kosmicznych, w ramach sił powietrznych.

- Nowa strategia kosmiczna i wojskowa, którą mi przedstawiła pani minister (obrony Florence Parly - red.) i którą zaaprobowałem, pozwoli nam zapewnić sobie obronę w przestrzeni kosmicznej i dzięki przestrzeni kosmicznej - oznajmił Macron.

Prezydent wyjaśnił, że nowa strategia zapewni ochronę francuskich satelitów, lepsze zrozumienie "sytuacji w przestrzeni kosmicznej", toteż rząd poczyni konieczne inwestycje.
https://www.polskieradio24.pl/5/122...ji-Emmanuel-Macron-rzad-powola-sily-kosmiczne
 
Do góry Bottom