Znikające posty

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Co jest?

W temacie "suwerenność jednostki... bla bla bla pierdu pierdu" pojawiają się nowe posty, a kiedy kliknę na ostatnią stronę to ich nie ma :huh: .

Wczoraj zniknął post Jasia, w tej chwili patrzę, ostatni post napisany przez marginesa, klikam, nie ma :huh: .
 

23HailEris

Member
277
10
Piter1489 napisał:
Co jest?

W temacie "suwerenność jednostki... bla bla bla pierdu pierdu" pojawiają się nowe posty, a kiedy kliknę na ostatnią stronę to ich nie ma :huh: .

Wczoraj zniknął post Jasia, w tej chwili patrzę, ostatni post napisany przez marginesa, klikam, nie ma :huh: .

Czasem się tak dzieje. Jak napiszesz kolejny post pod spodem, to ten "znikający" się odblokuje.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
dokładnie, jak temat przechodzi na kolejną strone to pierwszy post jest dopiero widoczny po napisaniu drugiego...
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Zrobi się upgrade softu forum, to może się poprawi. Ale muszę znaleźć chwilę, pewnie w weekend.
 
A

Anonymous

Guest
Też mam ten problem. Napisałem posta, wyświetlam się na głównej, a przenosi mnie na sam początek tematu, a mojego posta nie widać.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
To jest jakiś bug. Potem się pojawi, jak coś go "przepchnie". Czasem wystarczy kolejny post.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Wydaje mi się, że dzieje się tak gdy ktoś się wetnie komuś z postem, gdy tamten jeszcze pisze swój.
 
Do góry Bottom